folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Access Point Almak İstiyorum Kullandığınız Tavsiye Edebilecekleriniz?

Access Point Almak İstiyorum Kullandığınız Tavsiye Edebilecekleriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Arkadaşlar öncelikle istediğim ürünün tam adı bumudur bilmiyorum

Zyxel P-660N-T1A model modemim var alt çapraz katımda kuzenim oturuyor kabloyla uğraşmak istemiyorum direkt kablo çekmeden baz istasyonu gibi kullanabileceğim fiyatının da 100 tl yi geçmeyeceği bir ürün arıyorum. kullandığınız, bildiğiniz veya tecrübe ettiğiniz tavsiye edebileceğiniz ürünleri yazarmısınız.

bu arada elimde eskiden kalma     "PHILIPSCGA5722 kablosuz 54MBPS" modem var bu ürün herhangi bir çözüm üretebilir mi bana ? 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

yıllardır airties access point kurulumu yaparım basittir güzeldir sağlamdır verimlidir

PHILIPSCGA5722 kablosuz 54MBPS" modem e gelince birçok kablosuz modemde acsess point özelliği var ama sanırım bu modelde yok (aşağıdan incelediğim kadarıylan)

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?scy=TR&slg=TUR&sct=PC_NETWORKING_SU&cat=NOTEBOOK_ACCESSORIES_CA&grp=PC_PRODUCTS_AND_PHONES_GR&session=20111123180828_85.110.233.85&ctn=CGA5722/62&mid=Link_ProductInformation&hlt=Link_ProductInformation

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasar50
    yasar50's avatar
    Erkek

Asus WL520GU öneririm 3-4 yıldır kullanıyorum en ufak bi sorun la karşılarmadım. Üzerindeki usb üzerinden yazıcı bile paylaşıyorsun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

http://www.hepsiburada.com/Liste/tp-link-tl-wa5210g-54mbps-yuksek-guclu-dis-ortam/productDetails.aspx?productId=bd100333&categoryId=2699

kullanıyorum her hangi bir sıkıntı çekmedim şu ana dek fiyatı 110 lira (izmir tekmar) tavsiye ederim kolay kurulum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

d-link veya airties

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onbasi_yamtar
    onbasi_yamtar's avatar
    Erkek

fiyat uyarmı bilmem ama  tp-link'e de zyxel,miş airties miş fos derim ubiquiti ve ruckus bunlara nazaran fiyat konusunda daha ucuz olan engenius öneririm  çünkü elimden bu güne kadar 500 tane access point geçmiştir   hadi kolay gele

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır. Diploma insanın cehlini alsada, Hamurunda varsa eşeklik; baki kalır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

zalimadam bunu yazdı:
    -----------------------------

yıllardır airties access point kurulumu yaparım basittir güzeldir sağlamdır verimlidir

PHILIPSCGA5722 kablosuz 54MBPS" modem e gelince birçok kablosuz modemde acsess point özelliği var ama sanırım bu modelde yok (aşağıdan incelediğim kadarıylan)

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?scy=TR&slg=TUR&sct=PC_NETWORKING_SU&cat=NOTEBOOK_ACCESSORIES_CA&grp=PC_PRODUCTS_AND_PHONES_GR&session=20111123180828_85.110.233.85&ctn=CGA5722/62&mid=Link_ProductInformation&hlt=Link_ProductInformation

tam model verirmisin

Headhunterz bunu yazdı:

http://www.hepsiburada.com/Liste/tp-link-tl-wa5210g-54mbps-yuksek-guclu-dis-ortam/productDetails.aspx?productId=bd100333&categoryId=2699

kullanıyorum her hangi bir sıkıntı çekmedim şu ana dek fiyatı 110 lira (izmir tekmar) tavsiye ederim kolay kurulum

bu ürünü alt çapraz katımda sorunsuz kullanabilirmiyim? atlkattaki kapıdan internete girebiliyorum bu cihazı kapının üzerine koysam bütün evde sorunsuz bir şekilde kullanabilirmiyim. birde ben dış ortama kurmayacağım evin içerisine koyacağım hemen kapının üzerine bu kadar dış ortama dayanıklı ürüne gerek varmı?

------------------

yasar50 : önerdiğin ürünün satışı doğrudüzgün hiçbir sitede yok sanırım çok eski bir model.

SysTeMeRRoR : tam model verirmisin?

onbasi_yamtar : online fiyat bulabileceğim bir yer varmı? hepsiburadada falan bulamadım

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

alırken universal repeater özelliği olmasınına dikkat et

tp-link ucuz ve kalitelidir garanti konusundada çok iyiler tamirle uğraşmazlar direk değişim 3 yıl garanti vs...

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

tp'linkin modellerine bir bak hocam.

servis açısından da sıkıntısı yok, gayet ömürlük ve kullanışlı makinaları vardır.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek

oliWeR bunu yazdı:

zalimadam bunu yazdı:

tam model verirmisin

Headhunterz bunu yazdı:

bu ürünü alt çapraz katımda sorunsuz kullanabilirmiyim? atlkattaki kapıdan internete girebiliyorum bu cihazı kapının üzerine koysam bütün evde sorunsuz bir şekilde kullanabilirmiyim. birde ben dış ortama kurmayacağım evin içerisine koyacağım hemen kapının üzerine bu kadar dış ortama dayanıklı ürüne gerek varmı?

------------------

yasar50 : önerdiğin ürünün satışı doğrudüzgün hiçbir sitede yok sanırım çok eski bir model.

SysTeMeRRoR : tam model verirmisin?

onbasi_yamtar : online fiyat bulabileceğim bir yer varmı? hepsiburadada falan bulamadım

sorunsuz kullanırsın

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    self
    self's avatar
    Erkek

tp link peş para etmez bi kac modelinden defalarca kurdum zyksel ve airtese göre yarı yarıya fark var kablosuz cekim gücü cok zayıf ayrıca 8 db ekxtra antenleri satılıyor onlar da bi işe yaramıyor tafsiye etmem  

Toplam Hit: 4486 Toplam Mesaj: 21