720P Yabancı Dizi İndirmek !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkfeo
    Darkfeo's avatar
    Erkek

Kolay gelsin arkadaşlar. Yabancı dizileri toplu bir şekilde 720p olarak indirebileceğim bildiğiniz site varmı? 

"Tarikat kutsaldır, maddi çıkar için kullanılamaz." HolyOne
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Selam varsa güzel olur. Ben dizimag.co dan 720p olarak açıyorum, mozilla'nın eklentisi ile indiriyorum.  En rahat ve basit yöntemi budur.

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

bütün dizileri 720p olarak toplu halde bulmak çok yer kaplar, bunun yerine her diziyi ayrı ayrı 720p olarak sezon-sezon ya da tüm sezonları bütün olarak torrent'lerde bulabilirsiniz. kat.ph kullanışlı. private trackerları bilmiyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Orijinal dilde izlemek istersen, (linklerin yanında HD simgesi olanlari tercih edersin) 

https://www.solarmovie.ph/

Filmlerde var. 

Reklam yok 👍☺

edit: çok sonra fark ettim indirmek istiyormuş, izlemek okumuşum .

heza tarafından 06/Kas/15 13:59 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkfeo
    Darkfeo's avatar
    Erkek

Evde 12TB lik Media Server'ım var. Dizi arşivi yapmayı planlıyorum. Torrentten indirmek herzaman kolay olmuyor. VIP üyelik gerektiren bir site de olabilir.  :)

"Tarikat kutsaldır, maddi çıkar için kullanılamaz." HolyOne
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Zamunda.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Onlinedizi.co  

Açıyorum idm'yi 1080 p bile indiriyorum

selo-g tarafından 06/Kas/15 13:19 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

torrentz.eu dan direk arama yapıyorum popüler trackerlarda arama yapıyor ve güvenilirlik oranınıda veriyor yıllardır orayı kullanıyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

hoca dizipub.com dan indire bilirsin idm ile.. Hem altyazı da gömülü şekilde.. Diğer birçok yabancı dizi sitelerinde playera entegre edilmiş indirdiğin zaman ekstradan altyazı bulman gerekiyor.. Yani dizipub candır..

edit: Farketmedim toplu demişsin :D

MsXLaBs tarafından 06/Kas/15 15:26 tarihinde düzenlenmiştir

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Eski bir dizi arşivcisi olarak yapmayın diyorum. Daha sonra izlemek için indirin, izleyince silin.

Çünkü  bir yerden sonra onları izlemiyorsun ve boş boş duruyor o diziler. İnternetten izleyin, indirip izleyin ama izledikten sonra silin. Filmleri tutabilirsiniz. Tekrar tekrar izlenen filmler oluyor ama ne kadar sevsem de oturup himym 'i baştan izlemem, prison break'i baştan izlemem. tüm sezonların olduğu the o.c. dizisinin cdlerini gözümü kırpmadan çöpe atmış adamım. ikinciye izlemeden 7-8 yıl durdu cdler.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhnhalil48
    gkhnhalil48's avatar
    Erkek

arkadaşlar sizin indirdiğiniz o 720p diziler m720p idir yani küçük boyutlu olanı gerçek 720p boyutlu bir film 6-8 gb arası değişiyor.

ama film nede olsa 1.5 - 2.5 saat sürüyor diziler genelde 40-60 dk arası olduğu için 720p diziler 2.5 - 3 gb civarı olmakta yani indirdikleriniz m720p kalitesinde

gelelim indirme konusuna eğer orjinal dil istiyorsan torrentleech - iptorrents - demonoid - torrentz - zamunda bunlar işini görecektir

ama TRSUB yani türkçe altyazılı istiyorsan buzlaşvip gibi premium siteler var oralarda istediğini bulursun ve sunucuda ftpden çekersin link torrent uğraşma yok

ama TRDub arıyorsan arama iğrenç oluyor seslendirme 

toplu indirmek için mesela demonoide Shameless Season 1 Full yazarsın boyutuna göre indirirsin 5-7gb arası 480p - 18-25 gb arası 720p 40gb+ 1080 p olmakta takıldığın yer olursa sorarsın 

Tanrı Türkü Korusun.
Toplam Hit: 1769 Toplam Mesaj: 12
download yabancı dizi 720p