600 Tl Limitli Telefon ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

General mobile discovery al arkadaslarin dedigi gibi. Suan discoverydenyaziyorum bu fiyatlara alinabilecek eniyi telefon.  Telefonun sadece usb kablosu dandik onu degistir alir almaz sadece. Donma takilma vs hic problem yasamadim akiyo telefon

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dargut
    dargut's avatar
    Erkek
    nukeshore bunu yazdı

General mobile discovery al arkadaslarin dedigi gibi. Suan discoverydenyaziyorum bu fiyatlara alinabilecek eniyi telefon.  Telefonun sadece usb kablosu dandik onu degistir alir almaz sadece. Donma takilma vs hic problem yasamadim akiyo telefon

Arkadaşlar bende bu discovery'i inceliyorum bir kaç gündür. Telefonum karşıya sesi düzgün iletemediği için bir cinnet anının kurbanı oldu :)

Benim için oyun perfonmansı kamera filan önemli değil. Karşıdakinin sesini iyi duymam ve benim sesimin iyi gitmesi hayati önemli. Yani ana telefon özelliği iyi olmalı. Onun haricinde GPS kullanabilirim.

Bu bakımdan discovery kullanıcıları değerlendirebilirse çok sevinirim. İnternetteki incelemeler hep oyun üzerine olmuş :/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

incemelere göz attığımda ses kalitesinin iyi olduğundan söz ediliyor tabi kullanan dahi iyi bilir

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dargut
    dargut's avatar
    Erkek

Genelde mp3 sesinden bahsetmişler. Konuşma kalitesinden bahsedildiğini ben görmedim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

bende almayı düşünüyorum güncellemesi çıkmış düzelmiş epeyi. kullananlar artılarıyla eksileriyle yazarlarsa güzel olur

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    o6u2
    o6u2's avatar
    Erkek

gm discovery

http://kocaer.me
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?productId=telcepgmdiscov&categoryId=371946&sku=TELCEPGMDISCOV-S&gclid=CJie_IfkwrkCFUJa3godxjoA5w

world card a 75 tl puan verio

575 gelir tel :D 25 tl kılıf alırsın

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

hacı benim xperia ray teknosada bi ara 300 tl di kalmışsa ellerinde al 8mb kamera var güzel 

http://www.teknosa.com/urunler/145011485/sony-ericsson-xperia-ray-black-akilli-telefon#f

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

lumia 520

Toplam Hit: 3063 Toplam Mesaj: 26