folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Açıköğretim Sınıf Geçme Hakkında ?

Açıköğretim Sınıf Geçme Hakkında ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Genel not ortalamam 2. dönem 2.0 ve üstü olursa geçiyormuşum doğru mudur ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

genel not ortalaması 2 ve üzeri olursa cd, dc, dd derslerinden geçersin.. 2 altında kalırsa bu dersleri tekrardan alırsın.. ff ler zaten kesin kalıyorsun

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

benim de tekrar yazıyo 1.dönemde 2.sınıfım.

iki dersim FF iki dersim de DC. ama bi DC bi tane de FF olan dersimi muafiyete vericem. bu durumda ortalamam yükselir mi?

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek
    mephisto bunu yazdı

genel not ortalaması 2 ve üzeri olursa cd, dc, dd derslerinden geçersin.. 2 altında kalırsa bu dersleri tekrardan alırsın.. ff ler zaten kesin kalıyorsun

aynı şekilde cd,dc,dd'lerden geçersin ama FF geçmez tekrar almak zorundasın. Ayrıca ilk dönem 1,80 ortalaman var ikinci dönem 2,20 ortalama yapman lazım ki toplamda 4 olsun ben bu sekilde biliyorum.

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

İlk dönemim bu, hepsi rezalet neden uyarı yazıyor,tekrar yazması gerekmiyor mu hocalar?

ReyiZ tarafından 10/Şub/15 17:55 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

çizik

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Siktirsin o zaman amk zaten kitabı okurken kafam bulanıyor 2.20 ortalama yapmam zaten imkansız. Ben şimdiden askerlik için bot bağlamayı öğrensem iyi olacak.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Siktirsin o zaman amk zaten kitabı okurken kafam bulanıyor 2.20 ortalama yapmam zaten imkansız. Ben şimdiden askerlik için bot bağlamayı öğrensem iyi olacak.

hocam baştan azim yoksa bitmez zaten aöf dışardan göründüğü gibi kolay değil, kitabın arkasındaki soruları çözüp özetleri okursan, birde murat yayınlarının test kitabını alıp çözersen bitebilir anca.

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

lisans tamamlıyacaz diye geldik her sene 6-7 ders veriyorum 3. senem 4. sınıfdan da ders almaya başladım 2 seneye akar biter ümidim var :) neyseki öbür bedelliyi bekliyorum bu sene vurmadı vursa ne güzel tokatlayaktık :)

evsiz tarafından 10/Şub/15 18:15 tarihinde düzenlenmiştir

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rhodostethia
    rhodostethia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Aof-Hakkinda-Birkac-Ipucu-202657/

rhodostethia tarafından 10/Şub/15 18:22 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

o şimdi mezun B)

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 3598 Toplam Mesaj: 16