folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder 6 Bilgisayar Oyununa İnternet Kafe Yasagi

6 Bilgisayar Oyununa İnternet Kafe Yasagi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu oyunları oynadık.Doomla half life ile büyüdük.Mortal kombat oynadık.Zihinsel olarak gelişimimizi düzgün tamamladık.Bunlar abartı şeyler.Sikecem artık çocukların zihinsel gelişimini.TOkatla dayakla büyüdük.Sokakta büyüdük.Bir şey olmadı işte len.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Komple yasaklanması olmamış ama çoluk cocugun oynaması yasaklanmalı bence.Bir nesil kurtlar vadisi izleyerek heba oldu mk.

adamlar metin 2 ye 

METİN 2 : Planlanmış cinayetler kan ve öfke savaş oyunu. Çeşitli cinayetleri normal bir olay gibi gösteriyor.

bunu yazmıslar  kurtlar vadisinde o kadar adam ölüyor bilmem ne yapiyor hiç bişi yok  her sey normalmiş gibi gözüküyor nie orda vatan

için öldürüyorlar dış mihrakları öldürüyorlardı dimi  vay be :D

ne günlere kaldık allahm ya :D 

Nev-i Şahsına Münhasır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    CyberAngel bunu yazdı

Bu oyunları oynadık.Doomla half life ile büyüdük.Mortal kombat oynadık.Zihinsel olarak gelişimimizi düzgün tamamladık.Bunlar abartı şeyler.Sikecem artık çocukların zihinsel gelişimini.TOkatla dayakla büyüdük.Sokakta büyüdük.Bir şey olmadı işte len.

Ne güldüm :D

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=U3GOxy9OUL0 bunlar uluslararası oyun lobilerinin oyunları yasaklanması çok doğal arkadaşlar.

Converse giyen uzaylı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek

hadi 2000lerin başında kendini pokemon zannedip 5. kattan atlayan mallar vardı çok mantıksız değildi de şimdi ne gerek var böyle birşeye? bana dokunduğundan değil de ilerde oğlum olursa internet kafede arkadaşlarıyla takılıp headshot atınca 'ananı sktm meto abiiii ananııı' diyerek eğlenmesini, 'havada sken akbaba' nickini kullanmasını isterim :D bana göre bu davranışlar türk erkeğinin ergenliğinde olmazsa olmaz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ukrayna çocukları ibneliğe,lezbiyenliğe özendirdiği gerekçesiyle Sünger Bob'u yasaklamıştı,

Türkiye zenginleştikçe,insanımızın eğitim seviyesi yükseldikçe şiddet artıyor mu,azalıyor mu ? 

karısını çocuğunu kesenler,annesini kesen kızlar,sevgilisinin kafasını kesen piç...kocasının çükünü kesip kedilere yediren insafsız kadın  

Eskiye nazaran daha çok hastanemiz doktorumuz hemşiremiz var,hastalıklar artıyor mu azalıyor mu ? misal;ruhsal hastalıklar herkes depresyonda

Kanseri nezle grip gibi bir şey olacak çok yakında...

Devlet gelecek analizini iyi yapan,ama bu analiz doğrultusundaki planlarını gücü nispetinde başarabilen çok hantal bir mekanizma...aslında çok şeyi yasaklamak istiyorlar...

eskiden sigara dumanı altında 8 saat otobüs yolculuğu yaptığımız günleri hatırlayın...devlet Sigara Tröstleriyle baş edebilecek güçte olmasaydı kapalı alanlarda sigara yasaklanabilir miydi ? 

hakeza Alkol Kısıtlanması...direkt içmeyin diyemiyor vergi üstüne vergi koyup mütelalarının cebini yakıyor....

bunların hepsi geyik muhabbeti :) 

Karate filmini izleyen çocukların film sonunda birbirleriyle dövüşmesi :) tabii ki şiddet değil...

Acaip derecede agresifim !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı

Ukrayna çocukları ibneliğe,lezbiyenliğe özendirdiği gerekçesiyle Sünger Bob'u yasaklamıştı,

Türkiye zenginleştikçe,insanımızın eğitim seviyesi yükseldikçe şiddet artıyor mu,azalıyor mu ? 

karısını çocuğunu kesenler,annesini kesen kızlar,sevgilisinin kafasını kesen piç...kocasının çükünü kesip kedilere yediren insafsız kadın  

Eskiye nazaran daha çok hastanemiz doktorumuz hemşiremiz var,hastalıklar artıyor mu azalıyor mu ? misal;ruhsal hastalıklar herkes depresyonda

Devlet gelecek analizini iyi yapan,ama bu analiz doğrultusundaki planlarını gücü nispetinde başarabilen çok hantal bir mekanizma...aslında çok şeyi yasaklamak istiyorlar...

eskiden sigara dumanı altında 8 saat otobüs yolculuğu yaptığımız günleri hatırlayın...devlet Sigara Tröstleriyle baş edebilecek güçte olmasaydı kapalı alanlarda sigara yasaklanabilir miydi ? 

hakeza Alkol Kısıtlanması...direkt içmeyin diyemiyor vergi üstüne vergi koyup mütelalarının cebini yakıyor....

Karate filmini izleyen çocukların film sonunda birbirleriyle dövüşmesi :) tabii ki şiddet değil...

bunların hepsine bir oyun sebep olduysa bi daha oyun oynarsam beni s.kin

bu arada konuyla biraz alakasız olcak ama footbal manager 2014 arıyorum sabahtandır yandex disk olursa sevinirim şimdiden teşekkürler

c0nverse tarafından 05/Oca/14 13:17 tarihinde düzenlenmiştir

Converse giyen uzaylı
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı
    Janitschar bunu yazdı

bunların hepsine bir oyun sebep olduysa bi daha oyun oynarsam beni s.kin

bu arada konuyla biraz alakasız olcak ama footbal manager 2014 arıyorum sabahtandır yandex disk olursa sevinirim şimdiden teşekkürler

evet,hepsine sebep Oyun,GTA :) bu forumda her şeyi über seviyede yanlış anlamaya programlı ne çok adam var ya :)

Acaip derecede agresifim !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    CS yi unutmuşlar.

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

keske internet cafelere  yas siniri da gelse. bazen isim dusuyor cocuk sesinden isimi yapamiyorum amk bagris cagris. bi de veletler tum harcliklarini cafeye harciyorlar

Toplam Hit: 3491 Toplam Mesaj: 34