folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Adobe Flash Cs5.5 Üzerinden Android Programlama Eğitim

Adobe Flash Cs5.5 Üzerinden Android Programlama Eğitim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hrnakyz
    hrnakyz's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Mrb    acaba benimde tahribata i katkım olabilirmi diye düşünerekten  en iyi bildiğim işi flash kullanımı  size anlatmaya karar verdim.

videoları istek üzerine çekmeyi planlıyorum.. gerçekten böyle bir ihtiyaç var ise  adobe flash üzerinden android ,  İOS programlama android cihaz üzerinden test etme  ve google markete yükleme gibi konuları size anlatabilirim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

flash ile android konusuyla ilgilenmek istiyorum başla bakalım :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Dersleri hazırlayıp sonra konu açsaydınya.

:)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buz_mavisi
    buz_mavisi's avatar
    Erkek

ben unity ile kastırıyorum ama flash lada bakalım bi

Dur! Sus! Dinle! Kim Geliyooooorrrrr Kim Geliyoooooorrrr !..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

başla da dostum eski 5.5, 6 Air 3.2 kullanıyor, CC sürümü Air 3.6 kullanıyor.

Push notification zaten 3.4 ile geldi sen hesapla. CC sürümü ile ya da Apache Flex anlatman güncel bilgiler adına daha yararlı olur.

Ama bunlar yersiz değil tabi ki, hele Türkiye kullanıcısını düşününce bir revivo.jpg al at dosyaya derle binlerce adam indirsin.

Bilgi versin diye proje yaptım hemde marketi tanıyayım diye 1-2 hafta içinde, 6 gün oldu koyalı 11 kişi indirmiş. Dardayım.

Reklam koymak isterler Airpush, MobileCore falan hikaye, Admob için çözümler mevcut, hepsi için ANE lazım yine güncel Air teknolojisi şart, leakten kaçınmak için optimizasyon için güncel Air şart. Ama sen başlat bir yerinden o da kârdır.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hrnakyz
    hrnakyz's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=8tOhs8QXktQ

biraz acele oldu ama  hatam olduysa affola 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

güzel paylaşım devamı gelir umarım :) flash ilgi alanım değil ama yine de bazı arkadaşlar iyi işler çıkartıyorlar.. kolay gelsin

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle  sağlık güzel olmuş  ben gazi ünide öğrenciyim topluluğumuza wp den rsseken ve sosyal  medya vb.butonların olduğu bir mobil uygulama yaptırmak istiyoruz fakat malesefki .hepsini cebimden ödeyeceğim için dışarıdan kimse fiyatta yardımcı olmuyor sen bana bu konuda yardımcı olabilirmisin  en az.ne kadara patlar ios ve android uygulaması bize  sitemizde www.gazikayat.com

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sagolasın hocam takip edecegim sürekli

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angel_of_god
    angel_of_god's avatar
    Erkek

Hocam tamda bu sene adobe flash üzerinden dersim vardı ve böyle birşeye yönelmek istiyordum. Teşekkürler. Takipteyim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Bakalım

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
Toplam Hit: 2255 Toplam Mesaj: 14