Adwords - Kampanya Askıya Alındı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Google hesabımda gezinirken adwordstan 100 tl'lik hediye kuponum olduğunu öğrendim.Balıklama atladım bu işe reklam birimimi oluşturum falan filan..bir kaç saat sonra adwords ana sayfada kampanya askıya alındı diyor.Nedeni ne olabilir ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

CyberAngel bunu yazdı:
    -----------------------------

Google hesabımda gezinirken adwordstan 100 tl'lik hediye kuponum olduğunu öğrendim.Balıklama atladım bu işe reklam birimimi oluşturum falan filan..bir kaç saat sonra adwords ana sayfada kampanya askıya alındı diyor.Nedeni ne olabilir ?

para yatırdınmı

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:

CyberAngel bunu yazdı:

para yatırdınmı

Yok hocam yatırmadım.Para yatırmadan o kuponu kullanamazmıyım ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    arkadasım az önce mesaj attı, google'dan eve zarf gelmis, 100 liralık adsense ceki diye. kendisi bu islerle ilgilenmez, var bi bokluk.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

15 lira yatırman lazım yoksa kupon işe yaramaz

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuphan
    eyuphan's avatar
    Erkek

para yatırmadan adwords ün sana göndermiş olduğu 100 TL lik kuponu kullanabilirsin faturalandırma kısmında diğer eylemler kısmına giriyorsun ve bir promosyon kodu uygula diyorsun kodu girdiğinde bütçen otomatik olarak 100 TL olacaktır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

kuponu kullanmayacaksan bana özel mesajla verebilirsin :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eyuphan bunu yazdı:

para yatırmadan adwords ün sana göndermiş olduğu 100 TL lik kuponu kullanabilirsin faturalandırma kısmında diğer eylemler kısmına giriyorsun ve bir promosyon kodu uygula diyorsun kodu girdiğinde bütçen otomatik olarak 100 TL olacaktır.

Şimdi baktım dün askıya alındı, bugün çevrim içi.Evet bende senin dediğin gibi yaptım ve bütçem 100 tl ama ne gelen var ne giden.Kampanyam çevrim içi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Dediklerinizi unutun.Manuel ödeme ile etkinleştirme ücretini kupondan çektirebilirsiniz. Onu geçelim hesabın askıya alınma sebebi reklamın uygun bulunmamasıdır. Reklamın uygun bulunmaması reel olarak; google tarafından yapılan bir hata sonucu yanlış anlaşılma sonucu reklamın hedef sayfasının daha önce başka bir reklamda veriliyor olması reklam metinin uygun olmaması sonucu anahtar kelimelerin uygun olmaması ve alakasız bulunması sonucu olur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

Emrow bunu yazdı:
    Dediklerinizi unutun.Manuel ödeme ile etkinleştirme ücretini kupondan çektirebilirsiniz.

nasıl yapıldığını da anlat da

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuphan
    eyuphan's avatar
    Erkek

bakın arkadaşlar tam 4 senedir google adwords üzerine reklamlar ile çalışmaktayım tam bir haftadır google politikalarını değiştirdi sitenize dikkat edin sitenizde jpg dosya çok olmasın çoğunlukla metin olsun jpg dosyalarını ise arka plan olarak yapın dikkat edin bir haftadır bu konu üzerine çalışıyorum ve sonunda çözdüm sitenizde görsellik olsun fakat resim dosyalarını arka plan yapın metin çok olsun birde faturalandırmaya dikkat edin bunların aksine bir şey yaptığınızda google adwords hesabınız askıya alınır askıya aldırmamak için yeni bir adwords açın doğrulama yapın ve bu işlemi askıya alınan zamanki ip üzerinden yapmayın ip nizi değiştirin faturaları kredi kartı hesaplarını başka bir hesap isim üzerinden yapın

Toplam Hit: 2056 Toplam Mesaj: 16