folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Abra A7 V7.1.1 17.3" Oyun Bilgisayarı Hakkında

Abra A7 V7.1.1 17.3" Oyun Bilgisayarı Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Şuan monster ile yazıyorum.

Eğer ücret elinin kiri değilse, aynı fiyata çok daha performanslı oyun oynamak istiyorsan, mobillik önemli değilse kesinlikle bir masaüstü topla. Ben sanki biraz pişman oldum masaüstü neden almadım diye.

Eğer mobil olması çok mühimse, müthiş bir teknik destek almak istiyorsan, vereceğin paranın dizüstü piyasasına göre en iyi ücret olduğunu düşünmek istiyorsan, oyunlarda profesyonellik değil güzel deneyim istiyorsan kesinlikle çok iyi.

MSI bilgisayarlarına gerek f/p gerek teknik destek açısından bin basar.

Ayrıca monster alıyorsan "önemli olan iç güzellik" mantığıyla alman lazım :)

iyibu! yeniden..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    TheGoFReT bunu yazdı

MSI GE62 7RD(Apache)-247XTR Intel Core i7 7700HQ 32GB 1TB + 128GB SSD GTX1050 Freedos 15.6'' FHD Taşınabilir Bilgisayar

http://www.hepsiburada.com/msi-ge62-7rdapache-247xtr-intel-core-i7-7700hq-32gb-1tb--128gb-ssd-gtx1050-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000003A1MI?magaza=%C4%B0ntegra%20Teknoloji

http://www.hepsiburada.com/msi-ge62-7rdapache-247xtr-intel-core-i7-7700hq-32gb-1tb--128gb-ssd-gtx1050-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000003A1MI?magaza=%C4%B0ntegra%20Teknoloji   Şu nasıl

yazık günah yav. 6binlira verip 1050 kullanmak. monster da 3200 den baslıyo 1050 li makineler.

ha diceksin 17 inç çok önemli, bence değil. hatta 15 inç almadığıma pişmanım. gerek agırlık gerek 17 inç inde küçük gelip ayrı bi monitörle kullanmam yüzünden. keşke o farkı karta harcasaydım diyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Şuan monster ile yazıyorum.

Eğer ücret elinin kiri değilse, aynı fiyata çok daha performanslı oyun oynamak istiyorsan, mobillik önemli değilse kesinlikle bir masaüstü topla. Ben sanki biraz pişman oldum masaüstü neden almadım diye.

Eğer mobil olması çok mühimse, müthiş bir teknik destek almak istiyorsan, vereceğin paranın dizüstü piyasasına göre en iyi ücret olduğunu düşünmek istiyorsan, oyunlarda profesyonellik değil güzel deneyim istiyorsan kesinlikle çok iyi.

MSI bilgisayarlarına gerek f/p gerek teknik destek açısından bin basar.

Ayrıca monster alıyorsan "önemli olan iç güzellik" mantığıyla alman lazım :)

Karar veremedik güzel bi makina önersenize bana 6 bini geçmesin ısınma problemi olmasınn bide 

http://tikla.net/ durma tıkla =)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    TheGoFReT bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Karar veremedik güzel bi makina önersenize bana 6 bini geçmesin ısınma problemi olmasınn bide 

belirtmeyi unutmuşum hocam. ben de şuan monster dan yazıyorum. 2012 de alınma bir cihaz ve gta 5 tarzı oyunları oynarken 70 dereceyi zar zor görüyorum. şunu da belirteyim turbo fanı açmıyorum bile.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Benim masaüstünü satayım 6k ya sana :D 

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Lanet olasi yere link yapismiyor ki amk yaaa beyler monster abra a5 12.1 alicam 3.300 tl onerirmisiniz

Break Dance Bboy MaxeL
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı

Lanet olasi yere link yapismiyor ki amk yaaa beyler monster abra a5 12.1 alicam 3.300 tl onerirmisiniz

haco mobiliteye mahkumsan fiyat performans rakibi yok zaten özellikle giriş modellerde

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Yukarda denilmiş ama bende diyim. :))

Hangisi olursa olsun laptopta oyun adam gibi oynanmıyor ya. Eğer uygunsa masaüstü topla.6000 liraya çok iyi bir pc toplarsın. Para oldukça 2 yılda falan parça değiştirirsin.

Bir kere oyun için alıyosan monitör en önemli parça. İşlemciden bile önemli amk. G0t kadar ekranlarda oyun moyun oynanmaz. Yok hayvan gibi laptop aldınmı da evden çıkaramıyon masaüstü gibi kullanıyorsun. Ne anladım bu işten.

Eyyorlamam bu kadar.

Toplam Hit: 2805 Toplam Mesaj: 19
laptop monstar