AKK Kalktı Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek
    adigestorm bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı

yok amk nerdee..

xxx
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    EMRE955 bunu yazdı
    adigestorm bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı

yok amk nerdee..

Edit: yalnız benim ping +200ms lerdeydi +100lere inmiş :|

SweetyVolty tarafından 20/May/13 18:17 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

downloadın dibine vurdum nedenwe bu ay bendede o ekran çıkmadı

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    SeRDaR bunu yazdı

downloadın dibine vurdum nedenwe bu ay bendede o ekran çıkmadı

Hocam bende düşmüştü de geri yükselmiş bugün. Neden öyle olduğunu anlamadım bir türlü. 150gb download var ama internet hızı görseldeki gibi.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

superonline kaldırdır valla sene başından beri rahatım rahat rahat sömür bide 20mbit diyolarda rahat 25-28mbit felan görüyorum ben diğer superonlinelı arkadaşlardada mı öyle acaba ? artı olarak 10mbit uploadı görüyorum sizdede öyle mi acaba ?

Ccaglayan tarafından 20/May/13 19:04 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı

superonline kaldırdır valla sene başından beri rahatım rahat rahat sömür bide 20mbit diyolarda rahat 25-28mbit felan görüyorum ben diğer superonlinelı arkadaşlardada mı öyle acaba ? artı olarak 10mbit uploadı görüyorum sizdede öyle mi acaba ?

süperonlineim lan bende niye var akk, biri daha yazmis superonlinedeim akk yok die, hacilar sikiliyoz mu noluyor !!

=)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    anarsistherif bunu yazdı
    Ccaglayan bunu yazdı

süperonlineim lan bende niye var akk, biri daha yazmis superonlinedeim akk yok die, hacilar sikiliyoz mu noluyor !!

hocam belkide yeni üye felansan olabilir ben yaklaşık 4-5 senedir üyeyim superonline'a sen ne kadardır üyesin ? çünkü sene başında aradılar eski üyemizsiniz hızınızı 20mbit yapıp akk yi kaldırıyoruz diye seni aramadılar mı ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı
    anarsistherif bunu yazdı
    Ccaglayan bunu yazdı

hocam belkide yeni üye felansan olabilir ben yaklaşık 4-5 senedir üyeyim superonline'a sen ne kadardır üyesin ? çünkü sene başında aradılar eski üyemizsiniz hızınızı 20mbit yapıp akk yi kaldırıyoruz diye seni aramadılar mı ?

ben de 2 yıllık üyeyim bazı müşterilerimizin memnuyeti acısından 1 yıllığına adil kullanım kotanızı kaldırdık dediler

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
Toplam Hit: 1960 Toplam Mesaj: 19