5000 Civari Telefon Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Hanima telefon lazim sorunsuz bi telefon lazim bakiyorum ama herkes her telefondan sikayetci tecrubesi olup tavsiye verecek varmi bi kac güne almam lazim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şikayet işi aslında şöyle oluyor. Adam memnun değilse bunu internete yazarak içini ferahlatıyor. Memnun olan adam neden klavyesini eskitsin ?

Telefon olarak şunu öneriim. Kamerası fiyatına göre gayet iyi. Bu devirde 128 GB'dan az hafızalı telefon almayın pişman olursunuz.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/vivo-y33s.html

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

ihtiyaçları bilmiyorum ama sarj süresi olarak m31 veya 31s öneririm. normal kullanımda 2 günü çıkartıyor. aşırı kullanımda dahi geceyi görebiliyor telefon onun dışında kamerası felan öyle ahım şahım bir şey değil. oyun felan oynanacağını da zannetmiyorum diğer özellikleri anlatmanın faydası yok

edit bu fiyat gerçek mi ? https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-m31-2020-128-gb-samsung-turkiye-garantili-p-HBV00000RTWPO 2.5kya aldım 1.5 sene önce 

Khan23 tarafından 17/Ağu/22 21:53 tarihinde düzenlenmiştir

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Epey araştırdım fiyatına göre donanımı en iyi olan poco x3 pro. Ben lg yazılımı sevdiğim için olmazsa olmaz birkaç özelliği başka telefonlardan bulamayınca 2. el g7'den devam ettim. G8s kovalıyorum şimdi ucuza yakalarsam onu alacağım. Saçma sapan telefonlar var 7-8 bin TL para veriyorsun benim 2000'e 2. el aldığım kaç senelik g7 neredeyse 2 kat daha iyi. Batarya hariç işlemci, ekran vs aynı donanımda aletler 10 bine yaklaşıyor genelde. Ucuz olanların da mutlaka başka sıkıntısı oluyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

poco x3 pro

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Arkadas gm21 aldi ertesi telefon kapanmaya basladi kendi kendine

M23 alan biri asiri isiniyor yazmis

Baska bi model icin sebekesinde problem var denmis vs.

Alipta ertesi gun iadeyle yada servisle ugrasmayalim onu istiyorum 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Hocam Samsung a22 den cok memnunum. Hızlı sorunsuz son guncelelmeyide aldi. Tavsiye ederim. 

Edit// detay yazim biraz.

Sarz suresi muzazam. 

Cok hizli şarj oluyor.

Ekran yineleme hizi cok iyi

Cift hatli 

Ne donma ne takilma oldu.

Ekran full hd degildi ama ben bur fark goremedim. Rkram gayet iyi.

Ekran parlakligida iyi. Aşırı güneşte biraz zor gozukuyor sadece. Bence normal.

7-8 aydir sorunsuz kullaniyirum sadece dün hoparlörden tiz bir ses çıktı kapadım actim. Düşün ilk kez kapadim actim :)

Megalados tarafından 17/Ağu/22 22:50 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi telefonlara bulaşmayın derim. Bir sensör sorunu var ki adamı hayattan soğutur. İşin kötüsü piyango gibi bu sorun. Kimisinde var kimisinde yok. Arama sırasında telefonun ekranı kafasına göre açılıyor sonra girilmedik menü bırakmıyor. Karşınızdakinin suratına kapatıyor aramayı vs.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

poco x3 pro @TxT müride sattık 0 sorun kullanıyor kendisi 

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Xiaomi sensor sorunu bendede var o yuzden guvenemiyorum o markaya ve gelen guncellemeler sonucu yararli ozelliklerin bazilari gitti belki her markada vardir bu ama ifrit oluyorum bu olaya 

Poco 9000tl olmus hacilar eledik onu 

Guvenli liman samsungdan a22 tavsiyesi geldi bunu alabilirim ozellikleri yeterli sorunda cikartmiyo dendi 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

Xiaomi sensor sorunu bendede var o yuzden guvenemiyorum o markaya ve gelen guncellemeler sonucu yararli ozelliklerin bazilari gitti belki her markada vardir bu ama ifrit oluyorum bu olaya 

Poco 9000tl olmus hacilar eledik onu 

Guvenli liman samsungdan a22 tavsiyesi geldi bunu alabilirim ozellikleri yeterli sorunda cikartmiyo dendi 

hocam bu cihazların 3 çeşidi var

global sürüm 

çin sürümü

hindistan sürümü

global sürümleri en sorunsuz ve en iyi cihazlar ve şu an piyasadaki en iyi telefonlardan biri 

tr cihazı almayı düşünürsen o kadar

ama yurtdışından istersen çok daha uygun fiyata çözeriz

No way out
Toplam Hit: 2724 Toplam Mesaj: 38
telefon tavsiye