folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder 90’S PC Oyunları

90’S PC Oyunları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı
    rapidhacker550 bunu yazdı

bir oyun daha vardı 2000 lerin başından muhtemelen.

oyun, dedektiflik oyunu gibi bir şeydi.

ilk bölümü geçemediğimden devamını bilemiyorum.

başlangıcı şöyleydi büyük bir malikenin kapısından içeri girip olayla ilgili soruşturma yapmamız gerekiyor. malikanenin bahçesindeki çitleri kırıp girebilmemiz için etraftan bahçe makası filan topluyorduk.

Broken Sword dedigin oyun da , hangisi tam anımsayamıyorum cok versiyası var 90 lardan beri yenisi cikiyor hep. BROKEN SWORD 1  2  3  4  5 blabla cecile version gibi seyler.

yok hocam broken sword değildi.

oyunun karakterini kontrol ederken aynı gta gibi hitman gibi kamera bakış açısı filan öyleydi.

oyunun adı da uzun bir şeydi diye anımsıyorum.

simgesi-logosu gözümün önünde 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    LaNCeLoT bunu yazdı

mafia vari bir oyun daha vardı. amerikada sokakları ele geçiriyordur. mafya kılıklı adamlarımızla mekanlara uğrayıp haraç kesiyorduk.

hatırlayan var mı ?

- Mob Rule ( avrupa piyasasinda bilinen adı Street Wars abd adı Mob Rule idi ), 

- Gangsters: organized crimes

Gangsters: organized crimes harbi buymuş.

Teşekkürler hocam

Rica kankim

Kurtlar tasma takmaz....
Toplam Hit: 7909 Toplam Mesaj: 83
oyun