8-0 Geyikleri :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek
    Beşiktaş'ın amblemi değişsin.. 8taş

• Beşiktaş'tı, Eziktaş oldu, Sonra Emziktaş oldu, oda yetmedi SEKİZTAŞ oldu,...

• 90 dakikada 8 tane çay içmedim.

• Çarşı kalecilik mevkiine karşı..

• Çarşı 8'e razı 9'a karşı..

• Çarşı 8 rakamına karşı..

• Çarşı bu sefer neye karşı olacak... hakem? ingilizler? stad? çimler? nem oranı? ya da 'Çarşı Guinness' e karşı !'

• Matematik baştan say
    1,2,3,4,5,6,7,BEŞİKTAŞ,9,10,11,,,,,,

• Her yıl 6 kasımın Galatasaray (FB: 6 GS :0 ) ile birlikte kutlanması çalışmaları başlatılacaktır.

• Beşiktaşın ismi Sekiztaş olarak değiştirilecektir: '5iktaş out, 8taş in!'

• 8-0'lık skorlar kulağa garip gelmesin diye kalan tüm Avrupa maçlarına da PAF takım değil hentbol takımı çıkarılacaktır.

• Liverpool maçında oynayan futbolcuların Avrupaya çıkışı ikinci bir emre kadar yasaklanmıştır.

• Pancu ve Bobo nun kaleci olması kararlaştırılmıştır. ( Hangisi as hengisi yedek yönetim kurulu toplantısı sonrası açıklanacaktır. )

•Bu arada şampiyonlar liginde 8 gol yiyerek rekor kırılması sebebiyle kulüp binasında tören yapılması bu goleri yiyerek rekora katkı yapan futbolculara şilt ve beratlarının verilmesi kararlaştırılmıştır.

•Maç esnasında kullanılmak üzere Yıldırım Demirören'e de hakemlerde kullanılan telsiz verilmiş olup kendisi tarafından beğenilmeyen pozisyonlara maç içinde anında müdahale hakkı tanınmıştır. Maç Demirören istediği an durdurularak istediği yerden yeniden başlanacaktır.

•Bu maçla ilgili maçtan önce "Beşiktaş Marsilya taktiğiyle oynayacak" diye okumuştum bi yerlerde.. Marsilya tekzip talebinde bulunmuş mudur o gazeteden?
    //Bende beşiktaşlıyım ama bu 8-0 stresini biraz atalım artık üstümüzden, bu rekorun bile komik yanı var bakınsana.. :) ben güldüm sizde beğenip gülersiniz işallah..

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

• Çarşı bu sefer neye karşı olacak... hakem? ingilizler? stad? çimler? nem oranı? ya da 'Çarşı Guinness' e karşı !'

• Beşiktaşın ismi Sekiztaş olarak değiştirilecektir: '5iktaş out, 8taş in!'

süper ben bu lafları sokmazsam beşiklilerin gözüne.. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badguy
    badguy's avatar
    Erkek
    arkadaslar yapmayın oda bi türk takımı neden boyle diyosunuz  hep beraber moral verecemiz yere   tutuyoz  ayay konusu ediyoz yapmayın lutfen

badguy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badguy
    badguy's avatar
    Erkek
    arkadaslar yapmayın oda bi türk takımı neden boyle diyosunuz  hep beraber moral verecemiz yere   tutuyoz  ayay konusu ediyoz yapmayın lutfen

badguy
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

• Liverpool maçında oynayan futbolcuların Avrupaya çıkışı ikinci bir emre kadar yasaklanmıştır.

hehe süper miş abi edirneyi geçemezler yani artık ...=)=) 

Zugzwang
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek
    zndmn bunu yazdı:
    -----------------------------

hehe süper miş abi edirneyi geçemezler yani artık ...=)=) 

hazır fb nin edirneden dışarı çıkma yasağı kalkmışken şimdi bu yasakmı çıktı yaaa..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

bütün hafta burnumdan geldi zten bide sivasa yenildik

bn bunların ar damarını tekrar sikiyim bu futbolcular adam deil

kgd
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    birde şey var 8taşın en çok topla buluşan ismi kim? Bobo 9 kez santra yaptı :d

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

Chaoser bunu yazdı:
    birde şey var 8taşın en çok topla buluşan ismi kim? Bobo 9 kez santra yaptı :d
    harbi a.q ben hiç öle düşünmemşdm:D

Yapay zeka, zeka değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    bide şey var beşiktaş oldu sekiztaş bi taşda verelim  bırakın futbolu oynayalım 9taş :D:D

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Konuyu dallandırmak istemem ama söylemeden ve göstermeden edemeyeceğim. tamam liverpool iyi bir ekip, beşiktaşla 10 maç oynasa 8i ni alır ama maçtan bu kareyide sizlerle paylaşmak istedim. Büyüklük böyle olmaz liverpool! Kaleciyi öldürcen nerdeyse.. futbol bu olmamalı.

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
Toplam Hit: 5775 Toplam Mesaj: 14