8 Pro İmei Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    OverLord bunu yazdı

Akrabanin birinde her iki sim kapanmış bootlader kilitli note 8 pro var

Tanıdık birisini bulduk yetkili hesap ile uzaktan yaparım dedi bakalım

Yalnız böyle birşey mümkün mü bu durumda cihaza fiziksel müdahale şart değil mi

Xiaomi'nin resmi forumunda kullanıcılara yardım vs edip yönetimin gözüne girenlere yönetim yetkili hesap veriyor. O hesaplardan giriş yapınca bootloader kilidi anında açılıyor. O hesaplara sahip olanlarda işi paraya döküyor. Yetkili hesapları internette 1.000 dolara vs satanlar var. Karaborsa anlayacağın.

Eski Xiaomi hesaplarında 1 haftada açılıyor kilit. Yeni hesaplara 1 ay bekleme veriyor.

mkyb tarafından 20/Eyl/20 18:14 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    OverLord bunu yazdı

Akrabanin birinde her iki sim kapanmış bootlader kilitli note 8 pro var

Tanıdık birisini bulduk yetkili hesap ile uzaktan yaparım dedi bakalım

Yalnız böyle birşey mümkün mü bu durumda cihaza fiziksel müdahale şart değil mi

Xiaomi'nin resmi forumunda kullanıcılara yardım vs edip yönetimin gözüne girenlere yönetim yetkili hesap veriyor. O hesaplardan giriş yapınca bootloader kilidi anında açılıyor. O hesaplara sahip olanlarda işi paraya döküyor. Yetkili hesapları internette 1.000 dolara vs satanlar var. Karaborsa anlayacağın.

Eski Xiaomi hesaplarında 1 haftada açılıyor kilit. Yeni hesaplara 1 ay bekleme veriyor.

Yani mümkün uzaktan bağlantı ile

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

150 TL ye hallettiler şuan kullanıyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı

150 TL ye hallettiler şuan kullanıyorum

Hocam PM bakarmisin

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

yav şu şavomi firmasina soyleyin uzmesin insanlari

epılın yolundan gitmesin . oraya kilit buraya kilit koymasinlar

bak zikecekse epıl ziksin der sonra şaomi kullanicilari.

adam gibi brak atsin millet imeini

bu arada 8 pro 128 global kullandim. o nasil hızdır öyle o nasil donanim kalitesidir.

onu icat eden muhendis ne guzel muhendistir onu tasarlayan yazilimci ne guzel yazilimcidir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

bu arada 8 pro 128 global kullandim. o nasil hızdır öyle o nasil donanim kalitesidir.

onu icat eden muhendis ne guzel muhendistir onu tasarlayan yazilimci ne guzel yazilimcidir.

Olay imei atılması değil hırsızlık koruması. Apple'ın iCloud'u gibi düşün. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İmei atmakta acele edin derken neden öyle dediğimi anlaşmısşınızdır umarım. İmei atmak için bootloader kilidinin açılması gerek. Kilidin açılması içinde telefonun 4G üstünden Xiaomi sunucularına bağlanması gerek.

Telefonun açılması için tek çare yetkili hesabı olan birisinin işlem yapması. Yetkili hesabıda Xiaomi herkese vermiyor. Yetkili hesabı olanlarda işi paraya dökmüş durumda.

Snapdragon işlemci olsaydı anakartın üstünde EDL modu için noktalar var oradan düz kontak yapılabiliyor. Ancak Mediatek işlemcilerde böyle bir şey yok.

Leptab İ5 Intel işlemci ile snapdragon 850 telefon işlemcileri arasında çok fark varmı yani hızı birbirine denk mi atıyorum i5 işlemciye denk hangi tlfnun işlemcisi denk olur.. bir script ile şifre kırmaya çalışsak aynı hızı sağlarmi..

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    zalimadam bunu yazdı

bootloader kilidi açık olursa olurda telefonu kaybeder ya da çaldırırsan bulan/çalan kişi kafasına göre silip kullanabilir ya da verine erişebilir 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 1916 Toplam Mesaj: 19
i̇mei