folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ağrı"Da Sessiz Çığlık

Ağrı"Da Sessiz Çığlık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Aşağıdaki mektup böylesine çaresizliğin çığlığı� E-posta yoluyla bana ulaşan mektubun altında açık imza ve adres var. Ama onları saklı tutuyorum. Ne kadar çare olabilir bilmiyorum. Bilgi notu olarak yayınlamanın ise gazeteciliğin ötesinde bir insani görev olduğunu düşünüyorum: �Nazım bey lütfen bu sese kulak verin. Size anlatacaklarım çok önemli. Sesimizi bir duyan yok. Ne vali ne kaymakam ne de hükümet�. Kimse bizden yana değil� Biz aşiret terörünün kurbanlarıyız! Ağrı"nın Diyadin ilçesinde ikamet etmekteyiz. Altı köy ve mezrada oturuyoruz. 22 temmuz seçimlerinde oy kullanmadık. Yaklaşık 1500 kişi. Bunun sebebi Şemski Aşireti ve onunlideri AK Parti milletvekili Cemal Kaya"dır. Köylerimizden birçok kişi haksız yere Cemal Kaya"nın aşiret adamları tarafından öldürüldü� Şu an elleri kollarını sallayarak dolaşıyorlar. Biz ise köyümüzden çıkamıyoruz. Zaten 22 Temmuz seçimi paraların ve tehditlerin havadauçuştuğu bir seçim oldu Ağrı"da. Seçimi AK Parti değil aşiretler kazandı. İnsanlar özgür iradeleri ile değil aşiret kararlarıyla oy kullandı. Okulların etrafları aşiret mensuplarınca sarıldı. Gençler tehdit edildi. Kimse korkudan konuşamıyor. Kısacası aşiret terörü. Lütfen sesimize ses olun. Tüm Türkiye duysun. Lütfen bu bir feryatır!� Bu mektup içeriği bakımından �yok canım bu ülkede artık böyle şeyler olmaz� denecek türden mi? Türkiye"nin Batısı ile Doğusu arasında sanki 150 yıllık bir zaman açısı var. Acı ama gerçek!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    bana hiç inandırıcı gelmedi..

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    nasıl köy ora ya 1500 oy var çoluk cocugu hiç sayma köy olamaz orası bi yanlış var.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inSanDeiL
    inSanDeiL's avatar
    Erkek
    Devletin polisi jandarması savcısı var.Nie bunlar 1 gazeteciden yardım istiolarki.O adam Kılark kent(Superman olan :P) mi?

Derken qüne$ doqdu ufku çizen kahve renqi daqLarın ardından,ve Senin ßa$ın omZumda!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PIROMANTANRI
    PIROMANTANRI's avatar
    Erkek

bazı polislerle savcılar pek de devletin değil ama:D

bir ara da oğlumuz trafik kazasında öldü ama çarpan kişi tayyip erdoğanın oğlu olduğundan hiçbir ceza almadı falan diye bir şey vardı...

Birgün yapacak fen şu siyah toprağı altın/Her şey olacak kudret-i irfan ile...inandım.(Tevfik Fikret/Haluk"un Amentüsü)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    banada inandırıcı gelmedi

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek

Kelv1n bunu yazdı:
    -----------------------------
    nasıl köy ora ya 1500 oy var çoluk cocugu hiç sayma köy olamaz orası bi yanlış var.

Cevap:

Altı köy ve mezrada oturuyoruz. 22 temmuz seçimlerinde oy kullanmadık. Yaklaşık 1500 kişi.

-----------------------------------

-----------------------------------

inSanDeiL bunu yazdı:

Devletin polisi jandarması savcısı var.Nie bunlar 1 gazeteciden yardım istiolarki.O adam Kılark kent(Superman olan :P) mi?

Cevap:

Devletin bir çok organına cemaatler entegre olmuş, bilhassa feydullah gülen hoca ve tayfası. feydullah güle ve tayfasının da abd uşağı olduğu, bopun temeli olduğu ortadadır ve devlet içinde nasıl kadrolaştığı bazı kurumları da ele geçirdiği ortadadır. Orduma kurban olayım.. Atar böylelerini dışarıya sonra da çıkıp meydanlara ağlarlar atılanlar.. Sonra da orduya düşman etmeye çalışırlar milleti. Ağlarlar ertesi gün de başarılı olduklarını manşetlerden "halk muhtırası" şeklinde görebilirsiniz. Halbuki Yüce Ordumuz en iyisini yapmaktadır. Gerçeği bilip ona göre satılmışlara karşı, vatan hainlerine karşı hareket etmektedirler.

Ayrıca saydıkların yine hükümete bağlı organlar.. Nasıl seslerini çıkaracaklar?? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    LYCRa bunu yazdı:

Kelv1n bunu yazdı:

Cevap:

Altı köy ve mezrada oturuyoruz. 22 temmuz seçimlerinde oy kullanmadık. Yaklaşık 1500 kişi
    dikkat edememişim kusura bakma :) ama tek köy olması gibi birşey olamaz :D kafama takıldı işte.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek
    banada  inandırıcı gelmedi.

....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    PIROMANTANRI bunu yazdı:

bazı polislerle savcılar pek de devletin değil ama:D

bir ara da oğlumuz trafik kazasında öldü ama çarpan kişi tayyip erdoğanın oğlu olduğundan hiçbir ceza almadı falan diye bir şey vardı...

yesss.Recebin oğlu  bi kadına çarptı ve ölen kadın 8/8  suclu bulundu.Recep belediye başkanı iken.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cekilmeyeninsan
    cekilmeyeninsan's avatar
    Erkek
    bu kadar da üfürülmez. arkadaşım sen takma böyle şeyleri. ben ağrılıyım, sülalem orda. ve gidip adam gibi oy kullandılar. kaldı ki diyadinde öyle aşiret falan da yok. bunlar tamamiyle karalama kampanyasıdır. bırakın bunları tartışmaya değmez.siz doğuyu ne sanıyosununz texas mı önce bi gidin gezin orada yaşayan insanlara misafir olun ki size böyle her söylenene inanmayın.
Toplam Hit: 5331 Toplam Mesaj: 14