folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Adsense Ban Ve Adsense Konusunda Dikkat Edilecekler ?

Adsense Ban Ve Adsense Konusunda Dikkat Edilecekler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

Selam müridler yaklaşık 1,5 yıldır açmış olduğum firma rehberi sitemde adsense reklamlarından düşük gelirler elde ediyordum.

Geçen hafta işgüzarlık eden bir kuzenimin tüm reklamlara tıklaması sonucunda adsense in meşhur gecersiz tıklama banını yedim...

Daha sonra dün yeni bir hesap açtım ama aynı isimle ve sabah baktığımda bu hesabında banlandığını gördüm.

Googla etmediğim küfür kalmadı ama faydası yok tabiki.

Şimdi derdim ban açtırmak yada bu sitede  tekrar adsense reklamları yayınlayabilmek ama çok mümkün görünmüyor. 

Ve bundan çok daha önemlisi bir kaç tane proje halinde ama çok yakın bir zamanda hayata geçireceğim projemde adsense üzerine projeler ve en az orta derece bir gelir bekliyorum ama adsense nin sağı solu belli olmadığı için daha en baştan burada adsense ile yıllardır ilgilenen hatta uzman sayılabilecek kişilerden (var biliyorum) öneri ve görüşlerini bekliyorum.

Mesela farklı siteler için farklı hesaplarmı açayım yoksa tüm siteleri tek bir heseptanmı idare edeyim.

Yeni sitelerim için yapacağım başvuruda ad soyad adres gibi bilgileri doğru mu gireyim, yoksa farklı biri adınamı açayım hesapları ? vb önerilerinize şiddetle ihtiyacım var müridler

Şimdiden bildiğini paylaşan herkese teşekkür ediyorum... 

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

çok zor ya zamanında benim hesabımı 1 kere ödeme aldım sonra 2. sinde 70$ varken yalan ettiler ne yapıp ne ettiysem geri gelmedi

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

Sorma hocam valla evlat acısı gibi koyuyor insana ama artık ben alacağımdan geçtim yeni projelerde de böyle olursa işte o zaman yanarım, derdim bir hesap ne yaparsa ban yemez, nasıl korunurum ban yemekten....

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatX
    fatX's avatar
    Erkek

Hocam Adsense kurallarına göre banlanan birinin ikinci bi hesap açması yasak. Ip, çerez merez kısaca herşeyi temizleyip başkasının üzerine (ailenden biri olabilir) tekrar hesap açmayı deneyebilirsin. Reklamlara bilinçli olarak birinin tıkladığını gördüğünde bildirim yapıyorsun ve banlanmıyorsun normalde. Bunu yapmamışsın :/

Kısaca adsense'den hesabın ban yediyse bu bizim AB banı gibi bişey.

edit: ek olarak itiraz etmeyi deneyebilirsin dicem de çoktan 2.hesabı açıp ondan da banlanıp arap saçına döndürmüşsün :/

Altan naptın oğlum :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

Hocam itiraz ettim zaten hatta detaylı olarak belirttim gereksiz tıklamaları falan ama itirazım kabul edilmedi ondan sonra diğer hesabı açtım ama çerez falan silmedim keşke silseydim :/ 

Ve site halen eski hesaptaki wmtools ta kayıtlı onuda değiştirmedim ama yeni hesap açmanın yasak olduğunu bilmiyordum bilsem kanıtları yok etmeyi deneyebiliridm en azından.... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

Bu aralr çok Zor Eski sitelerimde denedim olmadı açık olan diğer sitelerle başvurdum olmadı... Yeni site açtım başvurdum olmadı.. ABD den arkadaşa başvuru yaptırdım olmadı.. 

Adsense eskisi gibi kolay vermiyor üyeliği

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

Yok hocam benim bahsettiğim ikinci üyeliği okadar çabuk ve kolay verdiki ben bile şaşırdım ama tabi kendi kişisel blogum için açıyorum diye gösterdim...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

şuan yandexi beklemekten başka çare göremiyorum müridler. saçma sapan sebeplerden ban atıyolar zaten bu aralar. bize vermeleri gereken paraları gidip adwords kuponu diye millete dağıtıyo puştlar :@

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

google kesinlikle kafasına göre banlıyor ve hiç tahammüleri yok yeni hesap açıp devam edeceksin yeni hesap alma yöntemleri var r10 dan da bakabilirsin

işte öyle
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam msn listemde bir arkadaş var adsense banlı hesaplar açılır diye yazıyor 1-2 yıldır ekli ve güncel olarak o işi yapıyor referanslarıda vardır dilersen irtibat kurdurayım.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

@interfector hocam sorma varya birçok forumda görüyorum webmasterlar yandex gelsin diye yanıp tutuşuyor ben dahil sırf bu saçma sapan banlar yüzünden. Hem ban attın tamam içerdeki param gitti niye hasabı yeniden açmak için bu kadar naz yapıyorsun be o... çocu google :@

@RhiFaT  Hocam eyvallah bakıyorum şimdi

@ insidae hocam pm attım bi iletişime geçelim bakalım bi faydası olacakmı ...

Toplam Hit: 2388 Toplam Mesaj: 14