folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Acil Katı Modelleme Öğrenmeliyim

Acil Katı Modelleme Öğrenmeliyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

hallederi_55 bunu yazdı:
    -----------------------------

IRET bunu yazdı:

pesimistzombie bunu yazdı:

diğer programları pek bilmiyorum öğretilenler bunlar olduğu için bunlar üzerinden fikir verdim ben bu işte daha çok bilgisi olanlar konuya yazar zaten.. autocad ve mastercam basit ve hızlı öğrenilebilecek programlar diğer programlar ayrıntıya girdikçe sapıttırıyor açıkcası. autocadde hem 2d hem 3d görebiliyorsun onlar sorun değil zaten. modellemeyi mastercame attığında da 3d şekilde görebilirsin işleyebilirsin.

Upload olayı benim için işkence olur :/ warez-bb de autocad ve mastercam program linklerini bulabilirsin. autocad anlatımı için verdiğim site yeterli görsel anlatım zaten daha iyi anlaşılıyor.  mastercam vb cam uygulama eğitim notları için; http://www.megep.meb.gov.tr/aysunweb/modul.aspx adresinden MAKİNE TEKNOLOJİSİ ALANI seçip alttaki seçenekten bilgisayar destekli konulardaki notlara bakabilirsin.

megep pdflerini komple çektim (840mb gibi pdf varmış). hojam yardımların için saol, galiba solide bakacam.

Hocam biraz autocad temelin varsa görüceksin ki solidde çizmek daha kolay,bu sene okulda gördük bizde autocadı biliyosan bunu biliyorum varsay ve çizmek,modellemeler daha kolay

hojam bi halt bildiğim yok çizim mevzuunda resim de çizemem resim çiz desen yazı yazarım, sıfırdan öğrenecez ama zamanda kısıtlı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Bende aynıyım seninle elime kağıt kalem ver cin ali çizememde bilgisayarda çok temelde olsa bişeyler öğrettiler 1 senede,he 1 senede öğrenilcek işmi hayır az kas 1 hafta yeter sana

_ICEMAN_
Toplam Hit: 1284 Toplam Mesaj: 13