folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 5 Zayıf Kalıyor Mu?

5 Zayıf Kalıyor Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozhurcan
    ozhurcan's avatar
    Erkek
    nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    bayzin bunu yazdı:
    ozhurcan bunu yazdı:

anadoluda olsaydın yanına iki kişi daha alıp hep beraber kalırdınız ama

meslek lisesinde kalmazsın aga geçirirler seni(biraz kazmaca yazdım ama:D )

:I Nasıl yani anlamadım

Anadolu liseleri meslek liselerine göre çok disiplinlidir.Meslek lisesindeysen işin kolay babanı kefaret olarak götür bu adam seneye calısacak ben kefilim dedittirebilirsen pedere geçirirler % 98 :)

Anadolu lisesindeysen lise sonsan ve/veya öss için umud vaad etmeyen ve öğretmenlerin uyuz oldugu bir öğrenciysen ancak hakkınla geçebilirsen sınavları geçersin şekil a ben :D

5 sınava girdim 5 inden herhangi birinden 2 alsam kalıyordum o denli düşük bir ortalamam vardı tabi o zaman sınıf geçme şartlarıda farklıydı ama :) geçtik neticede..

Sana tavsiyem öğretmenlerine karsı saygılı ol, konuların hepsini değil sadece öğretmenlerin önemli dediklerine calıs.. Allah yardımcın olsun harbyden işin zor cunkü..

abi karneler bugün basıldı zaten daha saygılı olsa nolcak? neyse seneye dikkat edersin, belki süt bir öğrenci olursan sana yardımcı olurlar, en azından kalmazsın

474 Karakter hakkım kalmış
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

rEfLeX bunu yazdı:
    hayır hoja kalıyo eger ağustosta veremezsen sorumluluk sınavlarından diplomayı alamazsın alamayacagın içinde üniye baş vuramıyorsun.eger ki müdürünüz parayı seven birisi ise kurtara bilirsin ama bu sana bahalıya patlar.

İşte o ihtimal hiç yok :I

Müdürümüz hafız.Bizim lise imam hatip

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    bi sene yatın yatın sonra 5 zayıf kalıyomu 10 zayıf geçiyomu bilmemne hoca yumurta kapıya gelmemiş çıkmış gitmiş çalışsaydın derslerine 5 zayıflan ben olsam seni bırakırım ama akıllanmıyonuzki gene aynı misal yeğen ikinci senesi adamın 7 zayıfı var oda senin gibi 5 zayıf peşinde la arkadaş günde kaç saatiniz okulda geçiyo 3-5 parça bişey kalsa aklında emin ol en fazla 2 bilemedin 3 zayıfın olur sen git acındır kendini hocalarına bugün yarın karnelere işliyolar öğretmen arkadaşlarımdan biliyom.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

pompaci bunu yazdı:
    bi sene yatın yatın sonra 5 zayıf kalıyomu 10 zayıf geçiyomu bilmemne hoca yumurta kapıya gelmemiş çıkmış gitmiş çalışsaydın derslerine 5 zayıflan ben olsam seni bırakırım ama akıllanmıyonuzki gene aynı misal yeğen ikinci senesi adamın 7 zayıfı var oda senin gibi 5 zayıf peşinde la arkadaş günde kaç saatiniz okulda geçiyo 3-5 parça bişey kalsa aklında emin ol en fazla 2 bilemedin 3 zayıfın olur sen git acındır kendini hocalarına bugün yarın karnelere işliyolar öğretmen arkadaşlarımdan biliyom.

:/ haklısın

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Game_Over
    Game_Over's avatar
    Erkek
    beni 2.46 ortalamayla bıraktı şerrrefsizler rüşvette verdik almadılar

Ayranı yok içmeye, taksiyle gidiyo sıçmaya
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    ozhurcan bunu yazdı:
    nikoteen bunu yazdı:
    bayzin bunu yazdı:
    ozhurcan bunu yazdı:

anadoluda olsaydın yanına iki kişi daha alıp hep beraber kalırdınız ama

meslek lisesinde kalmazsın aga geçirirler seni(biraz kazmaca yazdım ama:D )

:I Nasıl yani anlamadım

Anadolu liseleri meslek liselerine göre çok disiplinlidir.Meslek lisesindeysen işin kolay babanı kefaret olarak götür bu adam seneye calısacak ben kefilim dedittirebilirsen pedere geçirirler % 98 :)

Anadolu lisesindeysen lise sonsan ve/veya öss için umud vaad etmeyen ve öğretmenlerin uyuz oldugu bir öğrenciysen ancak hakkınla geçebilirsen sınavları geçersin şekil a ben :D

5 sınava girdim 5 inden herhangi birinden 2 alsam kalıyordum o denli düşük bir ortalamam vardı tabi o zaman sınıf geçme şartlarıda farklıydı ama :) geçtik neticede..

Sana tavsiyem öğretmenlerine karsı saygılı ol, konuların hepsini değil sadece öğretmenlerin önemli dediklerine calıs.. Allah yardımcın olsun harbyden işin zor cunkü..

abi karneler bugün basıldı zaten daha saygılı olsa nolcak? neyse seneye dikkat edersin, belki süt bir öğrenci olursan sana yardımcı olurlar, en azından kalmazsın

öyle deme hocam bak bizim arkadaş vardı benle beraber resimden bütünlemeye kaldı hoca bi gitar resmi çizdirdi eleman bu ne saçmalık yaa dedi bardı çardı resim benim üniversitede ne işime yarıcak ta resimden bütünlemeye bırakıyonuz dedi çekti gitti o sene srıf sikik bi resim dersi yüzünden sınıfta kaldı tabi diğer zayıflarıda vardı ama resimden ortlaamsını yukseltemediği için kaldı.Ben se çizdim çizdiğim gitardan baska herşeye benzemesine rağman 85 le geçtim :))

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wassh
    wassh's avatar
    Erkek
    yeme içme yat sora birler gelsin tabe :D korkma olum 5 dersten 3ünü sec (kolay olanları) agustosta sınavına gir! senin meslek lisesi oldugundn ve hocalarının nasıl tipler oldugunu bilmedigimden biras zorlanma sansın var ama sınıfı gecebilme sansın %33 istatiksel oalrak! yani biras kas, butun sene kasmamıssın hic deilse 1 ay kasta gec.... yasa neim bekleme bosuna, hepsi kandırmaca, aqp nin oyunu hepsi, bir iki oy fazla cıkarmı acaba dusuncesiyle yaptırılmıs tasrımlar hepsi.... neyse sen kas su %33lük dilime gir sınıfını gec... kolay gele

cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    boswer hocam en iyisi çift dikiş gitmek :)

Long Live Turkey..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

bi sorun olmassa en kötü ihtimal bende 3 tane olcak :D anadolu'dayım disiplin felanda görmedim ama geçermi bu 2,5 üstünde olur ama bizde 3ün üstü kurtarıyor diye hatırlıyorum :D  ortalama ile geçmek için :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    5 Kalır Hoca:D Zaten kaç dersiniz varki 10 tane falan ;)
Toplam Hit: 5808 Toplam Mesaj: 38