Adminler Hakkında Düşünceler()

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    antikiyy metal dinliyo
    antikynin tipini merak ettim falla şahsen:D

Hiçbiriyle muhaabetim olmadı ama hayatımda ilk kez bi yerden ban yedim oda bu siteden :) sağolsunlar sonra açtılar.

Çok önceden üye olmuştum buraya girmiyordum ama son 1aydır nerdeyse gece gündüz giriyorum.Bağımlılık yaptı.
    Not:Hayatımda ilk bağımlı olduğum şeyde bu sitedir herhalde :)

Hayatımın ilklerini burada yaşıom.Daha neler yaşarım bilmiom artık :P
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    anti cebit fotosunda bill gates gibi taramis saclari ;)...hepsi iyi insandir...sert falan degiller aslinda...adminler icinde saddam huseyine denk tek sahis deca dir...digerleri seker gibi insanlar :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ir eskiden daha bi piskopatti, simdi durulmu$ gibi
    tagext yillardir cizgisini koruyo (sadece nicki deisti :)) java konusunda cok yardimi oldu bana, saolsun varolsun
    antikkynin nasil biri olduunu msndeki ki$isel iletilerini takip ederek anlayabilirsiniz. biz ailecek takip ediyoruz
    nicksiz de yillardir ayni nicksiz. ikide bir arkadaslik, copcatanlik siteleri acar. yakinda pezevenklik sitesi acmasini bekliyorum :)
    rene adminligin kitabini yazmi$ adamdir. Tahribata cok emegi gecmistir
    deca holy tarafindan yazilan bi bot olduu icin yorum yapmiorum :)

Yukarida saydiklarimin hicbiri para pul veya $an $ohret derdinde deildir. Hicbirinin ne msnde ne sitede kenarinda ko$esinde admin yazmaz. Hepsi tariqat ruhunu ta$ir :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Saol hoca :)

Çok Duygulandım vallahi :)

Bir admini admin yapmadan önce baktığım ilk şey tariqat ruhunu taşıyıp taşımaması zaten :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiLoZoF
    FiLoZoF's avatar
    Erkek
    Bende kararımı değiştirdim artık sert değiller sert olsalardı az önceki :

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=3&folderid=26718

konuda böle bi terbiyesizlik yapılmazdı bence daha da sert olmalılar .
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hojlar burdaki adminleri hiç biyerde görmegim cok iyler herzamn yardım ediyorlar holy olsun rene olsun ir2 olsun antikky ny hepsi bne burdan başka siteye girmyrum burası valla evim gibi şidi bide cep bilgisayarı alacam 7/24 burdayım demektir ortam iyi insanlar iyi adminler iyi antikkye bulaşmayın valla heran ban ataiblir ny harbi tikky oldu rene hojayı ek fazla tanım ama donanımvıların kıralı oldugunu biliyorum deca hojayı hiç görmedim msn ye ekledigimde sadece bana siktr demişti :)) holy hojayı daha sabah aradım irc kanalına saldırar diye adam uyuoyrmuş uykulu uykulu en anladıa rtık bilmiyorum.... yaşasın tbt burdkai kisenin menfaati yok herkes bilgi paylaşımı yardım peşinde tama arada bizlerde sinirli oluyoruz ama idare edeceksiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    valla ben hepsini begeniyorum görevlerini güzel yapıyorlar bir kere kafa dengi insanlar istediğin gibi rahat konusuyorsun ama bir olay varki onuda sölemek istiyorum::::DD
    ben yeniydim abü rastgele topic açtım çomezdim o zaman RENE:D beni bir banladı 1 hafta kendime gelemedim.:)) ueheh sonra saolsunlar sonradan açtılar geri allah razı olsun hepsinden teşekkür ederim onların sayesinde geri döndüm tahribata ve yaklasık 8-10 aydır tbt deyim:D selametle:D rene unutmadım seni hocaammmm:D hadi öptüm herkesi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hepsi bne burdan başka siteye girmyrum burası valla evim gibi

+9999999999~
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Yoğun iş güç aşk meşk davalarından sonra geldim temelli :) Daha kolay kolay böyle uzun ara vermem , bu arada mcyargıç seni ben seçtimdi lam ilk :D unutma arşivi koyarım bak sahte holy seniiii =)

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    la hangi admin sitedeki user larla buluşma yapar?
    hangi admin user la daşak muhabbeti yapar?
    hangi admin user ı daşaklar? [mc yargıc vs nickimyok :)]
    hangi admin user ların çoğu isteğini yapar? [bi çok şe yaptılar sayamam :P]
    hangi admin vırt zart zurt zort işte :D
    hangi admin sitede daşak yapar? :D

bunlara cvp verin la :D

punto cero
Toplam Hit: 7518 Toplam Mesaj: 56