7-7.5K Ya Kadar Laptop Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

Arkadaşın konuyu baltalamak gibi olmasın 😊 Bende bir oyuncu laptopu almak istiyorum maksimum limit 7500 tl. Monster almayı düşünüyorum açıkçası kendi sitesinden ama kararsiz kaldım. Freedos olsun. 16gb Ram ve Ssd hatta m2 ssd olsun istiyorum işlemci ryzen5 yada i5 olacak sanırım. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Anlayanlardan bir destek istiyorum. Tavsiyenizi bekliyorum... 💛

apokontek tarafından 17/Mar/21 01:40 tarihinde düzenlenmiştir

Allah büyüktür vesselam...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    apokontek bunu yazdı

Arkadaşın konuyu baltalamak gibi olmasın 😊 Bende bir oyuncu laptopu almak istiyorum maksimum limit 7500 tl. Monster almayı düşünüyorum açıkçası kendi sitesinden ama kararsiz kaldım. Freedos olsun. 16gb Ram ve Ssd hatta m2 ssd olsun istiyorum işlemci ryzen5 yada i5 olacak sanırım. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Anlayanlardan bir destek istiyorum. Tavsiyenizi bekliyorum... 💛

ram ve ssdyi sonradan artırabilirsin ama işlemci ve ekran kartı sabit kalacak. asıl yatırımı onlara yapmaya çalış, 8gb ram ve boş bir slot varsa 1-2 sene sonra bi 8 daha ekleyebilirsin mesela

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    apokontek bunu yazdı

ram ve ssdyi sonradan artırabilirsin ama işlemci ve ekran kartı sabit kalacak. asıl yatırımı onlara yapmaya çalış, 8gb ram ve boş bir slot varsa 1-2 sene sonra bi 8 daha ekleyebilirsin mesela

Baştan hepsini halledeyim sonra ugraşmayayim diyorum da yanlış mi düşünüyorum bilmiyorum... Oyun için aliyorum özellikle. Hangi islemci ve ekran kartını önerirsiniz? Monster sizce iyi mi?

Allah büyüktür vesselam...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Up olsun bende ariyorum 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Hocalar hala kenarda satılık bir laptopum duruyor. Kullanmıyorum. İlgilenen olursa,

https://www.tahribat.com/forum/dell-xps-13-9380-laptop-satiyorum-247815

Fiyatı özelden konuşabiliriz. Pazarlık yapılır.

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Monster ryzen işlemci koymuyor koysa çok iyi olacak

Toplam Hit: 1829 Toplam Mesaj: 17
laptop