folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder 60-70 Bin Civarında Araç Önerisi

60-70 Bin Civarında Araç Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

ablama arac almayı dunusuyoruz butcemız 60-70 cıvarında onceden kullandığınız memnun kaldıgınız arac var mı onerebılecegınız. daha cok sehır ıcınde kullanılacak uzun yol cok yapmaz gıbı duruyor. aklımızda su aralar golf 5 ve honda jazz var ama golfun dusuk fıyatlıları benzınlı ve cok km'lı oluyor o bır soru ısaretı kafamda. bunlara ek olarak seatında ıbıza modelı var ama nasıl arac hıc bılmıyorum. tercıh daha cok hatchback ama ucuz ve kalıtelı olması durumunda sedan da olur 

Khan23 tarafından 27/Eyl/20 13:16 tarihinde düzenlenmiştir

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

honda jazz olabilir oyle çözülemeyecek kronik sorunu zırt pırt olan sorunu yoktur.

Türk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aman LPG'li VW almayın. Hatta benzinli alıp LPG taktırma düşünceniz varsa bulaşmayın. VW motorlar LPG'ye gelmiyor. Aynı muhabbet Renault içinde geçerli.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Getz alin 1.3 olmasin ama

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı

ablama arac almayı dunusuyoruz butcemız 60-70 cıvarında onceden kullandığınız memnun kaldıgınız arac var mı onerebılecegınız. daha cok sehır ıcınde kullanılacak uzun yol cok yapmaz gıbı duruyor. aklımızda su aralar golf 5 ve honda jazz var ama golfun dusuk fıyatlıları benzınlı ve cok km'lı oluyor o bır soru ısaretı kafamda. bunlara ek olarak seatında ıbıza modelı var ama nasıl arac hıc bılmıyorum. tercıh daha cok hatchback ama ucuz ve kalıtelı olması durumunda sedan da olur 

O civarda önerim Mitsubishi Colt olur, 1,3 benzinli Amt vites, sorunsuz araçlardır. 7 yıl kullandım tık demedi. Hem hb, hem otomatik hem az yakar hem de sorunsuz. Paranız var ise az daha üstüne koyup jazz da almak mantıklı. 

ehlikeyif tarafından 27/Eyl/20 14:02 tarihinde düzenlenmiştir

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Colt demeye geldim bende ustteki arkadas demis zaten

Getz metz aman diyorum

Bende hanima almistim, bir motor bu kadar sorunsuz duzgun calisirmi ya

Ne guzel mars alıyordu hatirliyorum :) 

DestinatioN tarafından 27/Eyl/20 15:12 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

Getz alin 1.3 olmasin ama

Getz alirsaniz 1.3 olsun.. 

Bayan kullanacak diyorsanız. Kafana takılan olursa Getz için sorabilirsin. Şuan bende 1.3 motor Getz var.

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek

Bende 3 haftadır 70 bin bütçeyle jazz kovalıyorum ama sahibinden deki bu fiyat bandindaki araçlar turşu.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hocam otomatik şartsa micra bakın memnun kalırsınız.

manuel de olur diyorsanız 2003 golf falan alacağınıza o paraya 2008 2009 nissan note bakın. az yakar kronik sorunu yoktur. ve baya baya geniş.

jazz arkadaşta 2004 model 1.4 benzinlisi vardı gitmiyodu araba. yakıt da az değil. tüp taktıracaktı uyumsuz sıkıntılar çıkıyomuş en son sattı arabayı.

70 bine alacağın golf baya eski model ve kmli olur hocam.

otomatik olsun bütçeyi de az zorlarım dersen temiz note 1.6 otomatikler var tavsiye ederim. 2005leri 80 85 falan temizleri.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

hocam otomatik şartsa micra bakın memnun kalırsınız.

manuel de olur diyorsanız 2003 golf falan alacağınıza o paraya 2008 2009 nissan note bakın. az yakar kronik sorunu yoktur. ve baya baya geniş.

jazz arkadaşta 2004 model 1.4 benzinlisi vardı gitmiyodu araba. yakıt da az değil. tüp taktıracaktı uyumsuz sıkıntılar çıkıyomuş en son sattı arabayı.

70 bine alacağın golf baya eski model ve kmli olur hocam.

otomatik olsun bütçeyi de az zorlarım dersen temiz note 1.6 otomatikler var tavsiye ederim. 2005leri 80 85 falan temizleri.

hocam otomatik olacak diye bir sart yok kendisi lada bile surdu :D onemli olan modeli vs degil de cok sikinti cikartmamasi cok sanayiye gitmeyecek bir arac lazim aslinda o yuzden jazz dusunuyoruz aldigim butun geri donusler jazz'in sikinti cikartmayan bir arac oldugu yonunde. 2006-2007 model mikralari da dusunuyoruz iyiye benziyor ama cevrede pek kullanan olmadigi icin nasil bir arac bilemiyorum. nissani da ekledim listeye arastirayim. 

@fastottoman hocam bizim bi tanidik satabilirmis ordan aklimiza esti jazz eger satarsa ona cokebiliriz hem tanidik oldugu icin taksit de yapar iyi olur.

@Kara_Mc hocam ablamin ilk araci olacak dolayisi ile aldigimizi satabilmemiz de gerekiyor getz piyasasi olan bir arac mi ek olarak bizim sehir amasya 1.2 motor bile is gorur diye dusunuyorum 

@DestinatioN coltu da aldim listeye hocam arastiracam ancak piyasasi nasildir bu aracin kolay satilabilir mi 

@ehlikeyif mumkun oldugunca bu fiyati gecmek istemiyoruz o yuzden 2006-2007 model colt uygun gibi duruyor biraz arastirayim bu araci bu arada piyasasi nasildir coltun kolay satilabilir mi 

@Tnrsk getz'den ziyade jazz dusunuyoruz daha fazla oneriliyor. 1.3 motor da bizim sehirde sorun yaratmaz hocam sikinti degil 1.2 bile is gorur :d

@mkyb lpg'li golflerin km'si de fiyati da cok zaten golf alirsak benzinli olacak ancak bu durumda km'si cok olur benzinlide cok sorun yaratacagini sanmiyorum ama yine de sikinti 

@kiokhan aynen hocam jazz'a kulllanan kullanmayan herkes oyle soyluyor :) listenin en basinda zaten, bizim tanidik satabilir onunki temiz ise muhtemelen o jazz'i alacaz

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Ford fiesta düşünebilirsin belki.

edit: Fiyatlarına baktım neler olmuş öyle 80 lere çıkmış.

livane tarafından 28/Eyl/20 01:01 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 2119 Toplam Mesaj: 12
golf arac honda jazz otomobıl