folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder AC - Valhalla Kırılmış

AC - Valhalla Kırılmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

işte hocam amd ekran kartlarında sıkıntı olmadan oynanıyormuş zaten ki sen de oynuyormuşsun.

Bendeki laptop da gtx960m var. RX Vega 10 dan iyi olmasına rağmen oyuna giremiyorum bile

https://www.google.com/search?client=opera&q=Nvidia-GTX-960M-vs-AMD-RX-Vega-10-Ryzen&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8

Ve şuna denk geldim;

https://forum.donanimhaber.com/nvidia-directx-12-yalani-gtx-960m--113980787

dxdiag a baktım, kartın dx12 desteği yokmuş. inanılmaz. nvidia gerçekten sahtekar.

banneduser tarafından 29/Mar/21 15:07 tarihinde düzenlenmiştir

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

@banneduser

ben donanimda oyle anlamam benim kullandigim 3-5 program var onlari acsa yeter modunda birisiyim. oyun isini genelde ps de yapan birisiyim uzun zamandir pc'de oyun oynamiyordum. ac valhalha'yi sirf viking temasi yuzunden merak ediyordum. god of war yuzunden viking temasi tadi damagimda kalmisti daha oyunun ikinci bolumndeyim. tutorials tarzi olan bolumlerde umarim hizli akar. bir de eger coklu savas (klan savasi) var ise orada kasilmadan devam eder mi bilemeyecegim.

duzenleme;

oyunun acilisinda ati ve ryzen reklami var.

blackhammer tarafından 29/Mar/21 15:40 tarihinde düzenlenmiştir

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

oyun hikaye mdunda kaç saat sürüyor ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

https://www.gamesradar.com/assassins-creed-valhalla-length-how-long-to-beat/#:~:text=Still%20quite%20a%20long%20time,lot%20of%20enjoyable%20content%20here.

Buna gore 30-40 saatmis

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

zamunda daki gold editin versiyonunu indirdim kurdum oynadim bir problem yasamadim. takilmadan rahatlikla oynayabildim.

hocam oyunu indirip kurdum. otomatik crak yaptı kurarken. oyun açılırken attı bir iki kere. şimdi de oyuna tam başlıyorum. küçük çocuk odadan dışarı çıkıyor 3-5sn sonra atıyor oyundan sürekli. nedendir acaba

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

32saat olsu daha bitiremedim ama ben bölgeyi temizlemeden bırakmıyorum yani %25 anca bitmiştir 

Almanya Fatihi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

yükledim sanırım standart edition oyun, bende fps sorunu olmadı ekran kartı nvdia rtx 2060, görev yöneticisinden herhangi bi öncelik vsde vermedim, oyun muazzam!

profesyonel kahveci?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

yükledim sanırım standart edition oyun, bende fps sorunu olmadı ekran kartı nvdia rtx 2060, görev yöneticisinden herhangi bi öncelik vsde vermedim, oyun muazzam!

profesyonel kahveci?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    akrepkral53 bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı

zamunda daki gold editin versiyonunu indirdim kurdum oynadim bir problem yasamadim. takilmadan rahatlikla oynayabildim.

hocam oyunu indirip kurdum. otomatik crak yaptı kurarken. oyun açılırken attı bir iki kere. şimdi de oyuna tam başlıyorum. küçük çocuk odadan dışarı çıkıyor 3-5sn sonra atıyor oyundan sürekli. nedendir acaba

Kucuk cocukla oyuna baslaniyor bir eglencenin ortasi orasi neden attigini bilemeyecegim

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mk9992
    mk9992's avatar
    Erkek

Aslında eskiden beri kırılmış olan oyunun crackini para aldıkları için internete yüklemiyorlardı. empress  onlar crack yapıp şirketleri tehdit ediyorlar son kullanıcının iyiliğini düşünen yok diye bir açıklama yaptıktan hemen sonra ac valhallanın crackinin internete düşmesi de tesadüf olmamalı. Crack savaşları böyle giderse yakında kırılamayan denilen oyunları da göreceğiz.

Toplam Hit: 7006 Toplam Mesaj: 52
valhalla empress