folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Adsl 4 Gb Kotalı Faturam 50 TL Den Aşağı Gelmiyor.

Adsl 4 Gb Kotalı Faturam 50 TL Den Aşağı Gelmiyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar 4 gb kotalı adsl internet kullanmaktyım. Ama gel gelelimki yaklaşık 7 - 8 aydır faturam 50 tl den aşağı gelmiyo. yani hiç 29 tl ödemek nasip olmadı . kotayı aştığım görünüyor ama kotayı aşacak birşeyde yapmamaktayım. Neden doalyı kaynaklanabilir bu kota aşımı? acil yardımlarınızı beklemekteyim.. saygılar

Ses Etme Hallederiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    aşmasanda aştı derler.....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    hocam kota sorgulama sayfasından bakıyormusun 1 ayda ne kadar download ettiğine ? eğer limiti geçmiyorsan itiraz et

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek
    Sırırsıza geçsen daha az ödersin:)

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek

hocam anlamıyorumki sorgulama sayfasından bakıyorum aştı gözüküyo ama. aşılcak birşey yapmıyorum.

başka bir nedenden sebepten kaynaklanabilirmi ? bu aşım önerileriniz nelerdir yani?

Ses Etme Hallederiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Kablolu mu kablosuz mu bağlanıyorsun ? Kablosuz sa ağına girmiş olabilirler.

Kablolu ve kimse ile paylaşmıyorsan, indirdiğin müzik sitelerinden, web üzerinden yaptığın sesli yada görüntülü görüşmelerden artabilir.

En önemlisi bilgisayarına girmiş olacak bazı bazı programlar yüzünden olabilir. Bilgisayarını tarat, worm olabilir.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    kablolulu ve kimse ile paylaşmadan kullanıyorum neti.  tarat derken hocam ?? bilgisayarımda nod 32 yüklü ama!!

Ses Etme Hallederiz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Daha yeniyse adsl bağlantı ücreti ki şu anda var ve yanında modem vs. verdilerse onun parasını çakıyorlar sana :) ayrıca faturanın birisini buraya koyarsan daha net anlayabiliriz. :D

Edit:Kota aşımı varsa merak etme o 4 gb bana 1 gün dayanmıyor sanada dayanmaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    hocam yok yeni değilim eskilerdeniz :) de sorum şu yani tamam kotada aştığım gözüküyo ama kotayı aşcak bişi yapmıyorum neyden kaynaklanıyor bu kota aşımı?

Ses Etme Hallederiz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Worm gibi programlar sen herhangi bir download yapmasanda, sürekli data indirir. Bunu modeminin ışıklarına bakarsan herhangi bir işlem yapmasan bile data ışığın sürekli yanıp söner hızlı bir şekilde oradan da anlayabilrsin.Nod32 olması bir şeyi değiştirmez, güncelle tarat. Olmadı kaspersky kur.

Yalnız bunun dışında sen kendinde aşıyor ama anlamıyor olabilirisn. 

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    tmm hocam hep denemiştim taramayı ama tekrardan deneyim. bu arada yerel ağ bağlantısında şu an gelen 1.873 olması normal bir rakammı? acaba dediğin gibi paso bişimi indiriyor??

Ses Etme Hallederiz
Toplam Hit: 2311 Toplam Mesaj: 21