Adult Site İçin Host Sponsoru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

başlıktaki gibi. adult site kurmayı düşünüyorum. ilk olduğu için deneme yanılmalar çok olacak. tema tutturmak sistemi öğrenmek filan işte.

bu yüzden kısa süreliğine host konusunda sponsor olabilecek biri varsa süper olur.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

adult konusunda forumlarda falan gördüğün duyduğun kazançlara pek inanma sıkıntılı birşey sabır ister para ister, ama bizzat yakın akrabam olur forumdan Nibun a ulaşabilirsin geçen hafta sitede dönüp duran adult site ona ait bi ulaş konuş

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

adult konusunda forumlarda falan gördüğün duyduğun kazançlara pek inanma sıkıntılı birşey sabır ister para ister, ama bizzat yakın akrabam olur forumdan Nibun a ulaşabilirsin geçen hafta sitede dönüp duran adult site ona ait bi ulaş konuş

bi pm atayım hocam. 

zaten direk kar amacım filan yok. önce sektörü öğrenmek istiyorum. herkes farklı şeyler söylüyor.

bizzat test ederek bilgi edinmek en iyisi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

bide bu adult işinden sıkıntı çeken bi mürid mi müdir yakınımı ne vardı mahkemeyle uğraşıyordu bide onu bul istersen başlamadan...

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

tema lazım olursa yaparım uygun fiyata:D

arbeit macht frei
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

cok sikintili isler. haberin olsun. bence hic bulasma

Anarsistherif...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

paylasimli host var. istersen pm at beraber kullaniriz. benim sitelerde adult.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

@leadertay @huerfanos

tavsiyeler için saolun. epeydir kovalıyorum. sağlam kazığa bağlamaya çalışacaz bakalım.

@1234567B

alacağım script belli. saol yinede.

@systemerror

yarın pm atarım hocam. hatta varsa skype adresini pm ile atarsan daha iyi olur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

bende adult site açmayı düşünüyorum ama

Turk Ceza Kanunu'nun 226. maddesinin 2.Maddesine Gore
    (2) Müstehcen görüntü, yazı veya sözleri basın ve yayın yolu ile yayınlayan veya yayınlanmasına aracılık eden kişi altı aydan üç yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adlî para cezası ile cezalandırılır.

diye bişey gördüm geri adım attım ne dersiniz?sitemin kapanması dışında bişey olabilir mi ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    saqeslanger bunu yazdı

bende adult site açmayı düşünüyorum ama

Turk Ceza Kanunu'nun 226. maddesinin 2.Maddesine Gore
    (2) Müstehcen görüntü, yazı veya sözleri basın ve yayın yolu ile yayınlayan veya yayınlanmasına aracılık eden kişi altı aydan üç yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adlî para cezası ile cezalandırılır.

diye bişey gördüm geri adım attım ne dersiniz?sitemin kapanması dışında bişey olabilir mi ?

olur hapis cezası yanında çevren tarafından göreceğin tavır ve polislerin hareketleri yıpratır seni önermiyorum bu işi yapmanı

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q0x
    q0x's avatar
    Erkek

Türk Videoları, Gizli Çekim Videoları, Ens est ve c0 cuq ha bir de heyvanlı videolar olmadığı sürece pek sıkıntı yok yani avrupa ve amerika kaynaklı film şirketlerinin çektiklerini yayınladığında bir sıkıntı oluşmuyor en fazla tib banlıyor siteyi

Fakirim, Fakirsin, Fakirler, Fakır da olabiliyorum arada ördeğe damacanaya bağlı Fakirler dedim orada çağrışım yaptı kafirler nerede ne yapıyor ?
Toplam Hit: 2251 Toplam Mesaj: 12