folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Acele Vestel Zd4m Laptop Xp Driver Lazım

Acele Vestel Zd4m Laptop Xp Driver Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iqut
    Iqut's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bundan 1-2 ay önce vestel laptop aldım.Aldıktan sonra üründe fabrika hatası çıktı ve yenisi geldi.Ancak yenisinde vista yüklüydü ve bende xp vardı.Format attım ekran kartı ethernet v.b yüklemeye kalkıştığımda ise windows vista olmadığını algıladı ve yüklemeyi durdurdu gibisinden hata veriyor.Vestel laptop zd4m nin xp driveri lazım.Verirseniz çok ama çok memnun olurum ne zamandır arıyorum

Sanki şu duvardaki saat icat edilmemiş bir mahlukat.Hangi gündür bilmem bugün ya da hangi aydayım.Sen gittin gideli zindan oldu bana bu hayat.Ben senin göremediğin karanlıklardayım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek

www.vestel.com.tr den bişeyler bulabilirsin eger yinede bulamazsan  everest home edition programını arattır googlede onu indir kur zaten türkçe arayüzü standart programda zorlanmazsın o sana hangi driverin ne olduğunu söleyecek

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

hacım valla sen gene bence kur vistayı bırak öyle kalsın biliyorum vista  çoook  sağlam değil ama  xp yükliyince de

böyle çook uğraşman gerekiyo cevremde var böyle bi kaç kişi yaptı xp uğraş uğraş adamlar bıktı valla  lanet olsun dedi

kurdu tekrar visdayı ama secim senin  

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iqut
    Iqut's avatar
    Erkek
    Kardeşim yeni ürünle vista cd si gelmediki nasıl yüklicem :SAdamların sitede driver denen şey yok bulamadım hiçbiryerde bir drievr sitesi felan yokmu

Sanki şu duvardaki saat icat edilmemiş bir mahlukat.Hangi gündür bilmem bugün ya da hangi aydayım.Sen gittin gideli zindan oldu bana bu hayat.Ben senin göremediğin karanlıklardayım
Toplam Hit: 1611 Toplam Mesaj: 4