folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 7 Tane Genç Ölüyor Sorumlusu "Kendileri " Oluyor!!

7 Tane Genç Ölüyor Sorumlusu "Kendileri " Oluyor!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

velev ki çıplak anasını satim, velev ki her haltı ettiler . ne yani ölmeleri mi gerekiyo .

yani onlar ölmese kendileri mi gidip öldürcek bu kapıya çıkar bu laf.

memleketein yarısı ölür ki o akşam bu zihniyetle ..

anlayamıyorum ya deli olacam resmen deli oalcam

Allahım sen sabır ver yarabbim..

bu arada anayasa mah. başkanı da iktisat yada işletme mezunu :|

edit: ekelmeden edemicem

iett müdüründen başbakan iktisatçıdan anayasa mah. başkanı ,başka bi iktisatçıdan doğalgaz genel müdürü  vs vs yaparsan

melih gökçek gibi adam da çıkar: 5 yıl keçiören + 15 yıl ankara büy.şeh. + bi 5 yıl da şimdi = 25 yıl belediye başkanlığı yapar emekli olur

vay anam vayy..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek

Birileri çıkar, Neden içki içiyorlardı ? Der...

Bi ötekisi çıkar, Ne halt yiyorlardı ? Der...

Bi o.ç çıkar, Zinadan bahseder ! 

Diğer o.ç çıkar, haketmişlerdi ! Der...

Bi pezevenk çıkar, ülkenin durumundan bahseder !

Bi pezevenk daha çıkar, içmeselerdi ! Der..

Bi göt çıkar, yılbaşı eğlencesi mi olur ? Der...

Bi göt daha çıkar, eğlenmeselerdi kardeşim ! Der..

Bu tür olaylarda hırsızın hiç suçu yoktur.

Birileri internette gizli etek altı fotoğrafları aratırken, aynı pencerede bi sayfa daha acıp, söz konusu konuya ''İçmeselerdi kardeşim, kim dedi o'nlara iç, içki günahtır,zina günahtır'' şeklinde atıflarda bulunur.

Söz konusu o.ç ise, kendi gerçekliği olan namussuzluğu, gözüyle tanık olmadığı halde, ''Vay namussuzlar, zina yapıyorlardı'' şeklinde tanımlar. Aynı o.ç yürüdüğü sokakta laf attığı bayanın kendi kardeşi olabileceği gerçekliğine nail olmaz. O'na göre namussuzluk budur... Gördüklermizin %50'si gerçekken, duyduklarımıza inanırız...

Birilerinin içmesi ya da eğlenmesi, kendi yorumuna dahil ettiği soyut gerçekliği yadsıtmaz. 7 kişinin ölmesinden çok, bulundukları eylemdir o'nlar için tabii olan...

Yılbaşında eğlenmeleri, diğer bi ülkedeki savaşla kıyaslanır, kendi ülkesinde O'nlarca insan açlıktan ölürken, başlıklarını bu tür olaylar süngüler.  Asıl gerçekliği çok uzaklarda ararlar.. O'nlarca insan işten çıkarılıp, ülke krizin içinde boğuşurken, kendi boş beyinlerini diğer insanlara nakletmeye çalışırlar... Siyasi politikaları, benimsedikleri ideoloji, insanizim kavramından uzaktır... Emperyalist güçlerin bu karmaşadan faydalanıp, dini duyguları sömürerek gerçekleştirdikleri eylemler, perdenin arkasından izlenir.

''Nalet olsun içinizdeki insan sevgisine''' 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    o evde ne yaptıkları tartışılcak en son şeyken neden böle knşmalar:S
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

burda kimi suçlamak istediğinizi ben anlamadım :| bütün yorumları okudum hanginiz olay yeri inceleme ekibinde çalıştınız :|

ortadaki savcı raporunda borunun gaz sızdırdığını yazmış boruyu gelip doğalgaz yetkilisi mi denetleyecekti ev sahibinin yerine :|

olay tesadüfen de alkol alınan bir gecede olmuş vee sarhoş insanlar kafaları yerinde olmadığından o kokuyu belli ki hissetmemişler :|

çünkü normal şartlarda o kokuyu o kadar insanın hissetmemesi kişilerin kendi dangalaklığıdır ...

