50 Kuruş Gönderebilecek Var Mı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    XanTos bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    can498 bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

50 kuruşu nasıl gönderdiniz onu merak ettim.

normalde 1 TL altında havale/eft yapılmıyor diye biliyorum :)

Maaş hesabı veya enpara ise komisyon ödenmiyor.

komisyondan bahsetmiyorum hocam. yapılabilecek en düşük havale/eft tutarının 1 TL olduğunu biliyorum.

Koskoca adamlar olarak bir arkadaşımızın vize başvurusunu sabote etmek için pek çok 0.31 tl göndermiştik...

ahah adamı zengin etmişsinizdir :)

yani ben öyle hatırlıyordum, belki de benim çalıştığım bankalar o şekilde yapıyordu bilemedim şimdi.

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    XanTos bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    can498 bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

komisyondan bahsetmiyorum hocam. yapılabilecek en düşük havale/eft tutarının 1 TL olduğunu biliyorum.

Koskoca adamlar olarak bir arkadaşımızın vize başvurusunu sabote etmek için pek çok 0.31 tl göndermiştik...

ahah adamı zengin etmişsinizdir :)

yani ben öyle hatırlıyordum, belki de benim çalıştığım bankalar o şekilde yapıyordu bilemedim şimdi.

enparada transfer ucretsiz diye birbirleri ile 1 kuruş transferlerinin açiklamalari uzerinden chatleşen insanlar gormustum (:

0,01tl nbr

0,01tl iyidir sen

0,01tl aksam bulusalim mi 

:D bizim millet b*kunu cikartir.

baska bankalari denemedim ama enparadan 1 kuruş dahi transfer edilebiliyor.

konudaki mebla ise tam 50katı.

bozdur bozdur 50 farkli kisiye transfer yap, o kadar buyuk mebla (:

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Özelden IBAN yolla göndereyim, borç değil köpeğin olsun 50 kuruş :D

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

50 kuruş ne

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

konunun hiti 800 olmuş,bi reklam linki verseydin tıklardık şimdiye baya bi kuruşun olurdu

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Tahribatı çok seviyorum. Bi gün yemek yiyecek param yok, buradan bi arkadaşa yazdım. Nickini yazmak istemiyorum, isterse yazar benim o diye.(yazılmayın sonra adama amk)

Bana şu kadar para atar mısın borç dedim. 30 saniye geçmedi attı amk. Yüzyüze görüşmemiştik o zaman. 

Neden bilmiyorum ama internet arkadaşlıklarıma real arkadaşlıklardan daha çok değer veriyorum.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    XanTos bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    can498 bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

vize basvusundaki adam "niye sana para göndermiş bunlar bu kadar " mi diyor.

hem banka hesabım özel değil mi yani o hareketleri izlemek ne kadar yasal? neyi amacliyorlar

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    XanTos bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    can498 bunu yazdı
    LynXMaSTeR bunu yazdı

vize basvusundaki adam "niye sana para göndermiş bunlar bu kadar " mi diyor.

hem banka hesabım özel değil mi yani o hareketleri izlemek ne kadar yasal? neyi amacliyorlar

kara para aklamaya mı geliyon ülkeye diye araştırıyorlar.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2203 Toplam Mesaj: 19
yardım 50 kuruş