folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Açıköğretim Kayıtları 15 Eylül'de Başlıyor

Açıköğretim Kayıtları 15 Eylül'de Başlıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nsy
    nsy's avatar
    Dişi
    Mustafa bunu yazdı

Bugün aöf müşteri hizmetleriyle görüştüm oradaki kadın bana artık kimliğe bandrol yapıştırmaya gerek yok dedi. Sadece kitaplarınız alacaksınız dedi. Doğru mudur ?

Evet ben aradığımda da bandrol yapıştırmaya gerek yok dedi .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nsy bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Bugün aöf müşteri hizmetleriyle görüştüm oradaki kadın bana artık kimliğe bandrol yapıştırmaya gerek yok dedi. Sadece kitaplarınız alacaksınız dedi. Doğru mudur ?

Sen gittin mi büroya hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nsy
    nsy's avatar
    Dişi
    Mustafa bunu yazdı
    nsy bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

Sen gittin mi büroya hocam ?

yok hayır gitmedim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sınavlarda kıllık yapmasınlar sonra bandrol yok diye ? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nsy
    nsy's avatar
    Dişi
    Mustafa bunu yazdı

sınavda bandrol varmı yok mu die kontrol ettiklerini ve bu bandrollere hangi yıllara ait die baktıklarını hatırlamıyorum. Gidip sormak da  içimden gelmiyor degil hani

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeitgeist
    zeitgeist's avatar
    Erkek

ben buroya gittim , ögrenci kartıma bandrol yapıştırdılar. kimse gerek yok faan demedi bana. hani gerek yoksa bile.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    nsy bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

sınavda bandrol varmı yok mu die kontrol ettiklerini ve bu bandrollere hangi yıllara ait die baktıklarını hatırlamıyorum. Gidip sormak da  içimden gelmiyor degil hani

Zaten şimdi aklıma geldi öğretmenlerin elinde o sınıfta sınava girecek öğrencilerin listesi var. Bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Beyler ben DGS ile bi yere zaten yerleştim şimdi ayrıca bir de açıktan devam etmek istiyorum ama yine DGS olarak yani 3. sınıftan başlamak şartıyla. Tamam DGS zıkkımlarını okudum ama benim ne diploma ben de ne de başka bir şey, hepsi okulda ve ayrıca başka bir ildeyim. Yani gidip eski okulumdan onları alma olanağım yok (not durum belgesi vs.) Acaba ne ola ki? Bilgisi olan var mı?

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

Beyler ben DGS ile bi yere zaten yerleştim şimdi ayrıca bir de açıktan devam etmek istiyorum ama yine DGS olarak yani 3. sınıftan başlamak şartıyla. Tamam DGS zıkkımlarını okudum ama benim ne diploma ben de ne de başka bir şey, hepsi okulda ve ayrıca başka bir ildeyim. Yani gidip eski okulumdan onları alma olanağım yok (not durum belgesi vs.) Acaba ne ola ki? Bilgisi olan var mı?

En temizi yarın 444 10 26 aöf müşteri hizmetlerini ara hocam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İlk sınavda hangi konulardan sorumluyuz bilgisi olan var mı ? 

Toplam Hit: 5336 Toplam Mesaj: 61