folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder 6 Eylül 2014 Paraları Sıfırlama Görüntüleri

6 Eylül 2014 Paraları Sıfırlama Görüntüleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

sevgili müritler alman istihbaratıyla ortak çalışmamız, müritlerimizden bir kişiyi para sıfırken yakaladık. fotoyu ben çektim. araçta helga ve ben vardık. helganın şarjı bitti. benim tel de bozuldu. o yüzden ıslak mendil satan bi çocuğun ayakkabısıyla çektik fotoyu. alamanyada fotoyu netleştirdik. paraları ümit müridimiz sıfırlamış. buyrun kanıt:(yüksek çözünürlükte)

Not:resim yüksek çözünürlükte ama almanyadaki bilgisayardan girmediğiniz için çözünürlük az gibi görünüyo. aslında tayyip de işin içinde. zaten kk ile tayyip teyze çocuğu, sarıgül de komşularıymış. kesin bilgi

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

Bu görüntülerle birşey ispat edilemez. Ama bunlar gerçekse ve başta öne sürüldüyse. Üst kademe ve fotografları yayınlayanlar arasında deli pazarlık dönüyordur şimdi. Diğerlerinin yayınlanmaması için. Gerçekte olmayabilir. AKP'yi karalamak için oluşturulmuş olabilir. Yada AKP tarafından, kendi tabanını sağlamlaştırmak için sürülmüş olabilir. Ne komplo teorisi ürettim be :) Herşey bir tarafa, Bilal, Emine,Sümeyye ve Tayyip arabaya sırtlarında para taşırken fotoğrafları çıksa, inanmayacak bir %30 rahat var. O yüzden böyle şeylere kafanızı yormayın. 

----

Bu Mesaj Tapatalk ile Yeni Türkiyeden Gönderildi.

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

mfatihbodur;

Bu zamana kadar açtığın konularda attığın yorumlarda "ak partili değilim ama işte tayyip..." gibi başlayan cümlelerini hepimiz biliyoruz. Sonunda kendi içindeki çelişkileri bırakıp ne olduğunu kabullenmen güzel olmuş sevindim senin açından.

ladertay; 

adam hakkında alenen ban istiyorsun bu da bi nevi taşlamaktır adamı. Saygı diye çemkiriyorsunuz madem konuyu açan adama da saygı göstereceksin sanane banlanır ya da banlanmaz madem beğenmiyorsun yorum atma. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    ari41 bunu yazdı
    The_Cure bunu yazdı

akpliler hemen damlamış konuya yok şöyle yok böyle.

Haklılar bu görüntülerden bi sonuç çıkmaz. Hele biri de konuyu açan adam için "ban" demiş. oldu olası taşlayın adamı böyle bir konu açtı diye :)

kardeş o zaman konuya yasak koysaydın a partisi ve b partisi giremez diye saçmalığa bak akpliler damlamışmış .

Not: parti falan tutmuyorum sadece yazılanlar yanlış amk

yokk onu bi geçeceksin. akpye sövmüyosan sen de akpli bir hüloğsun koyunsun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı

mfatihbodur;

Bu zamana kadar açtığın konularda attığın yorumlarda "ak partili değilim ama işte tayyip..." gibi başlayan cümlelerini hepimiz biliyoruz. Sonunda kendi içindeki çelişkileri bırakıp ne olduğunu kabullenmen güzel olmuş sevindim senin açından.

ladertay; 

adam hakkında alenen ban istiyorsun bu da bi nevi taşlamaktır adamı. Saygı diye çemkiriyorsunuz madem konuyu açan adama da saygı göstereceksin sanane banlanır ya da banlanmaz madem beğenmiyorsun yorum atma. 

Bi toplulukta herşeye yöneticilerin koşmasını beklersen olmaz o yüzden yardım etmek lazım herşeye koşmalarını yetişmelerini bekleyemezsin. şimdi özelden de konu linkini atarım siyasi konu diye gereken yapılır. benim şu forumda kimseye saygı dışında cevap verdiğimi de görmemişsindir göremezsinde. ben durduk yere ban istesem haklısın ama olan kural üzerine konuşuyorum. ben Akparti hakkında şöle güzel işler yaptı böyle güzel işler yaptı işte yeni marş işte adam diye konu AÇMIYOR veya bu kuraldan dolayı banlanmamak adına AÇAMIYORSAM bu açan mürid kardeşin yada abimizde açmaya hakkı yok. istediğime yorum yapmak için bu forumdayım.

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

sözlükteki bu yorum iyiymiş.

