folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder 999. Konum Şerefine Mesir Macunu Çekilişi

999. Konum Şerefine Mesir Macunu Çekilişi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

an itibariyle kapanmıştır bundan sonraki çekilişe katılmak isteyenler haftaya gönderilecek olana katılabilirler

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

kim kazandı kim kazandı :|

Senden farklı olarak ben, en azından kötü bir insan olduğumu bilerek ve daha iyi birisi olmak için çaba sarf ederek ömrümü sürdürmekteyim. Yine de bana fazla güvenme.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

Alper adımı söylesene hadii :| Sen kazandın desenee :|
    şizofren oldum mk. 

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kazananı yazmayacağım :) videoyu izleyerek öğrenin :))) 5 dk ya kadar videoyu yüklerim hazırlıyorum şuan

güzel oldu be :))

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

bugune kafar hiç bir çekilişte şansım yaver gitmedi yine gitmemiştir heralde :|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hoca seni bekliyom buz gibi internet kafede. koy da izleyek nasıl kazandığımı :P

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

joe_black bunu yazdı:
    -----------------------------

hoca seni bekliyom buz gibi internet kafede. koy da izleyek nasıl kazandığımı :P

bak böyle deme ya hoca convert ediyo daha yükleyecem ama çok soğuksa sen boşuna bekleme :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:

cep numaranı pm ile yolla ben sana benim kazandığıma dair yazıyı mesajla yollarım :F

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Coiner bunu yazdı:

joe_black bunu yazdı:

cep numaranı pm ile yolla ben sana benim kazandığıma dair yazıyı mesajla yollarım :F

hoca nikimi unutma :P

tmm alper usta. 10 15 dk işim var yüklersen bakarım yoksa arkadaş msj atsın tebrik etmek için :P

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

devamsa benide eklersin

Toplam Hit: 28471 Toplam Mesaj: 348