folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder 88/3 Belli Oldu

88/3 Belli Oldu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek
    @adamgibi hoca tavsiyelerin icin cok saol :) dün is yerinde dururken pat birden bire bi tane jandarma geldi hemen aldım muhabbete dedim nerde yapdın acemiligi pat demezmi hatay serinyol jandarma diye :) hemen basladım sorulara :) ve istanbula düsmüs ama 1.2.3.4 bölük degilmis sans isi diyo ama genellikle 1.2.3.4'leri batı kısımlarina yolluyorlarmıs. egitim konusunda fazla sık degillermis ama yer cok güzelmis bir kac kisi daha buldum orda yapan acemiligi eger bizim zamanımızdaki komutanlar duruyorsa halen rahatsınız diyor havuz bile yapdırcaklarmıs nerdeyse o sekilde sosyal faliyetleri güzel bir yermis ama genellikle sürgün yeri diyorlar ve oyleymis.. Tek zor bir derdi varmıs gölge altı bile 40 derece diyorlarmıs neyse fazladan bi kac kilom var onlarıda vermis olurum :) simdi günleri saymaya basladim bile :) ve şafağı bile şimdiden sayiyorum alişım diye :) şafak 472 gecermi gecermi :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    Çoruma gelen varsa yardımcı oluruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    affetmez
    affetmez's avatar
    Erkek
    Askerde kaç günde bir banyo yapılıyor?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

Focal bunu yazdı:
    -----------------------------
    @adamgibi hoca tavsiyelerin icin cok saol :) dün is yerinde dururken pat birden bire bi tane jandarma geldi hemen aldım muhabbete dedim nerde yapdın acemiligi pat demezmi hatay serinyol jandarma diye :) hemen basladım sorulara :) ve istanbula düsmüs ama 1.2.3.4 bölük degilmis sans isi diyo ama genellikle 1.2.3.4'leri batı kısımlarina yolluyorlarmıs. egitim konusunda fazla sık degillermis ama yer cok güzelmis bir kac kisi daha buldum orda yapan acemiligi eger bizim zamanımızdaki komutanlar duruyorsa halen rahatsınız diyor havuz bile yapdırcaklarmıs nerdeyse o sekilde sosyal faliyetleri güzel bir yermis ama genellikle sürgün yeri diyorlar ve oyleymis.. Tek zor bir derdi varmıs gölge altı bile 40 derece diyorlarmıs neyse fazladan bi kac kilom var onlarıda vermis olurum :) simdi günleri saymaya basladim bile :) ve şafağı bile şimdiden sayiyorum alişım diye :) şafak 472 gecermi gecermi :)

hoca 1 tabur full batı cakar ımkanı yok baska bır yere gıdemessın 2. ve 3. tabur full dogu ozel bı durumun yoksa tabı artı korkma o sıcagı fazla gormucenız yanı en fazla bır ay hatla okadr bıle degıl

edit: hoca banyo bellı olmuyor n.ş.a da 3 dk dıyolar ama bız hergun banyo oluyorduk dustugun yerın durumuna baglı bızımkı gıbı yattıgın yerle banyo yanyanysa hergun yıkanırsın :d

edit:  hoca  gecıyo be  hatla  gectıkten sonra  özluyorsun bıle 

kontra bisiklet
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek

ya askere giderken ne götüreyim ne götürmeyim hiç bilmiyom gidenler bi yazarsa sevinirim herkez bişeyler diyo kafamı karıştırıyolar

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    dreampark87 bunu yazdı:

ya askere giderken ne götüreyim ne götürmeyim hiç bilmiyom gidenler bi yazarsa sevinirim herkez bişeyler diyo kafamı karıştırıyolar

hoca bi gömlek bi pantolonda  olur   ama   ıstersen  orda  carsıya  cıkacagını  dusunerekten  daha  fazlasını  albılırsın  calınma  ıhtımalıne  karsılık    şık  seyler  almasan ıyı olur   .don  kilot  orda  verıyolar   ben ordakılerı  gıymem dersen gıderken kafana gore  gotur  

kontra bisiklet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

vay be az kişi gidiyormuş tbt'den. benim mesajıma cevap veren kişi de banlanmış iyi mi :)

ben yine de teslim olmaya tbt tişörtüyle gidecegim belki bir tanıdık cıkar :)  (sonra wcli çıkıyormuş :))

varsa başka etimesgut/ankara zırhlı birlikler okuluna tankcı olarak gelecekler yazsınlar. ben erkenden ankaraya gidip sülüsümü orada alacagım. erken geleceklere bira ısmarlanır :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iceberg
    iceberg's avatar
    Erkek

Hoca hiçbişey götürmene gerek yok. İlla bişeyler götürecem dersen sürekli kullandığn varsa traş takımı, fazladan iç çamaşırı, çorap. Cildim hassas v.s. dersen krem gibi şeyler,sana kalmış. Sana ihtiyacın olacak herşeyi veriyorlar zaten.

Edit: Bi şafak atayım şuraya Ş=216

Siz gelin ki bizde gidelim değil mi!

Akıl verme para ver a.q.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    manisa/kırkağaç ulaştırma sanırım ayvayı yemişiz muhtemelen van şırnak hakkari ağrı tarafları bizi bekliyor :)

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek
    arkadaşlar hepinize güle güle yarın yola çıkıyorum levazim maliye okulu istanbul küçükyalı da yapıcam askerliğimi orayı bilenleriniz varsa biraz bilgi verirse iyi olur

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
Toplam Hit: 8566 Toplam Mesaj: 53