ısterse bilal disari cikip, gulup, paralari gostererek amina koymaya gidiyoz desin yine de hic bir ise yaramiyacak goruntulerdir.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

lan dinime kuranıma eski bir akp'li olarak bunları yazıyorum.boyle bir yemin etmemin sebebi bazı dingillerin bunu bir meta olarak kullanması.

ulan bu kadar tape var bu kadar dinleme var bu kadar kayıt var ulan hadi biri ikisi montaj.ulan yüzlerce binlerce ses kaydı var görüntüler var ayakkabı kutularındaki paraların nakliyatındaki görüntüler var.acaba bu adama inanmamak için daha ne yapılması gerekiyor.ekonomiden sorumlu adamlar çıkıp açıklama yapıyor ekonomi gotumuzde patlayacak diye hala adam ekonomi müthiş dahada iyiye gidecek biiznillah diyor.ulan dingil ithalat ile ihracat arasında sürekli açık var babanın darphanesinde amerikan doları basıp mı kapatıyoruz bu açığı bre dingil.sürekli bi yeri özelleştiriyoruz.özelleştirmeye karşı değilim fakat özelleştirme dış açığın kapatılması amacıyla yapılması ekonomimizin anasının sikildiğinin açık kanıtıdır.hizmet kalitesini geliştirmek rekabeti artırmak artan rekabette hizmet kalitesinin artması için özelleştirme yaparsın dış açığı kapatmak için değil.

ulan bakanın ses kaydı çıkıyo bu bakara çok makara diye dunya liderimiz adamı partiden uzaklaştırmıyo sırf haklı olduğunu yapılanların montaj olduğunu halka inandırmak için adamı partide tutuyo ulan hangi dinde var lan bu? bizimde "konusunca mangalda kül bırakmayan din kardeşlerimiz" hala bunları gormuyor.tamamda kardeşim kusura bakma ama sen bakmayı bilmiyorsun.

adamla geçen konusuyoruz hangisi çalmadı ki diyor."ulan zaten bunu diyen adam ile konusmak benim salaklığım" lan dingil biz bu adama çalmaz diye oy verdik.he anladık ki karunları harun zannettik.ne yazık ki ben tabloya uzaktan bakmayı hiç bilmiyormuşumda yeni yeni bişeyler öğrenmeye başlamışım.meydanlarda dini sömürdüğünü yeni görüyorum artık.kardeşim bi yatarken düşün bakalım nereye gidiyoruz diye.çalmışsa benim paramı çalmış diyenler var.senin dinin buna izin vermiyor çalanada göz yumanada lanet okuyo.he senin paranı çalmış ulan benimkinide çalmış.nerde ulan benim param.Allahın gazabı çalanın üstüne olsun

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

sevgili müritler alman istihbaratıyla ortak çalışmamız, müritlerimizden bir kişiyi para sıfırken yakaladık. fotoyu ben çektim. araçta helga ve ben vardık. helganın şarjı bitti. benim tel de bozuldu. o yüzden ıslak mendil satan bi çocuğun ayakkabısıyla çektik fotoyu. alamanyada fotoyu netleştirdik. paraları ümit müridimiz sıfırlamış. buyrun kanıt:(yüksek çözünürlükte)

Not:resim yüksek çözünürlükte ama almanyadaki bilgisayardan girmediğiniz için çözünürlük az gibi görünüyo. aslında tayyip de işin içinde. zaten kk ile tayyip teyze çocuğu, sarıgül de komşularıymış. kesin bilgi

benimde elimde 6600 ile çektiğim fotolar var hemde retrica ile paylaşıcam bide hansla skypetan konuştum amcası ajanmış bana fotoları atcakmış ... süpersin hocam devam :)

ebedi devlet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bi bok olcağı yok aq herşey onların elinde  , adamlar yavaş yavaş sikertiyolar işde . Para kazanmak istiyorsan devlete yakın olcan arkadaş 

küfrederiz villalara kulübeden
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı

mfatihbodur;

ladertay; 

Şizofreni misin aslanım sen ? Şu forumda benim AKP li olduğumu bilmeyen bir tane adam var mı ? Verdiğim oy'un resmine kadar attım daha AKP li değildim diyorsun bu zamana kadar. Under'a pm at da sor aylardır feys'de saatlerce yaptığımız tartışmaları :D AKP'linin ağa babasıyım kardeşim, varsa Akp'lilerle konuşacak birşeyin burdayım bak. PM at paşa paşa tarışalım siyasetimizi. Burda kalablığı arkana alıp şov yapmayı pek bi seviyorsunuz. İnsanların görüşlerine inançlarına etnik kökenlerine saygı duymak zorundasınız.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 6177 Toplam Mesaj: 56