folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Access Point Uzerinden Modeme Sifre Koyma - Yardim

Access Point Uzerinden Modeme Sifre Koyma - Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek

SharpShooter bunu yazdı:
    -----------------------------

karizma_18 bunu yazdı:

dediklerinizi eve gidince deniyecem ama modemi tplinkten ayırdığımda bilgisayar taktığımda web arayüzüne nasıl bağlanacam acces pointte adsl kablo girişi yok ? yani sadece ethernet kablo ve şarj batarya girişi var bu şekilde web arayüzüne bağlanabilirmiyim?

evet bağlanabilirsin hacım

192.168.1.2 yada 192.168.1.1 şeklinde bağlanabilirmiyim peki yani bu sayılar doğrumu yoksa tp linkin değişik mi oluyor ?

Hadi Takas Edelim Bişeylerimizi, Sen Gülüşünü Ver Ben "ÖMRÜMÜ".... / "www.hassey.co.cc"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek

ayhun bunu yazdı:
    modemi acces pointten ayir tekrar ip den wep arayuzune baglan ve ver gitsin sifreyi senin tplink acess modda o yuzden sana modemin arayuzunu verir beceremessen pm at tw dan baglanip yapalim dedigim gibi modemi ap den ayir daha sonra tpnin arayuzune gir bu sekilde tplinkin arayuzune ulasabilirsin

Modemi apden ayırırsa nası tw le bağlancan :D

Dedikleri gibi access pointine ethernet kablosunu takma ve o şekilde bağlan. Ardından aletin klavuzuna bak orda yazar nasıl arayüzüne girildiği(aynı modemin arayüzüne girer gibi zorlanmassın) fakat benim access pointim için konuşuyorum arayüze girmem için önce bilgisayardan ip atamam gerekio seninkide öyle olabilir neyse klavuzda yazar zaten, yanında yoksa internette  vardır.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek

canerator bunu yazdı:

ayhun bunu yazdı:
    modemi acces pointten ayir tekrar ip den wep arayuzune baglan ve ver gitsin sifreyi senin tplink acess modda o yuzden sana modemin arayuzunu verir beceremessen pm at tw dan baglanip yapalim dedigim gibi modemi ap den ayir daha sonra tpnin arayuzune gir bu sekilde tplinkin arayuzune ulasabilirsin

Modemi apden ayırırsa nası tw le bağlancan :D

Dedikleri gibi access pointine ethernet kablosunu takma ve o şekilde bağlan. Ardından aletin klavuzuna bak orda yazar nasıl arayüzüne girildiği(aynı modemin arayüzüne girer gibi zorlanmassın) fakat benim access pointim için konuşuyorum arayüze girmem için önce bilgisayardan ip atamam gerekio seninkide öyle olabilir neyse klavuzda yazar zaten, yanında yoksa internette  vardır.

dediklerini uyguladım dostum internetten kullanma kılavuzu ile işi hallettim teşekkürler. bu arada diğer ilgi gösterecen arkadaşlara teşekkür ediyorum sorun çözülmüştür arkadaşlar ;)

Hadi Takas Edelim Bişeylerimizi, Sen Gülüşünü Ver Ben "ÖMRÜMÜ".... / "www.hassey.co.cc"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-alper
    By-alper's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hacım 

Tarayıcına 192.168.1.254 yaz Acces point arayüzüne erişebilirsin.

Oradanda wireless kısmında securitiy sekmesinden herşeyi halledebilirism

Hiç Hata yapmamış bir insan, Yeni bir şey denememiş demektir.
Toplam Hit: 7463 Toplam Mesaj: 15