500 Tl Bütçeli Telefon Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

asus zenfone 5 al 

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

İnsanların bir telefon almak için bu kadar para harcaması beni hep şaşırtmıştır. 

hocam ben teli cok aktif kullananlardanim.

oncelikle 2 mail hesabim, 1 dropbox, 1 g.drive telefona senkronize halde. o en acili

diger konu maps.  inan hayat kurtariyor. en az 1 saat kazandiriyor sana. hemen hemen hergun kullanirim.

browserlar ayri konu.

resim, video cekme paylasma da gerek oluyor.

simdi bir bilgisayar, bir gps, bir foto makinanin toplanip da yapamadigi birseyi bir telefon yapiyorsa, ustune bir de arama ve mesajlasmasi varsa 500 degil, 1000 lira da verilir. ama ben yine de 400 liradan fazla para vermedim o ayri :)

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı
    1234567B bunu yazdı

İnsanların bir telefon almak için bu kadar para harcaması beni hep şaşırtmıştır. 

hocam ben teli cok aktif kullananlardanim.

oncelikle 2 mail hesabim, 1 dropbox, 1 g.drive telefona senkronize halde. o en acili

diger konu maps.  inan hayat kurtariyor. en az 1 saat kazandiriyor sana. hemen hemen hergun kullanirim.

browserlar ayri konu.

resim, video cekme paylasma da gerek oluyor.

simdi bir bilgisayar, bir gps, bir foto makinanin toplanip da yapamadigi birseyi bir telefon yapiyorsa, ustune bir de arama ve mesajlasmasi varsa 500 degil, 1000 lira da verilir. ama ben yine de 400 liradan fazla para vermedim o ayri :)

Bende bir tek internet bankacılığı için cep telefonu kullanıyorum. :D SMS onayı geliyor. Cep telefonu ama ev telefonu gibi.

arbeit macht frei
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zero43
    zero43's avatar
    Erkek

hocam ilgilenirsen discovery 4 gb var iki tane 1i beyaz diğeri pembe

zero43
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akustikelektrik
    akustikelektrik's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

git birtane lumia 630 al. 

şimdi postumu editleyip birsürü laf edecekler ama teknosaya gidip bir eline al kullan bakalım nasıl zevk alacaksın .bana hak vereceksin.

katılıyorum. Lumia herhangi bir modelini al. Sorunsuz kullanırsın bence. Stabilite olarak ios ve windows phone iyidir hocam.

Toplam Hit: 1551 Toplam Mesaj: 16