folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Akp Tarafrarları Ve Karşıtları

Akp Tarafrarları Ve Karşıtları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bu hikaye bitmez

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Siyaset boklu Kuyudur, Tayyip bir çok öncekilere göre süper bir lider ancak, hatasız kul olmaz denilsede hatasız olması tabiki Ülke menfaatleri için iyi olacaktı, gelelim geçmişteki cümlelerine, Arkadaşlar o dediklerini demeseydi o kadar kurnaz olmasaydı bu gün Lider olamazdı, Adam bence İşini biliyor ve o dediklerinide gerçekleştirecek değil zaten zemin 180 derece Zıt. kaldıki milletin her kesiminin taraftarlığını kazandı ama değilmi, bize Düşen Allah hayırlara vesile etsin demektir. Saygılar.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Stifler bunu yazdı:
    -----------------------------
    jannissary bunu yazdı:

baba çarpıtma dediklerimi... Daha öncede söyledim atamız bizim en üstün değerimiz,tüm milletçe baş tacımızdır.

ayrıca o dedğin "köylü milletin efendisidir" lafı devletin efendisi çiftçi değil... fakat atamızın orda bahsettiği köylüyü sen

bu adamla bir tutuyorsan diyecek bişeyim yoktur,bu adam saygısız,küstah bir insandır.sen devletin başbakanına o

lafları söylersen,öyle bağırarak tepki verirsen bu karşılığda alırsın bu kadar basit.rte'yi savunacak değilim,hiç kimsenin

avukatıda olmam fakat,orda suçlu bu çiftçidir.bizim temiz,saf anadolu köylümüz devlet erkanından gördüğü bir insana

bağırıp,çağırmaz,hakaret etmez şu provakatör adamı hala savunmanın bi anlamı yok...

Atatürk'ün söylediği "köylü milletin efendisidir" sözcüğünü çarpıtıyorsun bikere çiftçiliği bugünde geçmiştede gelecektede köylü insan yapar. (ziraat mühendisleride yapıyormu bilmiyorum) sen hiç hukuk yada tıp okuyan çiftçi gördün mü? herneyse. o küstah ve saygısız dediğin adamın mahsulu yanmış yok olmuş. devlet 3 liraya alıyo adam zaten onu 5 liraya mal ediyo misal.sen bu çiftciye saygısız ve küstah diyerek kendi saygısızlığını ortaya koyuyorsun. zamanında rahmetli ecevit'e yazarkasa fırlatıp "sayın başbakanım al ben esnafım" diyen adama ecevitin tepkisi ne olmuştu sttir git lan oc falanmı demişti. işte vatandaş dinlemenin adabı budur. rte dediğiniz dangalak daha insanlarla konuşmayı bile bilmiyor.

Vatandaş Dinlemenin Adabı!

of be Lanet olsun bu resim duygulandırdı beni, Atadaki Merhamet ve insanlık kimde vardır..!!! Yokmu be bi tane daha onun gibi adam gibisi. yeter vallahi yeter. bunaldım ben.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

Stifler bunu yazdı:
    gidip yanına ne yapıyorsun lan sen demiş olsaydı ecevit hoş olmazdı işte bende bunu anlatmaya çalışıyorum. ya adama bak sövmüş gibi lanse etmene gerek yok diyor. sana al ananı git desem sövmüş olmuyorum yani rencide olmuyorsun. ilginç. adamın dediği anamızı ağlattınız başbakanım demek. ondan öncesindede mahsulunden bahsediyordu anamızı ağlattınız diyincede sinirlerine hakim olamayan top oğlu top tayip al ananıda git dedi bukadar basit. daha terimlerden bişey anlatamıyoruz ki sana bunu anlamanı bekleyelim. dingonun ahırı değil bu memleket istediğini kovamazsın. anlamında o cümle. işte bende böyle başbakının azına sıçayım diyorum başkada bişey dediğim yok. daha vatandaş dinlemeyi bilmiyor. benim için rte dediğiniz adamın dağdaki pkklıdan farkı yok. ben argo sözcük kullanırım, sen kullanmıyorsan beni ilgilendirmiyor o konu. bence doğru yapıyorum beni uyarmak sana düşmez. hatalı bişey yazdıysam mod yada adminlerden birine pm atar sorununu dile getirirsin. bu konuya zaten son yorumum sana bişey anlatmaya calışmak hata herkes kendi açısından bakıyor konuya sende öyle bakmaya devam et.

bu uzar gider... buyur bildiğini oku benide ilgilendirmez zaten,senin için dağdaki pkk'dan farkı olmayan insan benim için

bu ülkenin başbakanıdır.burda yanlış bende değil sendedir. yanlış yola gitmeye devem et,kendi insiyatifindir kolay gelsin...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:
    bu hikaye bitmez
    aynen  under abi

tayyipin dediği gibi bu iş burda bitmz

baykalında dediği gibi hadi bakalım

:-))

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    jannissary bunu yazdı:
    Stifler bunu yazdı:

Atatürk'ün söylediği "köylü milletin efendisidir" sözcüğünü çarpıtıyorsun bikere çiftçiliği bugünde geçmiştede gelecektede köylü insan yapar. (ziraat mühendisleride yapıyormu bilmiyorum) sen hiç hukuk yada tıp okuyan çiftçi gördün mü? herneyse. o küstah ve saygısız dediğin adamın mahsulu yanmış yok olmuş. devlet 3 liraya alıyo adam zaten onu 5 liraya mal ediyo misal.sen bu çiftciye saygısız ve küstah diyerek kendi saygısızlığını ortaya koyuyorsun. zamanında rahmetli ecevit'e yazarkasa fırlatıp "sayın başbakanım al ben esnafım" diyen adama ecevitin tepkisi ne olmuştu sttir git lan oc falanmı demişti. işte vatandaş dinlemenin adabı budur. rte dediğiniz dangalak daha insanlarla konuşmayı bile bilmiyor.

