folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Adını Hatırlayamadıgım Oyun

Adını Hatırlayamadıgım Oyun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

hocalar kusuruma bakmayın şansımı denedim epey googlede nerden geldiyse aklıma
    pek hatırlamıyorum ama online oyundu robotumsu bir şeydik ölünce kendi üssümüzde doğuyorduk 
    üssümüzde çeşitli teknolojik araçlar vardı görev falan alabiliyorduk bizi farklı haritalara ışınlayabiliyordu
    karakterler arası geçiş belli yerlerinde kanatta veriyordu uzak görev yerlerine gitmek için
    büyük bir ucak vardı yetişirsen ona biniyordun ilginç yerlere götürüyordu
    bazen üssümüzü basmaya geliyorlardı bizim gibi robotumsu yaratıklar item falan düşüyordu bunlardan ve görevlerden

hatırlayabildiklerim bunlar tesekkürler :)

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    PEAK bunu yazdı

hocalar kusuruma bakmayın şansımı denedim epey googlede nerden geldiyse aklıma
    pek hatırlamıyorum ama online oyundu robotumsu bir şeydik ölünce kendi üssümüzde doğuyorduk 
    üssümüzde çeşitli teknolojik araçlar vardı görev falan alabiliyorduk bizi farklı haritalara ışınlayabiliyordu
    karakterler arası geçiş belli yerlerinde kanatta veriyordu uzak görev yerlerine gitmek için
    büyük bir ucak vardı yetişirsen ona biniyordun ilginç yerlere götürüyordu
    bazen üssümüzü basmaya geliyorlardı bizim gibi robotumsu yaratıklar item falan düşüyordu bunlardan ve görevlerden

hatırlayabildiklerim bunlar tesekkürler :)

Hocam MMO mu, strateji mi, FPS mi? Robotumsu bir şey derken nasıl bir şey? 

while (1<2)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

oyunu hangi senelerde olduğunu, Oyunun fps, strateji filan ne olduğunu söylersen bulabiliriz belki hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

hocalar 3-5 sene once oynuyordum sanırım daha fazlada olabilir 
    oyun nerdeyse tüm çeşitleri kapsıyordu ya
    MMORPG FPS ama en cok rpg uyuyor gibi
    cok geniş harita vardı haritada belirli yerler gösteriyordu  gidiyordun oraya görevi alıyorduk anlattıkca hatırlıyorum bak 
    mesela oraya bir füze düşmüş biz gidince etraftan  böcekler yaratıklar ne varsa geliyordu bizde koruyorduk falan bir kaç çeşit karakter oluyordu
    işte o füzenin ayaklarını falan topluyorduk sagdan soldan takıp gönderiyorduk
    makinalar kuruyorduk otomatik ateş eden  

sonra magraya gonderiyordu ordan makina parçalarını falan kacırıyorduk birlestiriyorduk bilmem neler

PEAK tarafından 01/Tem/18 01:27 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

fallout falan mı böcek filan diyince ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

fallout falan mı böcek filan diyince ?

malesef hocam oda degil geneli hep böyle dag bayırda geçiyor görevler yanıyor haritada onlara gidiyorduk toplanıp yapıyorduk falan

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

allen shooter mi ne öyle bişey olabilir mi acaba? dediğim oyunu bende arıyorm bu arada link blumadm hiç :D

Evrim içi mürit..laugh is live..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

benimde hatırlayıp bulamadığım bir oyun var, bulana bir iskender ısmarlarım.

nokia n-gage zamanlarıydı, nokia games ya da nokia game diye bi site vardı ordan indirdiğim windows ta çalışan bi snowboard oyunuydu.

tam ekran değildi, küçük bi pencerede dikey bi dikdörtgen şeklinde açılıyodu yön tuşlarıyla oynanıyordu. oyunda oyuncunun gözünden oynamıyordunuz yukardan haritayı ve oyuncuyu görüyodunuz ( gta da yukardan bakıyomuş gibi düşünün) oyunda ingilizcem yetmediği için sadece bir haritada oynayabilmiştim diğer haritaları açamamıştım bi türlü.

üç boyutluydu oyun ama çok ta güzel değildi grafikleri (sene 2004 falan zaten) . 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Warframe?

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

dediginiz oyunlara baktım youtube den malesef hocalar onlarda degil warframe biraz benziyor isim olarakta öyle sanki 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

benimde hatırlayıp bulamadığım bir oyun var, bulana bir iskender ısmarlarım.

nokia n-gage zamanlarıydı, nokia games ya da nokia game diye bi site vardı ordan indirdiğim windows ta çalışan bi snowboard oyunuydu.

tam ekran değildi, küçük bi pencerede dikey bi dikdörtgen şeklinde açılıyodu yön tuşlarıyla oynanıyordu. oyunda oyuncunun gözünden oynamıyordunuz yukardan haritayı ve oyuncuyu görüyodunuz ( gta da yukardan bakıyomuş gibi düşünün) oyunda ingilizcem yetmediği için sadece bir haritada oynayabilmiştim diğer haritaları açamamıştım bi türlü.

üç boyutluydu oyun ama çok ta güzel değildi grafikleri (sene 2004 falan zaten) . 

https://youtu.be/TyrNvCUy_GQ bu olabilir mi hocam?

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak