folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder 900 Mb Dosya Olmuş 3 Mb :S Ufal Da Cebime Gir :)

900 Mb Dosya Olmuş 3 Mb :S Ufal Da Cebime Gir :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    carpuss hocam ufak atta civcivler yesin diyesim geldi açıkçası sözlerine 2,5Mb lık rar nasıl olurda 3Gb lık boyutlara ulaşır açıldığında ve sapasağlam çalışır ?? 2,5Gb lık dosya desen hadi belki anlarım...

Bence sallıyorsun :) Yok eğer sallamıyorsan buyur upload et 2,5Mb nedir ki a.Q 1dakka bile sürmez upload etmesi hadi buyur et bizde nasiplenelim bakam açılınca çalışçak mı :D Komik duruma düşüyorsun hoca..

Bence sen o dosyayı sadece nette görmüşsün fakat indirip kurmamışsın Vista'yıda 1Mb olarak sıkıştırmışlardı rardan çıkartınca 3Gb oluyordu velhasılı dosyaların hiçbiri çalışmıyordu çünkü sadece iko lardan ibaretti içlerinde bilgi yoktu...

Eğer hâlâ iddialıysan buyur upload et şu 2,5Mb lık dosyayıda göt et beni tüm tarikata :D

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carpuss
    carpuss's avatar
    Erkek

nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    carpuss hocam ufak atta civcivler yesin diyesim geldi açıkçası sözlerine 2,5Mb lık rar nasıl olurda 3Gb lık boyutlara ulaşır açıldığında ve sapasağlam çalışır ?? 2,5Gb lık dosya desen hadi belki anlarım...

Bence sallıyorsun :) Yok eğer sallamıyorsan buyur upload et 2,5Mb nedir ki a.Q 1dakka bile sürmez upload etmesi hadi buyur et bizde nasiplenelim bakam açılınca çalışçak mı :D Komik duruma düşüyorsun hoca..

Bence sen o dosyayı sadece nette görmüşsün fakat indirip kurmamışsın Vista'yıda 1Mb olarak sıkıştırmışlardı rardan çıkartınca 3Gb oluyordu velhasılı dosyaların hiçbiri çalışmıyordu çünkü sadece iko lardan ibaretti içlerinde bilgi yoktu...

Eğer hâlâ iddialıysan buyur upload et şu 2,5Mb lık dosyayıda göt et beni tüm tarikata :D

yns_berk bunu yazdı:

hocam o carbonu upload edebilir misiniz vaktiniz var ise?.Ayrıca bu oyun ripleme hakkında bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim. 

arkadaşlar ben ufak mı attım büyük mü attım bilemem buyrun oyunu upload ettim isteyen baksın...

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=52467

Toplam Hit: 2999 Toplam Mesaj: 13