folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Afyon / Emirdağ Lı Olan Varmı Aranızda

Afyon / Emirdağ Lı Olan Varmı Aranızda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar yeğenim Afyon Emirdağ da Jandarma Er Eğit. Tb. K.lığı nda askerlik yapıyor ve ben onu ziyaret etmek istiyorum. araştırdım afyon dan 70 km kuzey de. nasıl gidilir emirdağ ın neresinde  bu kışla? bilgisi olan arkadaşlar varmı

Adsense Gelirli Siteler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    Kotudur orası :) Afyondan Ankara istikametine giderken donuyorsun sonra 5-10 km gidiosun karşına cıkıyor :) ufak bi yer, yazları cok sıcak olur kışlarıda soğuk olur :)bu sıcakda orası cekilmez ya. bol bol alaydan eğitim yerine yuruyus yaparlar. eğitim yeri dağın yamacındadır bı yukarı bı aşagıya yurursun. yazları avrupalı aileler gelir, emirdag halkının yarısı avrupadadir nufusu 10-15 bin nufusu var sanırım yazları 50-60 bını bulur :) Emirdağlılar afyonluyuz demezler :) Emirdağlı deilim ama bi kac yılım orda gecti. gecmez olaydı :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    Peki kardeş Emirdağ ilçesine yakın mı kışla? yoksa emirdağdan  uzakta mı? Jandarma Er Eğitim

Adsense Gelirli Siteler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek

Emirdağin içinde kışla. Afyon'dan Emirdağ'a her saat araba olması lazım.

Gezilcek yeri yok açıkcası. İnternet cafe 7-8 tane olması lazım. 29 gun yapıcak sanırm 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    Niye? ordakilerin hepsi meslekçi mi ? 29 gün?

Adsense Gelirli Siteler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bertanyus
    bertanyus's avatar
    Erkek
    benim anneannemler filan emirdağdalar. Ara sıra yazın giderim çok sıcak olur.Ama pek bilmiyorum Jandarma kısmını filan bi çarşı kısmını biraz biliyorum :S
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek
    emirdağ a hiç gitmedim ama nasıl insan olduklarını bilirim emirdağ deyince cinlerim tepeme gelir :@

İmzaya Gerek Yok Adım Yeter..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blue_moon
    Blue_moon's avatar
    Erkek
    benim babam acemi birliğini orada yapmış j. komando olarak ama aradan yıllar geçtiği için sordum pek fazla hatırlamadı şehrin dışında olduğunu söyledi sadece zaten orada acemiliği pek fazla uzun sürmez ama oradan usta birliğinin çok güzel bi yere çıkacağından emin olabilirsin

Mülk Allahındır, Adalet Mülkün Temelidir (Hz.Ömer)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek

_Dert_ bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kotudur orası :) Afyondan Ankara istikametine giderken donuyorsun sonra 5-10 km gidiosun karşına cıkıyor :) ufak bi yer, yazları cok sıcak olur kışlarıda soğuk olur :)bu sıcakda orası cekilmez ya. bol bol alaydan eğitim yerine yuruyus yaparlar. eğitim yeri dağın yamacındadır bı yukarı bı aşagıya yurursun. yazları avrupalı aileler gelir, emirdag halkının yarısı avrupadadir nufusu 10-15 bin nufusu var sanırım yazları 50-60 bını bulur :) Emirdağlılar afyonluyuz demezler :) Emirdağlı deilim ama bi kac yılım orda gecti. gecmez olaydı :)
    kardeşimsin ya nasıl insan olduklarını sen benden daha iyi bilirsin benim karı e.d liydi da allahım yarabbim yazın kuzenleri geliyordu bizi unutuodu kuzenleri gidince canım nasılsın diyordu bende sie çekiyodum

anlat anlat bitmez bu e.d lilar ama acayip sinir olurum :@

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    afyon emirdag diye geciyor lakin konyaya daha yakin kilometre bazinda.. insanlarinin biraz sevimsiz ve soguk oldugunu soylerler orali bir arkadas var kendisi ile irtibatim kesildi , cebini veremeyecegim.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı:
    afyon emirdag diye geciyor lakin konyaya daha yakin kilometre bazinda.. insanlarinin biraz sevimsiz ve soguk oldugunu soylerler orali bir arkadas var kendisi ile irtibatim kesildi , cebini veremeyecegim.
    bende karıyla irtibatımı kestim ama numarasını istersen verebilirim :D

Toplam Hit: 5213 Toplam Mesaj: 29