folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 7/24 Online Ödeme Instagram&Youtube&Facebook Ve Twitter Hizmetleri(Garantili Seçeneklerimiz Mevcut.)

7/24 Online Ödeme Instagram&Youtube&Facebook Ve Twitter Hizmetleri(Garantili Seçeneklerimiz Mevcut.)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

7/24 Online şekilde ödeme yapabilirsiniz. Havale/EFT seçeneğimiz de mevcut. Burayı fotoğraflarla donatmayacağım o yüzden servislerle alakalı bilgi verme amaçlı genel bir servis bilgisi vereyim. Öncelikle API sistemiyle sizler de panellerinize çekip para kazanabilirsiniz.

Instagram: Türk aktif/bot takipçi seçeneğimiz mevcut. Yüksek kaliteli yabancı takipçi ve 30 Gün garantili geri yollamalı yabancı servisimiz de mevcut.

Instagram Beğeni: Türk beğeniler, yabancı beğeniler, Sadece erkek ve kadın beğeni seçeneklerimiz de mevcut. Ülke odaklı beğeniler de mevcut(Rus, Abd, Çin, Japon.)

Instagram İzlenme: Ana sayfa, keşfet, profil, profil ziyaretleri ve diğer bölümlerini belli oranlarda etkileyen izlenme servisimiz, Türk izlenme + etkileşim seçeneklerimiz de mevcut.

Instagram Tv & İzlenme: Anlık şekilde gönderim yapar bu servislerimiz.

Instagram Yorum: Karışık şekilde yorum gönderimi yapar (max 100.000 tane sipariş girebilirsiniz.)

Instagram Hikaye / Kaydet / Etkileşim: Çok seveceğiniz fotoğraf etkileşimi servisi mevcut (Keşfet + Lokasyon + Ana Sayfa + Profil etkili) => Verim alabilmeniz için yüksek miktarlar girmeniz önerilir.

Tüm hikayeleri etkileyecek şekilde hikaye izlenmeleri, Kaydetme ve Etkileşim servislerimiz de mevcut.

Paket şeklinde instagram otomatik beğeniler mevcut.

Facebook: Profil takipçisi, Sayfa beğenileri, Türk durum beğenileri, Yabancı durum ve foto beğenileri ve emoji durum beğenileri (wow,haha,angry,love,sad) mevcut.

Twitter: 7 Gün boyunca garantili twitter takipçi servisimiz mevcut.

Twitter Favori: Abd, Rusya ve arap favori seçeneklerimiz de mevcut.

ve en önemlisi ömür boyu garantili Youtube servislerimiz mevcut.

Youtube Mobil İzlenme, İzlenme (Anahtar kelime odaklı), Canlı yayın izlenmeleri(para kazanılabilir.), Likes, Dislikes ve favori servislerimiz mevcut.

Daha fazlası detay ve alışveriş için:

PhYtOn tarafından 24/Kas/18 21:56 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bu konuda senin sanırm 

https://www.r10.net/showthread.php?p=1074133213#post1074133213 

KaptaN tarafından 24/Kas/18 21:56 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

kopyala yapıştır yapmadan önce düzenleseydin.

Hocam sen de amma hızlısın he, notepad++ da atmıştım direkt, yeni farkettim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    PhYtOn bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

:)))

önceden daha hızlıydım şimdi yaşlandım  

KaptaN tarafından 24/Kas/18 21:57 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    PhYtOn bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

:)))

önceden daha hızlıydım şimdi yaşlandım  

Aynı yaştayız, genciz daha ;D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

garantiden kasıt nedir ? takipçi alacağım twitter, facebook ve instagram için.  türk olacak, bot olabilir, aktif de olabilir.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wm-t
    wm-t's avatar
    Erkek

fake facebook twitter profilleri satıyor musun?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

garantili 10000 insta turk ne kdr?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

garantiden kasıt nedir ? takipçi alacağım twitter, facebook ve instagram için.  türk olacak, bot olabilir, aktif de olabilir.

Öncelikle garantili servislerin yanında garanti süresi ve garanti ibaresi mevcut. 30 gün boyunca oto dolum mevcut. Örnek vermem gerekirse, diyelim 5.000 takipçi aldınız, aldığınız miktar 4300 e düştü, 30 gün içinde oto dolum aktif şekilde çalışıp o 700 lük miktari hesabınıza geri yollar ( profiliniz gizli olmamalı o durumda). Instagram ( sadece yabancı servisinde 30 gün garanti mevcut.), Facebook servislerinde şu an garanti mevcut değil ancak pek düşüş yaşanmıyor ama şans diyelim. Twitter takipçi garantisinde sadece 7 günlük bir garanti var, favorilerdeyse 30 gün. Facebook ve Twitter'da türk servis yok şu an için ( facebook türk durum beğenisi hariç)

wm-t bunu yazdı

fake facebook twitter profilleri satıyor musun?

Hocam profil satmıyorum.

cybermole bunu yazdı

garantili 10000 insta turk ne kdr?

Şu an için Türk servislerde garanti mevcut değil. Yabancı servisinde mevcut, onun fiyatı da 1.000 adet=10 TL (30 gün boyunca oto dolum şeklinde.)

Servis ve detaylara bakabilirsiniz: https://instasiparisver.com/services

Bu arada, "S1 - Instagram Aktif Takipçi - Max [10K]" servisi 1.000 adet fiyatı: 3TL ve bu servis türk yabancı profillerden oluşuyor.

PhYtOn tarafından 25/Kas/18 18:20 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PhYtOn
    PhYtOn's avatar
    Erkek

Yeni servis eklendi, 1.000 instagram takipçi => 1.90 TL ve tüm youtube servislerinde indirim yapılmıştır.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

https://kurumedya.com/ müşterilerim için burayı kullanıyorum , sizdeki farkları nedir hocam.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI