ABD"Yi Korkutan Ordu(Ymuş)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    irana bok atmak için hereksin bir mazareti vardır.Normal şeyler bunlar..

Biz önce kendi ülkemize bakalım.. Bugune kadar hangi devlet büyüğü iranın genel kurmay başkanı gibi çıkıp cumhurbaşkanımızın bir emriyle israil i talan ederiz,amerika m..kim sana kalka vs. gibilerinden sözler edebildi ? Dediklerini ne denli yapabilirler ne denli yapamazlar kısmıyla urasmıyorum ben.Adamlar tam bağımsız mı ? Tam bağımsız.Dünyada tam bağımsızlıktan güzel ne var ? Bide şu şeriat hükümleriyle yargılanmayı kişilerin kendi isteğine bıraksalar tam züper olajak.. Sen dini hükümleri silah zoruyla uyguladıktan sonra nerde kaldı burda Allah rızası ??

Ama yinede helal olsun adamlar en azından konusuyo.. Bizimkiler ne yapıyo yaa Allah aşkına ne yapıyo ??

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Allah aşkına güldürmeyin kendinize, adamlar yarım asır önce hidrojen, atom bombasının denemelirini yaptılar şimdi kim bilir daha neler vardır ellerinde. Abd çok zorda kaldımı nükleer silahları kullanmaktan çekinmeyecektir !

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yakintakip bunu yazdı:
    -----------------------------

lordvader89 bunu yazdı:
    İran elindekileri ŞİMDİ kullansın...ABD 100 senede düzeltemez kendini...

Ya abd de kullanırsa elindekileri 

idda ediyorum iranın elindekiler bin basar abd'yi toz duman eder...

asıl süpergüç İRAN bunu herzaman söledim...ABD'den çacık bile yapılmaz...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

Helal olsun be !

Bir devrim !

ve arkası,

Bedrin Aslanları !

yıkılma sakın !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmT
    mmT's avatar
    Erkek
    Şu bazukalı motorlara bayıldım ama .. Uçaklara karşı hiçbişey yapamazlar gerçi de neyse :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    sözlerin kimeydi bilmiyorum ama üstüme alındıgım için fikrimi açıklamak istedim..

1-)Kimseye gülmek zorunda değilsin.Fikir söylemek birilerine gümene neden oluyosa daha hamsın pişmemeişsin..

2-)Bu kısmı benle ilgili :)

Ben ne iranın nede abd nin teknolojisini biliyorum.Bu iki ulke teknolojisi hakkında atıp tutan arkadaşlarda sanırım vakti zamanında ajanlık falan yapmış.. Amerikada 50 yıl once o vardı bu vardı diyosun bunun öncelıkle alakası olmaz ilerlemekle alakası vardır hojam zira iran abd ye göre çok çok daha gizemli bir kutu iranın elindekileri biliyor musun ben şahsen bilmiyorum.. Sanat,mimari,savaş aletleri vs. bunların vakti zamanında en yoğun ve engelişmiş şekilde bulunduğu ülke mısırdı şimdi mısırda kıtlık var kıtlık adamlar ekmek bulamıyo iç savaş çıkacak neredeyse..

Unutmayın;Medeniyet düz bir çizgi değildir sürekli ilerleyesiniz siz yol kat edersiniz amma velakin birde bakarsınız ki sizden çoook öncekilerin bulduğunu bulmuş onu sadece geliştirmişsinizdir.Medeniyet bir dairedir,en çok kim tur atarsa içindekileri en iyi o bulur..

Troubles'll come & they'll pass
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

*iran  kendi uçağını yapar

*iran kendi deniz altısını yapar

*iran uzaya kendi mekiğini gönderir

ve yine bu iran amerikanın aq.  boş bi ülke  değil anlayacanız.

amerika  şu zamanda  irana  her türlü saldırmaktadır  psikolojik,ekonomik,siyasal...   iran  şu an bunlarla başa çıkıyor.  ve  bence  amerika i bok yiyemez  irana karşı. 

matematik24.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    bu konuda lordvader hocaya katılıyorum.iran ı almak ırak ı almaya benzemez adamın anasını mikerler walla.gitti ıraga tek bi asker i ölmeden ülkeyi zaptetti.iran halkı mal ıraklılar gbi aynı boku yemez.irana savas acarsa tarihinin en büyük yenilgisini alır abd.petrolu kimden alıyo ki amerika savas acacak g.t yemez öle kolay kolay

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek
    amerika iran a susuyorsa :) bu vuruluruz korkusundan degil biliyorsunuz ki amerikayıda israilliler ve tarikatlar yönetiyor israilin jeopolitik yapısı dolayısıyla ve Rusya Çin Türkiye gibi güclü milletleri karşısına alma riski ile Abd şu an susuyorsa yoksa sizde iyi biliyorsunuz ki amerikayla yarışıcak bir ülke değildir iran füze kalkanları falan koyma  da bu yüzden yani adamların mekanı rusyaya bir dokunursa olucakları siz düşünün ? yoksa adamlar isteseler suikastlerle yerel teroristlerle iran ı içten yok edebilir bkz pjak iran ın son gunde teror hamleleri falan ne demiş atalarımız iç şarabı sev arabı :)

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    iMPaLa bunu yazdı:
    dünya üzerinde savaşmayı gerçek anlamda bilen üç millet vardır..
    1-Türkler
    2-persler(iran)
    3-çinliler
     :))))))) ondan iran bir tane bile piyade çıkaramadı pejakla mücadele için dağa :) kendi topraklarında bile tek yapabildiği top ateşi.diğer konuya gelelim,korkulan ordu bu mu? :D:D
    Türkiyenni eğitim uçağı olarak kullandığı ve kimi şehirlerde heykel niyetine meydanlara koyduğumuz f-5 ve f-4ler adamların temel muharebe uçağı ahah :D :D bir tarafta amerikan f-22 raptorlar :)))
    iran-ırak savaşı,
    iranın yapamadığı pkk operasyonları  vs vs
    Diğer yanda okyanusun ucundan binlerce güçlüğe rağmen gerilla savaşı sürsede ırak ordusunu silip süpürmüş abd.bi gidin lan ,iki 3 motosikletli çapulcuyu güçlü ordu olarak göstermeyin.

anticim ii güzel hoş diyosun da mantıklı demiyosun :)

nükleer füze bilin mi hiç sen rus yapımı bi de :)

onu da geçtim amerika denen ülke içme suyunu çeşmeden alır :) sen hiç şarbon mikrobu duydun mu kirve :)

şehir suyuna karışsa nolur hiç düşündün mü :) öyle silahla inançsız bi ülke olan ırakı yenirsin :)

iran öyle kolay lokma değil sawaş stratejilerinin öğrenmen gerekiyo bence :)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
Toplam Hit: 16446 Toplam Mesaj: 87