Vatandaş Dinlemenin Adabı!

çiftçi sonuna kadar haketmiştir bu lafı.. aynı yerde ben olsaydım daha fazlasını söylerdim. hiçte bunu savunmaktan

çekinmem. sen ülkenin başbakanına sevmesende,desteklemesende,çocuk gibi azarlayamazsın,yok eğer azarlarsan

karşılığnı alırsan gocunmayacaksın. ayrıca orada başbakan saydırmayamı başladı sanki direk,gelip bağırmaya çağırmaya

başladı bu provakatör,hangi yüzle geliyorsun diyorsun başbakana,adam seni yanına çağırıyor,bağırma diyor böyle olmaz

çiftçiye ne verildiğin biliyormusun,terbiyesizlik yapma diyor... ama sizin kahraman maşa çiftçi

hala bağırmaya devam edince karşılık veriyor.amacım tayyip-antitayyipçilik oynamak değil ama el insaf diyorum.

yutupu açın bakın...

adamı savunmuyorum diyosun ama resmen adamı savunma cümleleri kuruyosun . insan dinlemenin adabı olur . Kasımpaşada kıraathanede okey çeviren adam geldi başbakan oldu . o yetmedi geldi çiftçiye ananıda al git lan dedi . bir başbakanın ağzınadan çıkacak lafmıydı bu . Atatürk ünde bununla ilgili bi hikayesi var al oku

Atatürk'e hakaretten sanık bir köylü hakkında takibat yapılıyordu. Durumu Atatürk'e arz ettiler,
    - Mahkemeye veriyoruz, dediler, size küfür etmiş. Atatürk sordu:
    - Ben ne yapmışım ona? Evrakı tetkik edenler açıkladılar:
    - Gazete kâğıdı ile sardığı sigarayı yakarken kâğıt tutuşmuş ta ondan.
    Atatürk'e bunu söyleyen bir milletvekilidir. Atatürk sormuş,
    - Siz hiç gazete kâğıdı ile sigara içtiniz mi?
    - Hayır...
    - Ben Trablus'tayken içmiştim, bilirim. Pek berbat şey. Köylü bana az küfretmiş. Siz bunun için onu mahkemeye vereceğinize, ona insan gibi sigara içmeyi sağlayınız!.

bak çiftçinin haksız olmasına rağmen atatürk adamı savunuyor . tayyip napıyor kendini bi karikatürde kedi olarak gördüğü için adamlara dava açıyor

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    Thelordmax bunu yazdı:
    samicik bi yerlerden bulmuşsun doğru ya da yanlış orasını bilmem ama ekmek, benzin, dometes fiyatlarının olayla ne alakası var. 2002 yılında aldığın bi malı 6 yıl sonra aynı fiyatla alacağını mı sanıyorsun?. Buna zam denmez. 2002deki aldığımız benzin fiyatı 4 yıl önce aynı fiyat mıydı? Herşeyi şişirip şişirip kendimizi suçlayacağımıza  mantıklı düşünmek daha iyi... Hükümet sorununa gelince böyle bi ortamda hiç bir hükümet bu sorunlarımızı bi anda çözemez. Bu a-parti b-parti farketmez.
    hocam sende enflasyon felan hic bişi bilmiosun heralde???????
    onceki postlarda atip tutuyodunuz ya ...aldıgımız seyler sürekli zamlanıo ama maaşşlar yerinde sayııyıyo milletin alım gücü düşüo..demmekki apk çalışıom die sisin gibi onlara inananları yiyomus enflasyon inio hesdabı.sisde cumburlop atlıyonu yafv bu adam hakkatten calısıo.gemicik bilem aldı baksana.adamın parası yoktu oglunu burslu okuttu.oglu mezun oluncada gemicik aldı nelocak canım az bişi zaten
    he bide tarihleri kasılastır asgari ücret nekadar şimdi nekadar ben 400 ytl ye çalışmak zorunda olan insanları biliorm.
    demekki öle oturdugun yerde atıp tutmakla olmuyomus bu işler
    telekomdaki içilerin grev sebebini araştırmanı isterim bide neden?telekom gibi özel satılmıs (pardon kiralıkmıydı sisin degimizle) işçilerin sendikalaşmasını istemiomus...
    buda özelleştirmeci bi zihniyetin insanlarımıza nasıl insan yerine koymadıklarının bile resmidir
    ama
    bunu görmek isteyene....

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

daha yeni farkına vardım,başlık hatalı.akp tarafrarları değil taraftarları olması gerekiyor:).

fatoş93 ben okudum öğrendim ama birinin anasına laf söyleyecek kadar karektersiz oldugun için banlanmışsın ne yazıkki sana öğrendiklerimi anlatamayacagım.

öylesi böylesi şöylesi yok tek bir gercek var oda %47.türkiyemde üç kişiden birinin salak oldugunu baz alsak bile demekki akp ye oy verenlerin %23,5 u akıllı .salakta olsa güvenmiş ve oy vermiş iyi şeyler yaptıgına inandıgı için e yada kandıgı için ne farkederki?

bu adama bir şans verelim en azından iyi görünmeye çalışıyor diyelim .diğerleri gibi , eriyor liralar mark kap dolar al demiyor.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
Toplam Hit: 5888 Toplam Mesaj: 49