Allah rahmet eylesin hepsine ...

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

skyvalet bunu yazdı:
    -----------------------------
    o evde ne yaptıkları tartışılcak en son şeyken neden böle knşmalar:S

insanin fikri neyse zikri de o iste hoca.

7 yasinda bale yapan cocugun resimdeki bacaklarini mozaikleyen zihniyet,

huseyin uzmez gibi durzuleri koruma kollama ve kalkindirma dernegi baskanligini yapan zihniyet

yilbasini kutlayanlari kafirlikle suclayan zihniyet 

o olen insanlari ne kadar taniyordu, namaz kiliyordu, oruc tutuyordu veya o kizlardan bi tanesi turbanli ciksaydi yine bu sekilde cikip konusabilecekmiydi ?

o zamanda cikip SEREFSIZCE "olaylar carpitiliyor, turbanli kesime iftira atiliyor" kampanyasi koruma ve kollama dernegi baskanligini yapacakti.

olen kisi sonucta insan, olen kisi senin toplumunun insani, olen insan da musluman, olen insanda ayni memleketinin evladi

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

O doğalgaz dağıtımının başındaki adamın konuşmalarını dinledimde ne mal herif lan öyle. Adam cumaya gidecem hadin eyvallah felan diyor zuhasudhaud..

2. bir olay. Bu 7 can olayı çok dillendirildi basında. Açıkçası ben kendime banane ya diorum. Öldülerse ölmüşler Allah rahmet eylesin hepsine mekanları cennet olsun ama ülkemde onca anlaşılmayan kaza ile, suikast ile, hatta terörist kurşunlarıyla hergün ölen insanlar varken banane 7 gencin ölümünden. 1 Haftadır aynı konu. Emekliye, Memura verilen zamları konuşsun televizyonlar. Haşim Kılıçın neden, Necdet Sezerin Telefon dinleme veto konusunu, 3 senedir anayasa mahkemesinde dile getirmediğini konuşsunlar. vb...

Polemik amaçlı bir yazı değildir sadece basının 1 haftadır haber yokmuş gibi  hergün aynı haberi yayınlamasına itafendir.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

pit10din bunu yazdı:

çünkü normal şartlarda o kokuyu o kadar insanın hissetmemesi kişilerin kendi dangalaklığıdır ...

en temiz, en mutlu hallerinde de olsalar hissetmezlerdi; çünkü karbonmonoksit gazının kokusu yoktur.

Toplu namaz kılarlarken de aynı şekilde ölebilirlerdi yani. Her şeyi dine bağlama girişimlerini hiç anlamıyorum; dine inanmayan "insan"lar ölünce inanan "insanlar" mutlu mu oluyor ki ak.. ama genelde "insan"lar, sırf inanıyor diye ölen "insan"lara bir nefret beslemez.

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    Fistandantilus bunu yazdı:

pit10din bunu yazdı:

en temiz, en mutlu hallerinde de olsalar hissetmezlerdi; çünkü karbonmonoksit gazının kokusu yoktur.

Toplu namaz kılarlarken de aynı şekilde ölebilirlerdi yani. Her şeyi dine bağlama girişimlerini hiç anlamıyorum; dine inanmayan "insan"lar ölünce inanan "insanlar" mutlu mu oluyor ki ak.. ama genelde "insan"lar, sırf inanıyor diye ölen "insan"lara bir nefret beslemez.

kafanı doğalgaz bacasına dayıyarak koku al sarımmsak kokusunda bi koku war mı yok mu sonra tekrar gel :)

bizzat koklamış biriyim dee ordan şettirdim :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    pit10din bunu yazdı:

kafanı doğalgaz bacasına dayıyarak koku al sarımmsak kokusunda bi koku war mı yok mu sonra tekrar gel :)

bizzat koklamış biriyim dee ordan şettirdim :)

barış karbonmonoksiti de kokladın ya helal olsun sana :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

onu da kınıyorum ,onlarıda kınıyorum.

böyle ucuz ölüm olmamalı.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
Toplam Hit: 4067 Toplam Mesaj: 23