64 Bit Kullanan Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

adamın biri istanbulda ferrari araba almış. Götürmüş LPG taktırmış diye ferrari firması arabayı adamdan geri almış. Sanada birşey demiyorum yani :D 64bitlik işlemciye 32bit yüklüyorsan bırak bilgisayarı kullanma yani :D

Cigu bigule :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

hocam kıl programlarda tereddüt yaşamamak için yerinde olsam ilk önce sanalda (vmware, virtualbox) 64 bit windows 7 veya vista kurup orada bu kıl programları test ederdim. çünkü bu işin geri dönüşü çok masraflı oluyo. biraz zaman harcıcaksın fakat tam verim alabilmek için iyi bi yol bence.

fakat çok çok nadir uyumsuzluk sorunu yaşarsın. yaklaşık 2 yıldır 64 bit işletim sistemi kullanıyorum ve çok çok nadir uyumsuzluk yaşadım. 

bak hatta bazı kıl programları şuan sanaldan çalıştırıyorum. sanalda 32 bit xp kurdum ve sorun çıkartan programlar orada yüklü. böyle de bi alternatifin var yani :)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

DarkSkull bunu yazdı:
    -----------------------------

64 bit windows 7 kullanıyorum. Şu ana kadar worms world party'yi çalıştıramamak dışında hiçbir sorun yaşamadım. Kullandığım tüm programların 64 bit versiyonlarını aradım bulduklarımı yükledim bulamadıklarımı 32 bit kullanıyorum. 2-3 sene önce problem yaşanıyordu ama şu anda 64 bitte pek problem yok. Zaten windows 7 son 32 bit işletim sistemi. Yavaş yavaş artık 64 bite geçmek gerek. Kurarsan http://www.start64.com/ adresinden programların ya da alternatiflerinin 64 bitlerini bulabilirsin. Performans olarak 64 bit winrarla dosya sıkıştır veya aç farkı anlarsın.

aynen hocam bide şu age of empires 2 çalışmıyor ya.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Hocam CS oynuyosan kurma 64 bit...

Sxe'nin hala 64 bit versionunu çıkartmadı şerefsizler, ayar oldum aylardır...

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmrich
    mmrich's avatar
    Erkek

DarkSkull bunu yazdı:

64 bit windows 7 kullanıyorum. Şu ana kadar worms world party'yi çalıştıramamak dışında hiçbir sorun yaşamadım. Kullandığım tüm programların 64 bit versiyonlarını aradım bulduklarımı yükledim bulamadıklarımı 32 bit kullanıyorum. 2-3 sene önce problem yaşanıyordu ama şu anda 64 bitte pek problem yok. Zaten windows 7 son 32 bit işletim sistemi. Yavaş yavaş artık 64 bite geçmek gerek. Kurarsan http://www.start64.com/ adresinden programların ya da alternatiflerinin 64 bitlerini bulabilirsin. Performans olarak 64 bit winrarla dosya sıkıştır veya aç farkı anlarsın.

wwp yi dahil açmanın  kısa bi yolu var herkes yapabilr işle ilgili programlar kullanmıycaksan kesinlikle 64 bite geç ben de w7 64 bit kullanıyorum ve çok memnunum hiçbir uyum sorunu yok ama illa ben mario 8bit oynıcam diyosan bilemem

http://www.karikaturdunyasi.com/uploads/extgallery/public-photo/medium/2000_07_20_3df40b.gif
Toplam Hit: 3561 Toplam Mesaj: 16