folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Adadolu Yakasında Çalışma Yapılabilecek Lokasyonlar Neler?(Starbucks Değil)

Adadolu Yakasında Çalışma Yapılabilecek Lokasyonlar Neler?(Starbucks Değil)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    NmC bunu yazdı

Tuzla'da da kutuphane var bi tane bu sekilde. Tabi sana ters kaliyor mu bilemem.

https://tuzla.bel.tr/icerik/102/3347/dijital-kutuphane.aspx

Bu arada penguen kitap evi bir tane de tuzlaya acildi. Midyeci ahmetin karsisinda tuzlaportun altindaki dukkanlardan biri.

Hocam dediğin penguende 3 tane masa var onu da kedi pislemişti o yüzden orda kalamadım.

Aşağıda gloria jeans mi ne vardı orda takıldım.

Mekana girip oturmamistim, disaridan gormustum sadece kusura bakma :)
    Tuzla marinada greenwich kafe var o da fena degil, alternatif olarak aklinda bulunsun. 

Sana daha farkli bir taktik vereyim. Gebze Teknik Universitesinin yuzme havuzu var. Bildigim kadariyla disaridan misafir olarak da girebiliyorsun. Oraya diye gel, hem gir havuzda 1 saat takil sonra az ilerisinde kutuphane var orada calisirsin :) Kutuphanenin kafeterya kismini artik 24 saat kapatmiyolar sanirim ama emin degilim. Bi sorusturayim net bilgi veririm sana. 

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

egede olsan al bi katlanan masa çık tepenin birine derdim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Üsküdar baglarbasinda isam var. 09 23 çalışıyor. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

egede olsan al bi katlanan masa çık tepenin birine derdim

Keşke Ege de olsam. İzmir de üniversiteye gider orda çalışırdım zahmetsiz sıkıntısız :)

Üsküdar da Nevmekan var. Orası da çok iyi ama bana gebzeye yakın bi yer lazım. 24 saat açık olsa efso olur ama tam bulamadık henüz.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 1391 Toplam Mesaj: 15
kütüphane