folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Adana’Da 8 Kilo Bomba Ele Geçirildi / Son Dakika!!Adana’Da 8 Kilo Bomba Ele Geçirildi / Son Dakika!!

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  CyberSpY
  CyberSpY's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Nisan/2007
  Erkek
  ADANA’da, bir ihbar üzerine takibe alınan takside 8 kilo bomba ele geçirildi. Taksideki kadının canlı bomba olduğu sanılıyor.

  Kısa süre önce Suriye’den Türkiye’ye canlı bombalar girdiğine ilişkin ihbar ve istihbarat bilgileri nedeniyle teyakkuzda olan polis, özellikle çantalı ve taksiye binen kadınlara yönelik takibini sürdürürken, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sabah saatlerinde bir ihbar üzerine 01 T 2337 plakalı taksiyi takibe aldı. Kent genelinde didik didik aranan otomobil, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı ile Kozan Yolu’nun kesiştiği Dadaloğlu Kavşağı’nda durduruldu.

  Takside bulunan 1’i kadın 3 kişi gözaltına alınırken, görevli ekip otomobilin diğer yerlerini açıp kapatmamaları konusunda telsiz emri ile uyarıldı. Bu arada olay yerine çok sayıda polis sevkedildi. Araç ve çevre güvenliğinin alınmasının ardından olay yerine gelen bomba imha uzmanları, taksiyi incelemeye aldı.

  Polisin Adana’daki ablukası, olası bir Ankara faciasını böylece önlemiş oldu.

  ‘ADIM EBRU’

  Siyah bir sırt çantası açıldığında içinde paketler halinde 8 kilo kadar A-4 veya C-4 plastik bomba ile 2 el bombası elde edildi. Bombalı çanta Emniyet Müdürlüğü’ne götürülerek incelemeye alındı. 

  Taksicinin olayla bağlantısı bulunmadığı anlaşılırken, içindeki kadın adının Ebru olduğunu söylemekle yetindi. Gözaltında bulunan ve canlı bomba olduğu sanılan kadının sorgulaması sürüyor.

  Mersin’de de 27 Nisan’da kente 20 kilometre uzaklıkta Çevlik Köyü yakınlarındaki bir tarlada, A-4 bombaya cep telefonuyla düzenek kurmaya çalışan PKK’lı Tahir Laçin, miktarı belirlenemeyen bombanın patlaması sonucunda parçalanarak hayatını kaybetmişti. Bu olayla ilgili düzenlenen operasyonlarda ise 2 PKK’lı daha yakalanıp tutuklanmıştı.

   

  Kaynak:Hurriyet

 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  BuZuL
  BuZuL's avatar
  Kayıt Tarihi: 09/Eylül/2005
  Erkek

  ne olurorr lan bu millete canlı bombalar türedii...


  DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  C_e_Z_a
  C_e_Z_a's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Ağustos/2005
  Erkek

  işte pkk nin kancıklığı,herkes anlasın a.k,yüzyüze göğüs göğüse çarpışmak onların harcı değil..kancık köpekden beterler,gençlerin_cahillerin akıllarını çelip beyinlerini yıkamakdan,gücsüzlere zulmetmekden,vatansızlıklarını tüm dünyaya göstermekden yılmayan o.evlatları hepsi....Ne Mutlu Türküm Diyene!'

  BüyükAnıt paşamızın dediği gibi :' Ne Mutlu Türküm Demeyen herkes Türkiye düşmanıdır..' Bardak taştı,artık selde olanları biz değil onlar düşünsün....


  Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  fenerist07
  fenerist07's avatar
  Kayıt Tarihi: 09/Ağustos/2005
  Erkek

  aq compü dediydi 2-3 gün içinde patlama olursa bu adana-mersin tren hattında olacak diye

  compü abü acıkla istihbarattan olduunu artık :P 


  Amphetamine Logic.
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Kahraman
  Kahraman's avatar
  Kayıt Tarihi: 05/Eylül/2005
  Erkek
  eet pkk yine isini boka sardı pkk yandası degilim sakın öLe bi sey sanmayın Türk ogLu Türk'üm apo halkLa basa cıkamadıgını isLerin boka sardıgını görünce direk halktan elini ayagını cekti ve halkın tepkisinden birazda olsa uzak olmak icin sadece askerle catısmaya basladı ama bu son noktaları yine halka karısmaya basladılar en kısa zamanda en büyük cevap verilecektir bu vatanı kimseye yar etmeyiz.. Muhtac oLdugumuz kudret damarLarımızda ki asil kanda mevcuttur..

  Bir tek gece vardır insanın hayatında. Ömür boyu sürer nöbeti... Bu da öyleydi. İyi ol... Sağ ol.. Uzak ol... Ama bir daha görme beni!
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  kokainman
  kokainman's avatar
  Kayıt Tarihi: 22/Ocak/2006
  Erkek
  compu a.k noluo sana abü.kahinmisin inmisin cinmisin nesin a.k ya :D

  ... sorcerer & musket ...
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  wassh
  wassh's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Eylül/2005
  Erkek

  ohaaaaa diorum yaa compi tren isteasyonuna gidiodur kesin o canli bobalar.. compi bunu da bildi abi sen kimsin? mit misin? cin misin? nesin?

   

  helal olsun emniyet bu işi onceden durdurdu sanırım akılları baslarına geldi....


  cin alinin mına koyam bana bişi olmasın...
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Fistandantilus
  Fistandantilus's avatar
  Kayıt Tarihi: 28/Eylül/2004
  Erkek
  compü bence muhbir :)

  Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  persian
  persian's avatar
  Banlanmış Üye
  Kayıt Tarihi: 07/Eylül/2005
  Erkek
  Sayın yetkililer bu yakalanan kadın teröristi lütfen erkek koğuşuna koyunuz. bari bir işe yarasın   :))) Bi haber  sitesinde okudum bu yoruma gülmekten bayıldım ya cidden bare vatana hizmet etsin bi şekilde işe yarasın :)) Mapustaki abeylerimizde yıllık birikimlerini çıkmadan kullanmış olurlar ya da Eşeklerr s.. bu kancığı... İDAM geri gelmeliki bunları sallandıralım...
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  fth_
  fth_'s avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Ocak/2006
  Erkek
  istihbaratın bir numaralı adamı compu abı

  çocuktum,büyüdüm
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  eyzoza
  eyzoza's avatar
  Kayıt Tarihi: 23/Mayıs/2007
  Erkek
  Bence Türkiyeye tiyatro oynatılıyor.Bunların hepsi sadece insanların aklını karıştırmak için yapılan eylemlerden birisidir.

  Her lisan bir insandır..
Toplam Hit: 3175 Toplam Mesaj: 22