folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akepenin Gerçek 100 Ü

Akepenin Gerçek 100 Ü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hbgrstyle
    hbgrstyle's avatar
    Erkek

:D olum iiki 22 temmuz yaklaşıo :D

bide şu siyasetin b*kunu çıkardınız :D

hem şu sipidik kardeş o akepe dğeil akp :D

bide şimdi siz bu kdr konuşuosunuz ama bu tahribattan dışarı çıkmıo kaç kişii kararını değiştirecek sence ?

bide böle konular çok açıldı takan olmadı şimdide takan pek olmaz

bide siyaset.tahribat.com açılsa ii olur dmeiş birisi mrk etme onunda b*kunu çıukarırlar

iTiNayLa c/p YaPıLıR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    BiGGest bunu yazdı:
    -----------------------------

Tekurinkishi bunu yazdı:
    Şimdi çıksın bakalım bu AKP'nin olmayan olumlu yanlarını göstermeye çalışan ibneler, nerdesiniz ?! var mı cevabınız ?! Daha düne kadar her topici siyasete döken AKP sempatizanları, çıksanıza amna kodumun bebeleri !
    sen kimsin de bu sekilde zeka seviyeni ortaya dökebiliyosun ? kaç gr beynin olduğunu düşünüyosun ? yada kafatasının içinde sallanan şeyin beyin oldugunumu düşünüyosun demeliyim ? ağzımı bozdurcan bana simdi denyo herif..laflarına dikkat et yoksa bende etmem olur biter ne olacaksa olsun..

ayrıca konuyu acan şahsiyet o 100 madde den kaç tanesini okudu mrk ediyorum..anca c/p yap maksat konu acılmıs olsun..bokunu cıkardınız iyice..

Sen ne ustune alınıyon lan, gerçi yarası olan gocunu belli laf ağır oturmuş galiba, demekki bu ibnelerin arasında sen de varmışsın heralde... Zaten çömez gibi konuşmuşun bi cevap da yazamamışın belli anca seviye, zeka fln şimdi abartıya kaçmamak için duruyom ama burda sana kufuru basatrım yoksa...

Ayrıca herif kaç tanesini okuduysa okudu banane sanane senin konuyla ilgili bi yorumun varmı yazcaksan onu yaz, ha tekrar daha net soyluyorum eğer tekrar direk olarak sana söylennemiş bir lafta benimle bi daha böyle konuşurusan o zaman azına sıçarım senin, haberin olsun.

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ofarslann
    ofarslann's avatar
    Erkek

Tekurinkishi bunu yazdı:
    Şimdi çıksın bakalım bu AKP'nin olmayan olumlu yanlarını göstermeye çalışan ibneler, nerdesiniz ?! var mı cevabınız ?! Daha düne kadar her topici siyasete döken AKP sempatizanları, çıksanıza amna kodumun bebeleri !

lan skik iyi dinle aç kulağını.

1.si ben oyumu akp ye verecem seni ilgilendirmez başkasınıda ilgilendirmez tamam mı.

2.si her topici siyasete döken kimler acaba.Hergün akparti hakkında bir karalama kampanyasına dair topiç açılıyor.Sen tuttuğn partini savunacaksın da ben savunmayacam mı şerefsiz.

3.sü şu söylemş oldğun sözlerine dikkat et..!

""Medeniyet Açmaksa Bedeni, Hayvanlar Sizden De Medeni!"" M.Akif ERSOY
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inSanDeiL
    inSanDeiL's avatar
    Erkek
    Tekurinkishi bunu yazdı:
    BiGGest bunu yazdı:

Tekurinkishi bunu yazdı:
    sen kimsin de bu sekilde zeka seviyeni ortaya dökebiliyosun ? kaç gr beynin olduğunu düşünüyosun ? yada kafatasının içinde sallanan şeyin beyin oldugunumu düşünüyosun demeliyim ? ağzımı bozdurcan bana simdi denyo herif..laflarına dikkat et yoksa bende etmem olur biter ne olacaksa olsun..

ayrıca konuyu acan şahsiyet o 100 madde den kaç tanesini okudu mrk ediyorum..anca c/p yap maksat konu acılmıs olsun..bokunu cıkardınız iyice..

Sen ne ustune alınıyon lan, gerçi yarası olan gocunu belli laf ağır oturmuş galiba, demekki bu ibnelerin arasında sen de varmışsın heralde... Zaten çömez gibi konuşmuşun bi cevap da yazamamışın belli anca seviye, zeka fln şimdi abartıya kaçmamak için duruyom ama burda sana kufuru basatrım yoksa...

Ayrıca herif kaç tanesini okuduysa okudu banane sanane senin konuyla ilgili bi yorumun varmı yazcaksan onu yaz, ha tekrar daha net soyluyorum eğer tekrar direk olarak sana söylennemiş bir lafta benimle bi daha böyle konuşurusan o zaman azına sıçarım senin, haberin olsun.

