Sayfabulunamadi.Com Nedir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Az önce bilgisayara format attım. Programlarımı yüklüyorum, yanlış bir adres yazdım tarayıcıda direk karşıma http://sayfabulunamadi.com/ çıktı. Dedim noluyoruz, yandexle alakalı bir şey indirmedim henüz, dnsleri kontrol ettim ttnetin otomatik dnsleri. Nette araştırdım, bunun hakkında pek bir şey yazılmamış bir kaç sitede değinilmiş sadece bir elemanın ttnet işbirliğiyle buraya mı yönlendiriliyoruz gibi yazısını görünce durumu çaktım hemen dnsleri değiştirdim sorun çözüldü.

Whois şu şekilde;

http://whois.domaintools.com/sayfabulunamadi.com 

Arkasından ttnet ve yandex işbirliği çıktı. Bu durum beni sinirlendirdi açıkcası, saçma sapan iş yapmaya başladılar. Belki ben ekranımda tarayıcımın özel sayfa bulunamadı hatasını görmek istiyorum ne karışıyorsun benim işime? Neyse başka noluyoruz nedir lan bu sorusunu soran olursa en azından googleda sonuç çıksın diye konu açıp paylaşayım dedim. 

Yandex böyle devam ederse kendileri için hoş olmayacak elements zımbırtısından gına geldi zaten her free programın kurulumunda karşımıza çıkıyor üstüne bu soğumama yetti bile.

:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

element bok gibi de bu güzel olmuş :D

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

Bende de var harbi rahatsız oluyo insan:S dns kullananlarda da çıkıyo mu?

çokkral domain kapmışlar yalnız :D

edit: ohayo! kaynak kodunda google analytics kodu var mk :|

lepusmorris tarafından 21/Tem/14 03:16 tarihinde düzenlenmiştir

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Alanadı süper.  :)  Yandex ya seve seve, yada öpe öpe kullandırtacak kendini. Dün biraz Bing kullandım çok hızlı çalışıyor ve arama sonuçları fena değildi. Yandex'ten daha iyi sonuçlar veriyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

Yandex Mail 

Yandex Disk 

Yandex Harita 

Yandex Webmaster 

YANDEX RESULTS 

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Alanadı süper.  :)  Yandex ya seve seve, yada öpe öpe kullandırtacak kendini. Dün biraz Bing kullandım çok hızlı çalışıyor ve arama sonuçları fena değildi. Yandex'ten daha iyi sonuçlar veriyor. 

Hocam google bazen dns vs. gibi sebeplerden dolayi yavas girme olayi oluyor. Google beni 2-3 sn yeden fazla bekletirse hemen bing kullaniyorum. Bing gayet hizli kullanisli. Bir google gibi olamadi ama ara ara yedek olarak kullanilir. Yandex ten cok daha ii bence

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yuh telefondan girince nasıl yazmışım ben. :) Sunucu bulunamadı vs dedi, sayfayı yenileyince böyle yazıp göndermiş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 4370 Toplam Mesaj: 7