folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Adil Kullanım Kotaları Ve Fiyatları Değişmiş

Adil Kullanım Kotaları Ve Fiyatları Değişmiş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

50-75-100-150-200-300 olmuş.

sadece 300 GB lık gelmiş gördüğüm kadarıyla. 200 GB ve 300 GB arasındaki fiyat farkı çok fazla. telekom müşteriyi kazıklamaya fullimitsiz hızda devam ediyor.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/turktelekomhipernet/Sayfalar/Turk-Telekom-Hipernet.aspx

acikistihbarat tarafından 27/Şub/17 15:37 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

En düşük limitsiz internet 77 liramı oldu ?

Hipernet Limitsiz Hipernet Limitsiz Hipernet Limitsiz Fibernet Limitsiz Hipernet Limitsiz
    ÖNERİLEN
    Hipernet Limitsiz Hipernet Limitsiz
    Paket Fiyatı TL155 TL120 TL105 TL88 TL84 TL81 TL77
    Hız 24
    Mbps'ye
    kadar
    24
    Mbps'ye
    kadar
    24
    Mbps'ye
    kadar
    24
    Mbps'ye
    kadar
    24
    Mbps'ye
    kadar
    24
    Mbps'ye
    kadar
    24
    Mbps'ye
    kadar
    Kota Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
    Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer?* 300 GB 200 GB 150 GB 100 GB 75 GB 50 GB 35 GB
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

verdiğim link vdsl sayfası ama adsl sayfasında daha yüksek yazıyor :D https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/internet/turktelekomadslinternet/Sayfalar/Turk-Telekom-ADSL.aspx

müşteri olarak fullimitsiz düzülüyoruz.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

E tutturdunuz kotalar kalksın diye ne yapacaklardı aynı fiyata daha iyi hizmet mi verecekler sanıyordunuz?

Arkadaşlar uyanın yaşadığınız ülke Türkiye.

torpedo_XL tarafından 27/Şub/17 15:34 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

o.çları akk kaldırmasın anca kota satsın kanını sktiklerim bak yine sinirlendim 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    devil_bugatti
    devil_bugatti's avatar
    Erkek

telekom fiber müşterisiydim resmen paramla rezil oluyordum. Superonline fibere geçtim kafam rahat.

Mesafe her zaman iyidir... Ne haddini aşan olur azizim, Ne de canını sıkan...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Geçen ay 330 küsur GB indirmişim. AKK bitene kadar (her ayın ilk 10 günü falan yani) tasarruflu kullanıyorum kota bitince gelsin güncellemeler, gelsin torrentler. :)

mkyb tarafından 27/Şub/17 15:47 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

Allah belalarını versin bunların. BTK şikayet BİMER şikayet hiç bir bok olduğu yok amk. İSS lerle BTK zaten kanka olmuşlar. Türk milleti Türkiyede herzaman sikilmeye mahkum amk memleketinde. Adam gibi işini yapan yok. Sözde teknoloji bakanlığı var internetten haberleri yok.

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Hükümet ile şirketler kanki olunca böyle oluyor malesefki.

önce fiber i tek şirkete indirmeyi becersinler.

ondan sonra adam gibi alt yapı gelişir. 

4 şirket aynı caddeye fiber döşüyor oyüzden 1000km döşeyebilecekken 200km döşeyemiyorlar.

Evden eve caddeden caddeye değil baz istasyonundan baz istasyonuna yapsınlar herkeze her eve air fiber versinler.

kablo parası düşer bakım maliyeti düşer masraflar düşer. Millette evine kadar kablo beklemez internet koptu diye müşteri hizmetlerini meşgul etmez personel gideri düşer. 

PanxeR tarafından 27/Şub/17 15:50 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

kablotv uydunet  kullanıyorum

Internet - 50mbps - 500gb kota - gece sınırsız kota saymıyor 4mbit upload da cabası
    Telefon: her yone 100 dk şebeke içi 3000 dk
    Tv: 250 tane kanal 3 tane sinema kanalı

hepsi tek fatura nazar değmesin  100 tl veriyorum

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Geçen ay 330 küsur GB indirmişim. AKK bitene kadar (her ayın ilk 10 günü falan yani) tasarruflu kullanıyorum kota bitince gelsin güncellemeler, gelsin torrentler. :)

Ohhhh mis en iyisini yapıyorsun herkese torrent destekli bi modem ile anasını ağlatmak dileğiyle :)

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
Toplam Hit: 4612 Toplam Mesaj: 34
akk akn