Lan at yarra sen ne diosun lan taze sıcılmış bok.Yok küfrederim yok bilmem ne.Sik kafalıya bak posta koyuo a.q
    Dünkü bebe senin gibi mal 1 insan ancak digerlerini görüşü yüzünden yargılar zaten.Senin siyasi görüşünü savunmayan herkez düşman mı a.q ?Senin gibi malların yüzünden zaten bu ülke bu şekle girdi.80 lerin zihniyetiyle gelip sagda solda iş yapma götlek.

MALA BAK A.K!!

Derken qüne$ doqdu ufku çizen kahve renqi daqLarın ardından,ve Senin ßa$ın omZumda!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ofarslann bunu yazdı:

Tekurinkishi bunu yazdı:

lan skik iyi dinle aç kulağını.

1.si ben oyumu akp ye verecem seni ilgilendirmez başkasınıda ilgilendirmez tamam mı.

2.si her topici siyasete döken kimler acaba.Hergün akparti hakkında bir karalama kampanyasına dair topiç açılıyor.Sen tuttuğn partini savunacaksın da ben savunmayacam mı şerefsiz.

3.sü şu söylemş oldğun sözlerine dikkat et..!

1. Ulan ben oy vermeyle ilgi bişiymi soyledim amına koduumun bebesi, sana da laf etmedim kimseye etmedim sen şmidi çıkıp bana nası kufrediyon lan it! Şimdi sen bana sikik fln dedin ya işte şimdi bana cevap hakkı doğdu: ''Senin'' ananı sikerim orospu evladı. Sen anca bu sozlerden anlarsın.

2.Kimler ulan it ? Mesajlarıma bak baklım siyasete çevirdiğim bi konu var mı? Ben herhangi bir partiyi savunmuşum ona da bi bak orospu evladı. 

3. Amına bile korum

Yazdığım konulara genelde geri dönemiyorum, takip etmemi istediğiniz bir durum olursa lütfen PM atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inSanDeiL
    inSanDeiL's avatar
    Erkek

çıksanıza amna kodumun bebeleri !

La sen kimsin milletin anasına sövüosun lan pezo!Tahribatta her cins insan var sen bu yozlaşmış beyninle monolog düşüncelerinle neine geldin saga sola gider yapıosun?
    Sen kimin bokusunda milletin anasına kufrediosun lan ŞEREFSİZ!!!

Derken qüne$ doqdu ufku çizen kahve renqi daqLarın ardından,ve Senin ßa$ın omZumda!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    inSanDeiL bunu yazdı:
    Tekurinkishi bunu yazdı:
    BiGGest bunu yazdı:

Tekurinkishi bunu yazdı:

Lan at yarra sen ne diosun lan taze sıcılmış bok.Yok küfrederim yok bilmem ne.Sik kafalıya bak posta koyuo a.q
    Dünkü bebe senin gibi mal 1 insan ancak digerlerini görüşü yüzünden yargılar zaten.Senin siyasi görüşünü savunmayan herkez düşman mı a.q ?Senin gibi malların yüzünden zaten bu ülke bu şekle girdi.80 lerin zihniyetiyle gelip sagda solda iş yapma götlek.

MALA BAK A.K!!

Sen nerden biliyon lan o görüşelri benimsemediğimi sikik, bunu tüm aydın kesim onuda geçtim insan olan kesim benimsiyo amcık. Sanada soyluyom sana soylemedğim bi post yuzunden bana kufredemessin sende annesini siktiğimin piçi ama ben sana kufrederim sen bana ettiğin için bak ediyorumda hiç bi skimden korkmadan ''senin'' sivrini sikerim. benim siyasi goruşumu savunmayan değil, Atatürk çülüğü savunmayan ( AKP bunun önde gideni ) her görüş benim düşmanım evet ! oldumu amına koyduğum ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Funky_Punky
    Funky_Punky's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    inSanDeiL bunu yazdı:

çıksanıza amna kodumun bebeleri !

La sen kimsin milletin anasına sövüosun lan pezo!Tahribatta her cins insan var sen bu yozlaşmış beyninle monolog düşüncelerinle neine geldin saga sola gider yapıosun?
    Sen kimin bokusunda milletin anasına kufrediosun lan ŞEREFSİZ!!!

Ulan sen direk bana kufredebilcek her ne boksa, sıfatsan ben de en aşa o sıfat işte amn koyim, ve o sıfatla senin ananda kufrediyom odlu mu? Annesi sikik

underzero notu :  

Tekurinkishi nin ozel mesaj ile yolladigi mesajdir aynen gonderiyorum

Tekruinkishi bu deiği kufur lerden dolayı insan olanlardan özür diliyor yzarsan sevinirim, Eyv. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

konu kapanmistir. adam gibi tartisamiyorsunuz acmayin bu tur konular. 

adam birseyler soylemis bi parti hakkinda elle tutulur cevaplar vermenizi bekledim ama kufur kufur nereye kadar.  

curutebiliyorsan curut yoksa sus. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 4544 Toplam Mesaj: 33