folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder AB Dağılırsa AB Ye Kadar Olan Banlar Ne Olacak ?

AB Dağılırsa AB Ye Kadar Olan Banlar Ne Olacak ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

açar nato dağılana kadar tekrar banlarlar.

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ab ye kadar atılan banlar açılır. açılması lazım

sonraki olay cumhurbaşkanı değişene kadar olur :))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Banlar turkiye AB'ye girene kadar, ama ab dağılır ise TC, AB'ye girmiş olmuyor. Banlar acilmaz, acilma umudunu kaybeder sadece.. (bence)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Banlar turkiye AB'ye girene kadar, ama ab dağılır ise TC, AB'ye girmiş olmuyor. Banlar acilmaz, acilma umudunu kaybeder sadece.. (bence)

girmiş olmuyor ama girmemişte olmuyor sonuç olarak hedef ortadan kalkıyor. karşıda hedef yoksa teorinin düşmesi lazım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

abye kadar olanlar açılır ama yine güzel makul bi sebep bulunur, eminim bulunur (:

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

girmiş olmuyor ama girmemişte olmuyor sonuç olarak hedef ortadan kalkıyor. karşıda hedef yoksa teorinin düşmesi lazım

hoca yok ders düştü gibi mi :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    DJ_Alper bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

Bunu  soyle değerlendiriyorum ben. Maratonu bitirene ödül var. Maraton yapilmasi bitirildiğinde ödül alamamış olan maratonun elbet bir  gün tekrar edilmesi ve kazanması umidi  ile bekler durur yani..

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

Bunu  soyle değerlendiriyorum ben. Maratonu bitirene ödül var. Maraton yapilmasi bitirildiğinde ödül alamamış olan maratonun elbet bir  gün tekrar edilmesi ve kazanması umidi  ile bekler durur yani..

Beklediğim yorum :D

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

boksta rakibin karşına çıkmazsa sen kazanmış olursun ama

DJ_Alper tarafından 02/Nis/20 09:40 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

AB dağılırsa yeni önerim

Türkiye G7 Ülkesi olana kadar olarak değişebilir

not ab ye üye olmak bundan yaklaşık 20 kat daha kolay.

Toplam Hit: 4636 Toplam Mesaj: 42
corona eu