folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder "Abnormal Summit" İzlenmeli!

"Abnormal Summit" İzlenmeli!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Merhaba Muridcan ve Muridecanlar!

yaklaşık 3 saat önce bu programdan çıkmış küçük bir alıntıya denk geldim Facebook'ta dolanırken.

İlk programı izledim ve çok beğendim.Kahkahalarımdan bazen yan odayı bile rahatsız eder oldum

Uzun zaman bu kadar gülmemiştim.

Kendisi Güney Kore altyapılı bir programdır, Türk temsilcisi de aralarında bulunmaktadır.

Kesinlikle izlemenizi öneririm.

http://www.koreanturk.com/abnormal-summit-1-bolum-izle.html

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

ben bi arkadaş sayesinde keşfetmiştim, o da youtube'dan bulmuş parça parça

https://www.youtube.com/watch?v=0PUVKz5S3Xs 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek

Bende bikaç gündür konu açmayı düşünüyodum sen açmışsın hocam harbi çok güzel bi program muhabbetleri mükemmel 

bende burdan izliyorum :http://www.asyafanatikleri.com/kategori/abnormal-summit vk akar :)

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Cidden muthis bende izliyorum. Efektler on numara program icinde ki konusmalara gore yapilan, tavsiye ederim.

Enes kaya bu arada elemanın adı, reklamlarda filanda oynuyo korede.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

3. bölüme gelindiğinde 28:30 ve 30. dk lara özellikle bakmanızı öneririm.Abi bunlardaki uyum, şu kafa; hayatta en seçilmiş insanları bile bir araya getirsen böyle bir durum ortaya çıkmaz.

Yardırıyorlar resmen :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

Çevirilen kısmın sonuna kadar izlemiştim, ilk 14 bölüm sanırım. Muhabbet güzel, eğlenceli program ve çok fazla laf dalaşı var. Fakat Türk elemanın Türkiyenin 99.9% gibi bir kısmının müslüman olduğunu söylediği bölüm, Osmanlı hakkında konuştuğu bölümler rahatsız etmişti beni. Alınmaca gücenmece olmasın, beni rahatsız etti sadece belirteyim dedim. Daha az sofu birini çıkarsalarmış keşke. Sonrasında biraz da araştırdım elemanı, Tayyip için çevirmenlik yapmış. İnsan "hah belli oldu" demeden edemiyor tabi.

Kore yapımı birşey izleyeceğim illa diyorsanız zamanında koreli bir hatunun bana önerdiği Running Man'i öneriyorum, müptelası olmuştum. Türkçe çevirisi var mı bilmiyorum fakat Abnormal Summit'i çeviren varsa Running Man'i çeviren de kesin vardır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    NigraSilva bunu yazdı

Çevirilen kısmın sonuna kadar izlemiştim, ilk 14 bölüm sanırım. Muhabbet güzel, eğlenceli program ve çok fazla laf dalaşı var. Fakat Türk elemanın Türkiyenin 99.9% gibi bir kısmının müslüman olduğunu söylediği bölüm, Osmanlı hakkında konuştuğu bölümler rahatsız etmişti beni. Alınmaca gücenmece olmasın, beni rahatsız etti sadece belirteyim dedim. Daha az sofu birini çıkarsalarmış keşke. Sonrasında biraz da araştırdım elemanı, Tayyip için çevirmenlik yapmış. İnsan "hah belli oldu" demeden edemiyor tabi.

Senol gunesede cevirmenlik yapmis, kesin bursasporlu asalım bunu.

NoToLeRaNcE tarafından 27/Kas/14 01:46 tarihinde düzenlenmiştir

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    NigraSilva bunu yazdı

Asalım keselim demedim, sadece söylemleri ve geçmişte çalıştığı kişilerin zihnimde nasıl bir çağrışım yaptığını belirttim. Monitörde birkaç defa gördüğüm ve yüzeysel olarak araştırdığım bir kişi hakkında nefret söylemi yapacak biri değilim. =)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    NigraSilva bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    NigraSilva bunu yazdı

Asalım keselim demedim, sadece söylemleri ve geçmişte çalıştığı kişilerin zihnimde nasıl bir çağrışım yaptığını belirttim. Monitörde birkaç defa gördüğüm ve yüzeysel olarak araştırdığım bir kişi hakkında nefret söylemi yapacak biri değilim. =)

Ben daha o bölümlere gelmedim.Fakat artık baydı şu her işi Tayyip ve Tayyipçiliğe çekmeniz.Azıcık eğlenmeyi, insanların düşüncelerine saygı duymayı, kişinin tarihsel algısına da saygı duymayı öğrenin.Siyasete çekeni bizzat desteğe ayrıntılı bi makale olarak ispiyon çekerim haberiniz olsun.Burada odaklandığımız şey Türk temsilci olan Enes değil.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    NigraSilva bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    NigraSilva bunu yazdı

Türkiye'nin %99.9'u müslümanmış ha :) güzel kafası varmış arkadaşın

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Varg
    Varg's avatar
    Erkek

abi sizin tarz insanlar tayyip düşmanımı tarih düşmanımı din düşmanımı belli değil üzülüyorum açıkcası.

Toplam Hit: 2538 Toplam Mesaj: 19