folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Acil Araştırma Ve Devlet Hastanesi Lazım

Acil Araştırma Ve Devlet Hastanesi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bir arkadaşımın babası trafik kazası geçirdi kalp damarlarından birinden kan yerine yağ geliyormuş bulunduğu hastanenin başhekimide acil araştırma ve devlet hastanesine sevk gerekli demiş bu durum içine önce 5 günlük gözetim altına alınması gerekiyor ardından yağlanma kesilmez ise ameliyat edilecekmiş tedavi şeklini araştırma hastaneleri bildiğinden özellikle orayı istiyor yanlız bu durum dünyada sadece 15 kişide görülmüş  bu yüzdende hiçbir hastane kabul etmiyor tanıdığınız bir büyüğünüz varmıdır baskı yapabilecek lütfen yardım..

Hasta şuan darıca'da istanbul tercih olur ama olmadı yakın illerde olur

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

ankarada olsaydın dışkapıya git derdim...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

hocam benim babamın kalp damar problemi vardı hiç bi yer almamıştı biz yapamayız diye. Bir tek bezmi alem üni tıp dekanı kabul etti. kendiside kalp damar cerrahisinde adı ömerdi. Genelde yurt dışında oluyor umarım ünidedir adama ulaşın direk.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

http://www.kosuyolu.gov.tr/

http://www.sbkeah.gov.tr/

hocam iki hastane yanyana hatta aynı bahçedeler isterseniz arayıp ulaşın inşallah iyileşir adam, hastanelerden biri araştırma, diğeri kalp ve damar

test 1 2
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

ErotikPanda bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam benim babamın kalp damar problemi vardı hiç bi yer almamıştı biz yapamayız diye. Bir tek bezmi alem üni tıp dekanı kabul etti. kendiside kalp damar cerrahisinde adı ömerdi. Genelde yurt dışında oluyor umarım ünidedir adama ulaşın direk.

Sizde bir numarası varmı

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

kartal devlet hastanesi.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

siyami ersek iyidir kalp için.

veya kartal eğitim ve araştırma.

Geçmiş olsun

Gel bili bili gates
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

fifsonic bunu yazdı:

ErotikPanda bunu yazdı:

Sizde bir numarası varmı

pm liyorum

herkesi kabul etmez hocam durumun ciddiyetini iyice söyleyin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

ısparta tıp fakültesinde prof. turhan yavuz var onunla iletişime geçin kvc uzmanı alanında gerçekten iyi biridir.Artı doktora riskleri bildiğinizi ve kabul ettiğinizi söylemeniz lazım yoksa kimse kendini riske atmaz.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

Chip bunu yazdı:

kartal devlet hastanesi.

kabul etmiyor

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

__hsyN__ bunu yazdı:

http://www.kosuyolu.gov.tr/

http://www.sbkeah.gov.tr/

hocam iki hastane yanyana hatta aynı bahçedeler isterseniz arayıp ulaşın inşallah iyileşir adam, hastanelerden biri araştırma, diğeri kalp ve damar

koşoyolu kabul etmiyor siyami ersek yetersiz belde falanda problemler varmış o yüzden araştırma hastanesi isteniliyor

Toplam Hit: 1820 Toplam Mesaj: 18