Ajan Olacak Çocuk (:

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    sa. arkadaşlar bugün eski resimlere bakarken çocukluk fotoğrafıma denk geldim. tam hatırlamıyorum ama ortaokul yıllarım olması lazım. tam benim nickimin oluştuğu yıllar. ben 88 doğumluyum işte ortaokula 2000'li yıllarda başlamışımdır. tam matrix1 yeni çekilmişti. sinemalar hep matrix filmiyle doluyordu. bende tam hatırlayamıyorum ama gittim galiba. çünkü filmden sonra internet kafelerde nickimi: ___ajan___ olarak kullanıyordum. daha sonra internette mail gerekti. her site sadece "ajan" olmuyordu. kullanılıyor falan. "1111" de beim ortaokul numaram (((: bi daha herşeyde hep öyle kaldı. ajan1111 tarafından 02/Ara/19 21:51 tarihinde düzenlenmiştir

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

ajan smith görevde ;)

Yere naylon serilmiş gibi, dövüş kulübü zamanı diyeceğim ama masum bir sifatta var, hikayeyi pek uyduramadim.

vatandaşa kafam girsin!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

ajan smith görevde ;)

Yere naylon serilmiş gibi, dövüş kulübü zamanı diyeceğim ama masum bir sifatta var, hikayeyi pek uyduramadim.

^^D` şeffaf naylon gibi. 

O arkadaki şeyler ne? Yollarda, gidiş-gelişi ayıran Beton Bariyer'lere benziyor. @.o,  

@ajan1111 denize doğru mu çekildin, kara'ya doğru mu?

RitmFarbRacourci tarafından 03/Ara/19 04:19 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    telekom bunu yazdı

ajan smith görevde ;)

^^D` şeffaf naylon gibi. 

O arkadaki şeyler ne? Yollarda, gidiş-gelişi ayıran Beton Bariyer'lere benziyor. @.o,  

@RitmFarbRacourci deniz arkamda işte (; o arkamdaki şeylerde normal yürüme parkuru gibi düşün öyle yapılmış şeyler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

@RitmFarbRacourci deniz arkamda işte (; o arkamdaki şeylerde normal yürüme parkuru gibi düşün öyle yapılmış şeyler.

Peki, mekân neresi?  Karadeniz mi, Marmara mı? 

Ege'de böyle bir yere gitmiştim; Su böyle diz boyunda filân, koşmaya çalışıyorum, dengem bozuluyor, düşüyorum filân. Acayip'ti ya. Sen, bu fotoğrafındaki suda Koşmayı denedin mi?

RitmFarbRacourci tarafından 04/Ara/19 00:57 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

Peki, mekân neresi?  Karadeniz mi, Marmara mı? 

Ege'de böyle bir yere gitmiştim; Su böyle diz boyunda filân, koşmaya çalışıyorum, dengem bozuluyor, düşüyorum filân. Acayip'ti ya. Sen, bu fotoğrafındaki suda Koşmayı denedin mi?

karadeniz hocam. sakarya karasuda. bizim burda öyle diz boyu su falan hiç hatırlamıyorum. ne koşması hocam (: bizim burda adımını dikkatli atacan. çünkü çok dalga var altta kum oynuyor, önünü pek göremiyorsun kum oynadığı için bi anda boşluğa adım atabiliyon.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

. Sen, bu fotoğrafındaki suda Koşmayı denedin mi?

Sen nasıl bir delisin ? :D Bayılıyorum sorularına

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Sen, bu fotoğrafındaki suda Koşmayı denedin mi?

Sen nasıl bir delisin ? :D Bayılıyorum sorularına.

sâde, ya sen? ^^D`

~@~ 

dolaylı başka birşey anlatayım,

bi'ara ege'de,  Kleopatra plajı mı ne dedikleri bir yer vardı oraya gitmiştik, orada suyun derinliği diz kapağını geçmiyordu,  bi koşmayı denedim,  her defasında öne doğru düştüm,  ayaklar palet gibi olunca üst bedenin hızına yetişemiyor, geride kalıyordu. başka deneyen olmamıştı. dedim acaba @ajan1111 denemiş mıdır. Ayağı ve bacağı sürüklemeden geriden kaldırıp suyun üstünden taşıyarak koşmayı deneseydim Hızım düşer ama koşmaya devam edebilirdim büyük ihtimalle.

^^D` sabah sabah ne çalıştım ya. 

kısmen Yumuşak kar'ın üstünde futbol oynamak gibi birşeydi. ^^D`

bakıyorum ex-inf'indeki davranış'ın hilâf'ına "hareket" ediyorsun? ^^`(dönüş'ebiliyorsun, güzel. kedi ^^D` . Edited ~tsi 13.00,5.26.20Sal.).

RitmFarbRacourci tarafından 26/May/20 13:21 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 953 Toplam Mesaj: 8
ajan ajan1111