folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Adsense Geliri İle İlgili Güncel Durum Nedir ?

Adsense Geliri İle İlgili Güncel Durum Nedir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Son dönemde bir çok torba yasa geçti ve geçmeye devam edecek

anladığım kadarı ile artık şirket kurmadan youtube ve web sitesi üzerinden adsense geliri elde edebileceğiz ve vergi dairesine gelir beyan etmeden fatura kesmeden bankaya para yatar yatmaz banka google'dan gelen paranın içinden kesintiyi kendisi yapacak?

fakat bu şuan aktif mi değil mi ne zaman olacak internette araştırınca en güncel yukarıda yazdığım yazı çıkıyor.

200-300 tl para alacaz google dan şirket kurmak zorunda kalmayalım şimdi bilen varsa yazarsa sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

muhasebecisi damga vergisi stopajı  astarını aşar o iş :( illa şirket kurulması gerekiyorsa haber et benim şirket üzerinden alalım

Cosmic tarafından 16/Eki/21 12:48 tarihinde düzenlenmiştir

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı

muhasebecisi damga vergisi stopajı  astarını aşar o iş :(

tamam da devlet zorunlu kılmıştı 3-4 yıldır 100 TL bile gelirin olsa şirket kurman gerekiyor.

şuan yeni yasa ile birlikte şirket kurmadan gelir hesabına yatarken devlet içinden çekecekti o ne oldu acaba onu ogrenmek istiyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkstar
    turkstar's avatar
    Erkek

o sistem henüz hatir değil  bankalar sistemi hazirlayacak çok zaman alir o

sağlik ve zaman kıymeti çok önemlidir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Cosmic bunu yazdı

şuan yeni yasa ile birlikte şirket kurmadan gelir hesabına yatarken devlet içinden çekecekti o ne oldu acaba onu ogrenmek istiyorum

hah bende tam bunu merak ediyordum. yalnız değil mişim. valla bu konuda bilgisi olan aydınlatsın bizi ya.

coLin tarafından 16/Eki/21 21:04 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    coLin bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    Cosmic bunu yazdı

hah bende tam bunu merak ediyordum. yalnız değil mişim. valla bu konuda bilgisi olan aydınlatsın bizi ya.

± 1 aynen.

yukarda kalsın 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bizimde 284.000 var yatmadı bu ay bekliyoruz bakalım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Kanun oldu heralde ama ne zaman faliyete geçer beklioz

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Sistemin hazir olmasi olmamasi onemli degil. Yasalastigi tarih onemli. Bu tarihten itibaren gecmise donuk operler. Beyan edilmeyene de ceza keserler. Bende birseylere girisecegim ama bakalim iyce bi netlessin. Bu sirada da hazirliklar biter cekim yapinca oderiz vergiyi. Zaten gecmise donuk bakiyorlardi hesaplara diye biliyorum. Musavirler biliyorum deyip deyip zarar ettiriyo bizim burda.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

ben yıllardır alıyorum. şirket falan da kurmadım. birisi çıkıp kapıma dayanana kadar da kurmam.

edit: aylık 10K'yı geçebilirsem, Kıbrıs'da Malta'da falan çözerim işi.

EnableTurk tarafından 18/Eki/21 08:41 tarihinde düzenlenmiştir

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Arkadaşlar resmi gazetede yayınlandı youtube da bir çok video yapıldı kısaca.

2022 1 ocak tarihinden itibaren yürürlükte olacak o tarihten sonra banka hesabınızdan şirket kurmadan otomatik tahsilat yapılacak.

Toplam Hit: 2019 Toplam Mesaj: 18
wordpress adsense blogger youtube youtube