Acun Ayvayı Yedin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    Reklam Kokan hareketler arakadaşlar bunlar yönetmen prof gözunden havadaki sinek bile kacmaz 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scaryhim
    scaryhim's avatar
    Erkek

kimse kimseye durup dururken para vermez..

bu işin içinde tuhaf bişeyler olduğu belliydi..

fake değil, metin kutuyu açınca nasıl mal oluyo herkes gördü..

Tarikatın Avukatı alicancicek@gmail.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek
    Reklam bir o yarışma canlı değil o sahne çok rahat makaslanır iki eğer canlı olsa bile artık bize 10 sn geç geliyor yine reklamlar vtr gibi bir yöntemle makaslanır amaç belli :)

Rüzgar Bizi Götürecek: https://www.youtube.com/watch?v=SQnnXTKRZ9A
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

içine düşmüştür belki kağıt gözden kaçmıştır ne biliyim çift taraflı bantla yapıştırıyolar belki yapışmamış düşmüştür

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    şimdi rast geldim.. çekim hatası. yani kameri arkası diye bi bölüm hazırlamışlar orda verdiler bu video yu...  enteresan..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek
    Adamlar kurtardı durumu dün akşam kamera hataları diye bir bölüm yapmışlar orada birsürü boş çıkan kutuyu kendileri gösterdi,gösterdi de anlamadım niye gösterdiler?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yokumben
    yokumben's avatar
    Erkek

shadowan bunu yazdı:
    -----------------------------
    Adamlar kurtardı durumu dün akşam kamera hataları diye bir bölüm yapmışlar orada birsürü boş çıkan kutuyu kendileri gösterdi,gösterdi de anlamadım niye gösterdiler?

abicim adamlar kendılerını haklamak ıcın gstermıstr

Çeker-Çizer-Söver
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek

yokumben bunu yazdı:

shadowan bunu yazdı:

abicim adamlar kendılerını haklamak ıcın gstermıstr

Boş çıkan kutuyla kendilerini nasıl haklıyorlar onu çözemedim daha yerin dibine batmaz mı sence?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

dün bi ara şe ettiler,

kutu boş değil, yandan sokuyolar bi taraf tutmuyo heralde açınca çat diye kutuya düsüo kağıt, cıkan miktarı yarısmanın boku kacmasın diye görevliler hemen acan yarısmacının üstüne koşuyolar miktarı kimse görmeden ayarı verip sahneyi tekrarlıyolar.  mış mış.

(:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek
    anlamadığım bu adam tv den görüntü alıyo işi gücü yok hergün tv yimi çekiuo bu adam?
Toplam Hit: 6140 Toplam Mesaj: 42